Beauty Diamonds Awards – nagrody potwierdzające niesamowitą jakość kosmetyków i usług w branży beauty

Plebiscyt Diamenty Beauty to niezwykłe święto dla całej branży kosmetycznej. Redakcja najpopularniejszego bloga magazynu kosmetycznego TrustedCosmetics.pl pod przewodnictwem najbardziej znanej redaktor kosmetycznej w Polsce już od 6 lat ma odwagę nagradzać produkty i usługi, które zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Prezentujemy listę laureatów X edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2022.

 

Beauty Diamonds Awards – jak to wszystko się zaczęło?

Lata doświadczeń w pracy w branży kosmetycznej, możliwość używania wysokiej jakości kosmetyków w połączeniu z pasją i misją do odkrywania bezkompromisowo najlepszych dostępnych produktów sprawia, że spośród tysięcy nadesłanych zgłoszeń, redakcyjne jury ma odwagę wybierać te, które naprawdę zachwycają. Wierzymy, że mniej znaczy więcej, dlatego mamy odwagę, by godłem i prestiżową statuetką nagradzać jedynie najlepszych w branży oraz produkty i usługi wyróżniające się wysoką jakością.

Diamenty Beauty – nagrody kosmetyczne, które błyszczą ponad innymi wyróżnieniami branżowymi

W przeciwieństwie do innych nagród kosmetycznych oraz wyróżnień branżowych, nagrody kosmetyczne Diamenty Beauty, przyznawane przez redakcję TrustedCosmetics są połączone z wnikliwą i charakterystyczną recenzją nagrodzonych, a także przedstawieniem sylwetek nagrodzonych kosmetyków, usług, perfum, ekspertów, gadżetów kosmetycznych czy marek kosmetycznych.

Zamiast prosić o wyrażenie opinii o nagrodzonych przez nas laureatach Plebiscytu Diamenty Beauty celebrytki czy aktorki, influencerka i redaktor kosmetyczna wspólnie z redakcją TrustedCosmetics.pl wyłaniają nagrodzonych według niezależnych kryteriów, popartych wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Diamenty Beauty ułatwiają promocję i wspierają budowanie silnych marek w branży beauty

Niewątpliwym atutem Beauty Diamonds Awards jest przemyślana strategia promocji. Nie ograniczamy się jedynie do wypisania listy laureatów konkursu Diamenty Beauty, gdyż zależy nam na wspieraniu ich rozwoju. W związku z tym w 2022 roku zaprojektowaliśmy wyjątkowe godło jakości, które warto zamieścić na nagrodzonych produktach oraz na stronach internetowych laureatów, by podpowiadać konsumentom, że pod jakością i wyjątkowością laureatów nagrodzonych przez redakcję bloga magazynu TrustedCosmetics.pl podpisuje się całe jury redakcyjne wraz z redaktor prowadzącą.

Wielu zwycięzców organizowanego od lat Plebiscytu Diamenty Beauty dostrzega nowe możliwości wprowadzenia swoich produktów i marek na rynki zagraniczne, z powodzeniem zwiększyło sprzedaż swoich produktów i usług. A fakt, iż niektóre z firmy ponownie powracają i biorą udział w kolejnych edycjach Beauty Diamonds Awards, jest dla nas potwierdzeniem, że nasze nagrody zapewniają laureatom mnóstwo korzyści oraz zdecydowanie większą rozpoznawalność. Dodatkowo stanowią niezbędny element budowania silnej marki w branży beauty – co z roku na rok staje się niezwykle trudne ze względu na to, że pojawia się coraz więcej nowości kosmetycznych i nowych usług. Natomiast zgubiony konsument miewa problem z wyborem wysokiej jakości kosmetyków i usług kosmetycznych. Wyróżnienia w Plebiscycie Diamenty Beauty ułatwiają konsumentom wybór najlepszych – odznaczających się wysoką jakością, składami, estetyką czy efektami działania – kosmetyków, preparatów oraz usług.

Lista laureatów X edycji Beauty Diamonds Awards 2022

  •  Woda Micelarna Mary Kay
  • Anti-Frizz & Hydration Pre-Shampoo Hair Balm Hair Lust
  • Marka Nectaria
  • Marka Beautifly
  • Kolekcja pędzli do makijażu Collagen Beauty Brush Killys
  • Eye Shadows Studio Palette Nude & Metallic Brilliant Beauty
  • Pure Bamboo Pillowcase Hair Lust
  • Intensywnie Odmładzający System Clinical Solutions™ Mary Kay

Beauty Diamonds Awards - nagrody potwierdzające niesamowitą jakość kosmetyków i usług w branży beauty

Jak zgłosić udział w XI edycji Plebiscytu Diamenty Beauty 2022?

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie udziałem w Plebiscycie Diamenty Beauty już od kilku lat regularnie organizujemy jego dwie edycje w roku. Dzięki temu już teraz możesz przesłać mailem zgłoszenie do XI edycji Plebiscytu Beauty Diamonds Awards 2022, by poddać się wnikliwej weryfikacji, testom i recenzji produktów i usług z branży beauty. Chcesz wiedzieć, czy oferujesz wyróżniające się, najlepsze i niezwykłe kosmetyki lub świadczysz usługi kosmetyczne inne niż wszystkie? Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.