18 miesięcy w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu. Moje podsumowanie

Ludzie odnoszący sukces w biznesie nieustannie powtarzają, że nasze otoczenie ma znaczenie. Właśnie z tego względu liderzy biznesu, najlepsi przedsiębiorcy, przedstawiciele świata biznesu oraz właściciele firm wstępują do klubów biznesowych. Wstąpiłam do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w dniu 1 czerwca 2022, czyli w dniu narodzin mojej córeczki Amelki. Zapraszam na moje podsumowanie po 18 miesięcy w elitarnym klubie kobiet biznesu, jakim jest Europejski Klub Kobiet Biznesu.

Pracująca matka prowadząca własny biznes w klubie biznesu

Tak, jak pisałam w artykule pt.: 6 miesięcy w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu. Moja opinia i podsumowanie, myślałam, że kluby biznesu są miejscem dla osobistości biznesu z ogromnych firm i korporacji. Na szczęście bardzo się myliłam, a w EKKB znalazłam przestrzeń do współpracy z innymi kobietami biznesu, które również są mamami i prowadzą niewielkie firmy. Jeśli rozważasz dołączenie do podobnej organizacji lub konkretnie do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, myślę, że zainteresuje Cię także artykuł pt.: Klub Biznesu jako możliwość rozwoju dla mikromarek i matek prowadzących własne firmy.

Promocja firmy w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu

Nie ma wątpliwości, że opcji promocji swojego biznesu oraz siebie w roli eksperta jest mnóstwo. Przyznaję, że jako mama 2 małych dzieci i kobieta prowadząca własną firmę nie jestem w stanie czerpać ze wszystkich korzyści, jakie oferuje klub. Na razie trudno mi się wybrać na spotkanie offline, trudnością bywa dla mnie udział w livach czy wydarzeniach online, które odbywają się popołudniami i wieczorami, gdy ja zajmuję się dzieci. Mam nadzieję, że niebawem będę mogła wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez tę społeczność kobiet biznesu. A będzie to możliwe choćby z tego względu, że Amelka od września uczęszcza do żłobka, a Robert do przedszkola.

Poznaję wyjątkowe kobiety biznesu

W ramach EKKB na początku roku 2023 skorzystałam z konsultacji u Eweliny Salwuk-Marko, a następnie zaplanowałyśmy działania PR-owe na kilka miesięcy, z których jestem zadowolona.

W 2023 roku poznałam wyjątkowe kobiety biznesu w EKKB, a po rozmowach z nimi powstały wyjątkowe artykuły i projekty, do których warto zajrzeć:

Budowanie i umacnianie rozpoznawalności moich marek

Sama miałam możliwość w ramach współpracy z Europejskim Klubem Kobiet Biznesu:

Złota era copywritingu biznesowego dla firm

Współpraca z konkurencją w biznesie

Renata Zielezińska: PolecanyBiznes.pl to skarbnica historii liderów biznesu

Jak zostać rozpoznawalnym przedsiębiorcą? Skuteczne wskazówki!

Fascynują mnie Historie Ludzi Biznesu – wywiad z Renatą Zielezińską

blog kobiety biznesu

18 miesięcy w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu – moje podsumowanie

Wstąpienie do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu było jednym z ważnych kroków w rozwoju mojej firmy. Dzięki temu stałam się przedsiębiorczynią bardziej otwartą na świat biznesu, kontakty biznesowe oraz nowe możliwości. Przekonałam się o tym, jak ważne są działania PR dla mojej firmy i niewątpliwie nauczyłam się sięgać w moim biznesie po więcej oraz zyskałam zupełnie inną perspektywę patrzenia na świat biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.