„A momenty były?” nowy program Doroty Wellman w TVN

Na antenie TVN Fabuła już 20 lipca 2018 roku rusza emisja nowego programu Doroty Wellman „A momenty były?”. Co zobaczymy w nowym programie Doroty Wellman?

Dziennikarka zaprosi specjalistów, ekspertów i seksuologów i porozmawia z nimi o scenach erotycznych, łóżkowych i miłosnych z polskich i zagranicznych filmów. Jakie tematy zostaną poruszone? Każdy odcinek będzie prezentował inne zagadnienie takie jak gra wstępna, seks gadżety, fobie czy fetysze. Czy seks jest kinowym tematem tabu i w jaki sposób sceny erotyczne w filmach zmieniły się na przestrzeni lat?

Czy nowy program prezenterki telewizyjnej Doroty Wellman przyciągnie widzów przed telewizory? Czy w talk-show zostaną odkryte wszystkie karty i granice pomiędzy tym, co powinno rozbudzać wyobraźnię, a tym, czego pokazywać nie powinni w filmach? Gdzie leży granica pomiędzy piękną sceną miłosna a pornografią?

Ja raczej nie będę oglądała tego programu ze względu na nadmiar domowo-zawodowych obowiązków, ale ciekawi mnie czy Ty chętnie zasiądziesz przed telewizorem, aby go obejrzeć?

Zdjęcie pochodzi z materiałów prasowych TVN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.