5 ciekawych bluz z nadrukiem na sezon jesienno-zimowy

Początek sezonu jesienno-zimowego to idealna okazja do odświeżenia swojej garderoby. Jest to szczególnie dobry okres na zakup nowych bluz, które tak chętnie są noszone przez mężczyzn podczas chłodnych dni. Przed zakupem warto sprawdzić aktualne trendy. Jakie bluzy są najmodniejsze w tym sezonie?

Bluzy z nadrukiem – ciekawe urozmaicenie jesienno-zimowej garderoby

Niezbyt sprzyjająca aura na zewnątrz nie oznacza, że jesienno-zimowe stylizacje powinny być ciemne i ponure. Podczas tworzenia stylowych outfitów warto więc sięgać po ubrania, które do stylizacji wniosą odrobinę koloru, ale też „pazura”. To właśnie dlatego bluzy męskie z napisami są szczególnie modne jesienią i są najczęściej wybieranym przez panów elementem garderoby. Potwierdzają to zakupowe trendy w sklepie internetowym denley.pl, który właśnie w okresie jesienno-zimowym odnotowuje największą sprzedaż bluz męskich z nadrukiem. Mężczyźni mają świadomość tego, że bluza z napisem jest świetną bazą do tworzenia modnych stylizacji, dlatego warto wiedzieć, które modele bluz są szczególnie modne w tym sezonie.

Czarna bluza z nadrukiem z przedłużonym stanem

Od kilku sezonów można zauważyć niesłabnący trend na długie bluzy sięgające połowy ud, które najczęściej wykorzystywane są w casualowych stylizacjach. Najchętniej wybieranym modelem tego typu bluzy jest czarna bluza z białymi nadrukami na rękawach. Rękawy w takiej bluzie także są lekko przedłużane, ponieważ wyposażone są w otwór na kciuk. Te niuanse sprawiają, że bluza ma lekko nonszalancki charakter. W stylizacjach, w których na pierwszym planie ma być przedłużana bluza, nie może zabraknąć prostych elementów garderoby w klasycznych kolorach. Czarna bluza z nadrukiem dobrze będzie się więc komponować z białym T-shirtem oraz dopasowanymi spodniami w kolorze czarnym.

Bluza z napisem ukrytym pod suwakiem

Kolejnym gorącym trendem jest bluza wkładana przez głowę z wszytym suwakiem, który rozpina się do poziomu kieszeni. Ten model bluzy przede wszystkim jest funkcjonalny, ponieważ pozwala rozpiąć suwak zawsze wtedy, gdy zrobi się nieco cieplej. Co więcej, pod suwakiem ukryty jest biały nadruk, który jest w pewnym sensie urozmaiceniem w tej prostej z pozoru bluzie.

Bluzy z nadrukiem na froncie

Szczególnie modne w tym sezonie są bluzy z dużymi nadrukami znajdującymi się na froncie. Jakie nadruki są najmodniejsze? Wciąż popularne są bluzy z nadrukowaną datą lub chwytliwym hasłem. Coraz częściej na bluzach pojawiają się nadruki przedstawiające rozmaite przedmioty takie jak rewolwery czy kombinacje różnych figur geometrycznych. Należy mieć świadomość tego, że decydując się na stworzenie stylizacji na bazie bluzy z charakterystycznym, dużym nadrukiem, pozostałe elementy garderoby powinny być w stonowanych kolorach. W przeciwnym razie, zamiast stylowej stylizacji, można stworzyć przerysowany i niezbyt gustowny outfit.

Bluzy męskie z nadrukiem urbanistycznym

Hitem ostatnich miesięcy są bluzy z nadrukiem nawiązującym do elementów miasta. Na takiej bluzie mogą być przedstawione mosty, budynki i inne fragmenty urbanistycznej architektury. Oczywiście tego typu bluza idealnie wpisuje się w miejski styl. Uzupełnieniem takiej stylizacji będą dopasowane jeansy oraz jeansowa kurtka w jednolitym kolorze.

męska bluza blog lifestylowy

Bluzy z motywem moro

Odzież z motywem moro na kilka lat zniknęła z modowych trendów, by teraz powrócić ze zdwojoną siłą. Charakterystyczne dla tego motywu są kolory ziemi: brązy i odcienie zieleni, a te najlepiej komponują się z jasnym jeansem oraz bielą. Chcąc stworzyć ciekawą stylizację na bazie bluzy z militarnym printem, należy ją połączyć z prostymi jasnymi jeansami oraz białym, jednolitym T-shirtem. Więcej inspiracji na stylizacje moro można znaleźć w galerii zdjęć umieszczonej na portalu poznan.naszemiasto.pl.

Jedna odpowiedź do “5 ciekawych bluz z nadrukiem na sezon jesienno-zimowy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.