Aromatyzowanie powietrza, dzięki produktom włoskiej marki Hemp Care

Kilka dni temu w magazynie TrustedCosmetics.pl pisałam o kosmetykach włoskiej marki Hemp Care wypełnionych pochodzącym z Włoch organicznym olejem konopnym. Przeglądając szeroką i intrygującą ofertę produktów tej firmy, znalazłam też produkty, które wprowadzają w doskonały nastrój dzięki właściwościom aromaterapeutycznym.

Kiedy przeglądałam ofertę kosmetyków i preparatów dla domu włoskiej marki Hemp Care moją uwagę zwróciła piękna, minimalistyczna i znajdująca się w gustownym słoiczku świeczka aromaterapeutyczna Hemp Care oraz wyjątkowa, także minimalistyczna, ale w tym minimalizmie niebywała i niezwykła buteleczka – dyfuzor zapachu do wnętrz Hemp Care. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Piękny zapach w redakcji, ale także pięknie pachnący dom to doskonały znak, kiedy przyjmujemy gości. Czasem, szczególnie w mieszkaniu, gdzie dużo gotujemy, ten zapach nie jest idealny. Ale okazuje się, że z pomocą przychodzą proste, niezwykle gustowne w swojej prostocie i dekorujące pomieszczenia luksusowym zapachem gadżety.

Dyfuzor zapachu do wnętrz Hemp Care uwalnia zapach w pomieszczeniu przez cały dzień. Przyjemnie aromatyzuje powietrze, nadając mu subtelnego i eleganckiego aromatu. Zapach zamknięty jest w fantastycznej butelce z brązowego szkła. Po dokonaniu zamówienia ze sklepu internetowego … w komplecie otrzymałam 10 naturalnych trzcinowych patyczków. Warto zaznaczyć, że im więcej patyczków włożymy jednorazowo do szklanego dyfuzora zapachu, tym bardziej intensywny uzyskamy zapach. Jak działa szklany dyfuzor zapachu do wnętrz Hemp Care? To niezwykle proste! Bo nie tylko aromatyzuje powietrze, a dzięki temu goście naszej redakcji czują się u nas miło, ale także wyśmienicie zdobi swoim prostym, trochę surowym wyglądem. Bardzo przyciąga wzrok. Każdy z odwiedzających nas gości pytał co to za piękna buteleczka. Bo szklane opakowanie dyfuzora Hemp Care wygląda jak designerski flakonik bądź wazonik.

W zestawie z dyfuzorem zapachu doskonale koresponduje świeca zapachowa Hemp Care. Jest to elegancki gadżet, który zdecydowanie zdobi wnętrze naszej redakcji, ale również charakteryzuje się pięknym zapachem. Świeca wykonana z roślinnych wosków znajduje się w gustownym słoiczku z brązowego szkła. Ze względu na prostotę, wyjątkową jakość wykonania i niebanalną, ale i nierzucającą się w oczy grafikę, świeca zapachowa Hemp Care zdecydowanie przyciąga wzrok. Pozytywnie nastraja, ociepla i uprzyjemnia nastrój, tworząc we wnętrzu unikalną atmosferę. Czas palenia świecy to około 35 godzin.

Opisane powyżej ekskluzywne produkty zapachowe do wnętrz dostępne są w sklepie internetowym https://sklep.ansconcept.pl.

A Ty lubisz w tak miły sposób witać gości? Masz własne niezawodne sposoby na zapachy do wnętrz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.