Byłam w kosmetycznym raju! Targi Beauty Forum i Beauty Days

Miałam okazję być w kosmetycznym raju! W miniony weekend Warszawa stała się stolicą kosmetyczną. Odbyły się wówczas dwie niezależne imprezy branżowe, a mianowicie Targi Beauty Days 2019 oraz Targi Beauty Forum 2019. Czy warto było pojawić się na tych eventach? Zapraszam na relację z targów kosmetycznych w Warszawie.

 

Piękny i słoneczny piątek 20 września 2019 roku spędziłam na Targach Beauty Days 2019 w Nadarzynie, gdzie miałam okazję wziąć w udział w spotkaniu beauty influencerek Beauty Days Blogger. Mnóstwo przygotowanych atrakcji sprawiło, że dzień szybko minął. Na kilkanaście godzin trafiłam do kosmetycznego raju, w którym miałam przyjemność odkrywać kolejne nowości kosmetyczne. Poznałam niezwykłych przedstawicieli firm kosmetycznych oraz mnóstwo nowych i jeszcze niedostępnych – albo bardzo świeżutkich – na naszym rynku marek kosmetycznych.

targi kosmetyczne 2019 blog lifestylowy sposobynazycie

Było mi bardzo miło, że mogłam wziąć udział w jednym z najbardziej niezorganizowanych spotkań beauty influencerów, czyli Beauty Days Blogger. Harmonogram tego wydarzenia nie był nikomu znany (szczególnie uczestnikom), a wydarzenia, choć zaplanowane i tak się nie odbywały. Dobrze tylko, że było to wydarzenie towarzyszące targom. Choć ogromne podziękowania i brawa dla Kamila Frączka – Marketing Managera firmy Uroda Polska za wyjątkową porcję wiedzy dotyczącą tajników współpracy firm kosmetycznych z blogerkami i influencerkami beauty. Jestem pod wrażeniem, bo jeszcze nikt tak szczerze i konkretnie, na żadnym ze spotkań dla blogerów i influencerów, tak obrazowo nie powiedział prawdy. I chociażby tylko dla tej wiedzy, warto było się pojawić na Beauty Days Blogger 2019. Resztę piątkowego wydarzenia przemilczę.

targi kosmetyczne 2019 blog lifestylowy sposobynazycie

Targi Beauty Days 2019 dały mi fantastyczna możliwość nawiązania kontaktów z otwartymi skłonnymi do rozmów wystawcami. Bardzo miło było mi poznać marki:

 • kosmetyków uzdrowiskowych Sulphur
 • SebaMed
 • koreańskich kosmetyków EveryShine
 • Natura Siberica
 • kosmetyków profesjonalnych Isseimi
 • kosmetyków izraelskich ArganiCare
 • Ardell
 • Anwen
 • Iossi
 • APN Cosmetics
 • Ingrid Cosmetics
 • Back To Comfort
 • niszowej marki kosmetyków izraelskich Gamila Secret
 • kosmetyków koreańskich PureHeals

targi kosmetyczne 2019 blog lifestylowy sposobynazycie

Już zabieram się do poznawania, szczególnie tych mniej znanych marek kosmetycznych, aby wkrótce zaprezentować godne polecenia perełki kosmetyczne. Kto wie, być może znajdzie się wśród nich produkt, który trafi na Listę Kosmetycznych Znakomitości oraz zostanie Brylantem Kosmetycznym 2019?!

targi kosmetyczne 2019 blog lifestylowy sposobynazycie

Jednak jeden dzień to było zbyt mało. Redaktor i blogerka kosmetyczna z misją, by wyszukiwać mniej znane, a intrygujące kosmetyki godne polecenia i warte pokazywania w sobotę 21 września 2019 odwiedziła Targi Beauty Forum, gdzie wzięła udział w I edycji Influencers about Beauty. Jakże inne od tych piątkowych były sobotnie wydarzenia. Jeśli chodzi o event dla influencerek urodowych, to zdecydowanie bardziej odpowiadała mi bardziej zorganizowana forma wydarzenia, gdzie połączono wystąpienia zaproszonych gości z możliwością zwiedzania targów Beauty Forum. Z zainteresowaniem wysłuchałam prelekcji pt.:

 • „Wydaje Ci się, że na temat naturalnej pielęgnacji wiesz już wszystko? Przekonaj się, jak wiele jest jeszcze do odkrycia” – Anna Bukowska, marka Uzdrovisco.
 • „Piękno przyjazne Twojej skórze w pielęgnacji i makijażu” – Monika Wolny z Agnieszką Mielczarek, marki Physicans Formula i Tealogy.
 • „Pogromcy influencerskich mitów, czyli dlaczego tak trudno dogadać się na dobrą współpracę” – Łukasz Zdrodowski i Zuza Ledworowska z InfluTool.
 • „Nie taki barter straszny jak go malują – panel dyskusyjny”.

targi kosmetyczne 2019 blog lifestylowy sposobynazycie

Moje serce od pierwszej chwili skradła marka Uzdrovisco, która zaprosiła przybyłe na kosmetyczny event blogerki do udziału w kreatywnych warsztatach tworzenia naturalnych obrazów z suchych kwiatów i liści. Choć stworzenie mojego arcydzieła zajęło mi mnóstwo czasu, to zajęcie to doskonale odprężało i relaksowało. Na I edycji Influencers about Beauty miałam przyjemność poznać marki:

 • Uzdrovisco – polska marka selektywnych kosmetyków naturalnych, która według idei Slow Care tworzy kosmetyki do pielęgnacji skóry z poszanowaniem środowiska naturalnego. Selektywnie dobrane, biologicznie aktywne składniki roślinne, z naturalnych i certyfikowanych ekstraktów tworzą skuteczne fitoceutyki.
 • Teaology – włoska marka kosmetyczna, która powstała z miłości do herbaty i natury. Jej receptury wypełniają opatentowane składniki aktywne z herbaty Tea Infusion Skincare®. Kosmetyki Teaology dedykowane są do pielęgnacji twarzy i ciała, a ponadto wyróżniają się zmysłowymi aromatami. W ich recepturach starannie połączono różne rodzaje herbat: czarną, zieloną, białą, niebieską i matchę. Dzięki temu kosmetyki Teaology silnie odmładzają i pielęgnują skórę, dostarczając jej silnych antyoksydantów witamin i mikroelementów.
 • Physicians Formula – amerykańska marka makijażowa, którą znany lekarz alergolog dr Crandall stworzył dla swojej żony – posiadaczki wrażliwej skóry. Marka jako pierwsza w 1937 roku opracowała hipoalergiczne kosmetyki do makijażu dedykowane dla osób z wrażliwą skórą twarzy i oczu. Dziś kosmetyki makijażowe Physicians Formula doceniane są na całym świecie. Troskliwie dopracowane składy i wyeliminowanie z nich składników, które mogą podrażniać lub uczulać sprawia, że kosmetyki makijażowe doskonale wpasowują się w trend naturalności. A ponadto są odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych czasów – cery problematycznej i alergicznej z tendencją do powstawania niedoskonałości.

targi kosmetyczne 2019 blog lifestylowy sposobynazycie

To były dwa fantastyczne wydarzenia, obfite w wiedzę, mnóstwo rozmów i nowych kontaktów, a także pomysłów, by odkrywać to, co nieznane. Kosmetyczny raj i spotkania beauty influencerek, czyli eventy towarzyszące targom kosmetycznym, na których nie mogło zabraknąć pasjonatki branży beauty, promotorki kosmetycznej – redaktor i blogerki z niezwykłą misją odkrywania i prezentowania wyjątkowych kosmetyków, szczególnie tych mniej znanych, niszowych, ale i profesjonalnych oraz detalicznych.

2 odpowiedzi do “Byłam w kosmetycznym raju! Targi Beauty Forum i Beauty Days”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.