Biznes z Oriflame

Okazuje się, że jest prosty sposób na biznes ze sprawdzoną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku. Warto podkreślić, że rozpoczęcie współpracy z Oriflame nie wymaga tak dużych nakładów finansowych, jak prowadzenie tradycyjnego biznesu.

To korzystna propozycja dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Ze wszystkich biznesów typu MLM firma ta daje największe możliwości działania przez internet, zapewnia narzędzia do sprzedaży online. Można wśród nich wyliczyć: e-katalog, poradnik pielęgnacji cery Oriflamę, kartę kolorów, test zdrowia wellness, przewodnik wellness, książkę kucharską wellness, widget rekrutacyjny, paczka materiałów do publikacji, link partnerski do sklepu. Poznaj korzyści współpracy z Oriflame i rozpocznij swoją przygodę z biznesem jeszcze tego lata.

 

Narzędzia wspomagające rozwój biznesu od Oriflame:

 • e-katalog Oriflame to po prostu katalog dostępny online, który Twoje klientki mogą przeglądać w dowolnej chwili dnia i nocy, by zamówić kosmetyki Oriflame bez wychodzenia z domu.
 • Poradnik Pielęgnacji Cery Oriflame to narzędzie, które podpowiada, jak dbać o dany typ cery. Znajdziesz w nim czteroetapowy rytuał pielęgnacji, który zapewnia optymalne efekty.
 • Karta kolorów Oriflame to przewodnik, który krok po kroku wprowadza do świata makijażu.
 • Test Zdrowia i Stylu Życia Wellness Oriflame to indywidualnie dopasowane wskazówki dotyczące stylu życia, które sprawią, że poczujesz się lepiej. Z jego pomocą poprawisz samopoczucie i zdrowie – swoje, rodziny i znajomych.
 • Wellness by Oriflame to niezbędna wiedza o produktach i zdrowym stylu życia.
 • Książka Kucharska Wellness Oriflame to narzędzie, które pozwala odkrywać zdrowe i smaczne jedzenie. Zbiór prostych, łatwych i pysznych dań dla całej rodziny.
 • Widget Rekrutacyjny Oriflame to narzędzie, które pomaga w skutecznej rejestracji osób w Oriflame. Można go zamieścić na stronach, blogach, w social mediach, by promować swój biznes z Oriflame.
 • Paczki materiałów do publikacji ułatwią Twoim klientom dostęp do najnowszych produktów i przepisów. Publikujesz je na swojej stronie internetowej, a w ten sposób Twoi klienci mają dostęp do najnowszej wiedzy.

Poszukujesz możliwości, by podreperować domowy budżet? A może chcesz zarabiać więcej niż wynosi najniższa krajowa płaca na etacie? To idealny moment, by rozwinąć biznes z Oriflame. Firma Oriflame zachęca do udziału w corocznym letnim projekcie, w którym wspiera wspólne dążenie do celu oraz motywuje do działania. Podczas tegorocznych wakacji razem z 3-osobowym zespołem, który zbudujesz, otrzymacie szansę na dobrą zabawę i dodatkowe bonusy biznesowe takie jak zestaw próbek, próbnik, plakaty, tablet, wizyta w Spa i książka pt. „Droga do Sukcesu”.

W 2003 roku powstała Fundacja Oriflame, aby wspierać dzieci z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Każda konsultantka i konsultant Oriflame może wesprzeć jej podopiecznych.

Po pierwsze: buduj swój biznes i zdobywaj atrakcyjne nagrody

Jest także inna możliwość. Z Oriflame możesz budować własny biznes, a dzięki temu zarabiać kolejne pieniądze. Dodatkową motywacją do działania jest mnóstwo nagród, które możesz zdobyć na wiele sposobów. Rozpocznij od programu Witamy, odbierz nagrody z Bonusu dla Urody, zdecyduj się na udział w kampanii „Razem do celu”. Firma Oriflame nagradza rabatami, premiami pieniężnymi, kosmetykami, sprzętem AGD, tabletami czy wizytami w Spa.

Po drugie: zarabiaj na sprzedaży kosmetyków

Kiedy już sama pokochasz kosmetyki Oriflame i inne produkty znajdujące się w katalogu marki, możesz zarabiać dodatkowe pieniądze. Wystarczy, że pokażesz katalog Oriflame koleżankom, przyjaciółkom, członkom dalszej rodziny i sąsiadkom. Zabierz go do pracy, na plac zabaw czy na wakacje. Zostaw u zaprzyjaźnionej kosmetyczki czy fryzjerki.

Po trzecie: oszczędzaj na zakupach

Większość osób podejmuje decyzję o rejestracji w Oriflame, ponieważ chcą kupować taniej i oszczędzać. I rzeczywiści marka daje możliwość dokonywania tańszych zakupów kosmetyków, suplementów diety oraz akcesoriów. To świetny pomysł, by poszukać oszczędności w domowym budżecie. Każdy z nas używa kosmetyków (nawet jeśli uważa, że tak nie jest) na pewno myje zęby i dłonie, używa żelu pod prysznic czy dezodorantu. Dokonując rejestracji w Oriflame, masz możliwość robienia zakupów taniej.

biznes z oriflame

Nagrody letniego programu „Razem do celu” w Oriflame

„Dzień Piękna” – nagroda dla każdego!

Co ciekawe, każda osoba, która spełni warunki programu, otrzymuje „Dzień Piękna” – czyli odprężający Rytuał Piękna wykonany przez trenera kosmetycznego, który pomoże zadbać o cerę oraz zaprezentuje tajniki analizy kolorystycznej, dopasuje odcienie kosmetyków do makijażu odpowiednio do typu urody.

Tablet dla najaktywniejszych

Aż 50 grup w Oriflame, które osiągnie najwyższe wyniki sprzedażowe, otrzyma tablety i zestawy materiałów biznesowych.

Voucher do Spa

Natomiast trzy najlepsze grupy dodatkowo zostaną obdarowane voucherem do Spa o łącznej wartości 1500 zł dla całej grupy.

Nie zwlekaj! Teraz jest najlepszy moment, by rozpocząć budowanie swojego biznesu z Oriflame.

Szczegółowy regulamin kampanii „Razem do celu” w Oriflame znajdziesz tutaj.

4 odpowiedzi do “Biznes z Oriflame”

 1. Fantastyczny pomysł! Chętnie się zarejestruję, bo właśnie szukam pomysłu na dodatkowy zarobek. Szkoda, że nie ma podanego numeru telefonu, bo chciałam zapytać o kilka formalności.

 2. Doskonała sprawa. Też jestem konsultantką Oriflame. Polecam, bo są świetne akcje i dostęp do tańszych kosmetyków.

 3. Oj szkoda, bo moja siostra jest konsultantką Oriflame i nie chcę jej robić konkurencji. A może znasz inną firmę, w której można dodatkowo zarobić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.