Co się wydarzy w Twoim ulubionym serialu po wakacjach 2018?

Już wkrótce przed nami wrzesień. Na antenę telewizji powracają nasze ulubione seriale. Sprawdź, co wydarzy się w „M jak Miłość”, „Koronie Królów” i „Przyjaciółkach”, czyli najchętniej oglądanych polskich serialach po wakacjach 2018.

 

Wrzesień to powrót do pracy i szkoły po wakacjach. Wrzesień to powrót do codziennych zajęć, obowiązków, to powrót do „normalnej” organizacji zajęć w każdym domu. Czas, kiedy rodzice idą do pracy, a dzieci do przedszkoli i żłobków. Czas, w którym poświęcamy czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań czy szkolenia i doskonalenie umiejętności. Jednak w tym ciągłym biegu warto czasem odpocząć, odprężyć się. Często takim odprężeniem są nasze ulubione seriale.

 

Co się wydarzy w „M jak Miłość” po wakacjach 2018?

Niewątpliwie serial „M jak Miłość” jest jednym z takich, które lubię oglądać już od wielu lat, choć z przerwami. Razem ze mną tysiące widzów, sympatyków tego polskiego serialu zasiada przed telewizorami, aby poznać kolejne losy ulubionych bohaterów. Czy wiesz, co zdarzy się po wakacjach 2018 w „M jak Miłość”?

Ewa i Marek Mostowiakowie wyjadą za granicę!

Ewa i Marek Mostowiakowie wyjadą za granicę. Na jak długo i czy wrócą? Tego nie wiadomo, ponieważ aktorzy postanowili na razie zawiesić grę w tym serialu.

Co się zmieni w życiu Artura i Marii Rogowskich po wakacjach 2018?

Zdrowie Artura (Robertt Moskwa) ulegnie pogorszeniu. Czy po wyjeździe Marka w Grabinie wraz z mamą Barbarą (Teresa Lipowska) zamieszkają Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur? Ponownie w serialu „M jak Miłość” ślub wezmą Marysia i Artur Rogowscy. W uroczystości ślubnej Rogowskich weźmie udział siostra Artura, w tę rolę wcieli się Katarzyna Kwiatkowska.

Czy Paweł po rozwodzie z Katią zwiąże się z Julką?

Jak pamiętamy, w ostatnim odcinku przed wakacjami na Deszczową przyjechała córka Pawła Zduńskiego — Basia, która zamierza zamieszkać z nim na stałe. Dziewczynka nie ma jednak pojęcia o tym, że jej ojciec wziął fikcyjny ślub z Katią. Paweł ma zamieszkać z Katią w mieszkaniu szefowej, jednak aby jego córka się o tym nie dowiedziała, to na jakiś czas przeniesie się do dziadka Stefana.

Czy Andrzej obroni się przed oskarżeniem o próbę gwałtu?

Andrzej będzie szukał wyjścia z absurdalnej sytuacji, czyli bezpdostawnych oskarżeń o molestowanie, które podstępnie uknuła, zaplanowała i przygotowała Karolina Kubiak. Tymczasem Aneta zaproponuje Magdzie pomoc i zatrudni prywatnego detektywa.

Po wakacjach Natalia Zarzycka, adoptowana córka Marka Mostowiaka bez zapowiedzi wróci do siedliska z Bieszczad.

Jakie zmiany w życiu Asi i Wojtusia Chodakowskich?

Czy znajomość Joanny (Barbara Kurdej-Szatan) i Michała (Paweł Deląg) przerodzi się w romans? Ich pierwszy pocałunek zobaczymy w jednym z nowych odcinków, które zostaną wyemitowane po wakacjach 2018. Co jeszcze wydarzy się między sąsiadami z ulicy Wietrznej? Relacje będą się rozwijać, a wkrótce poza Michałem Ostrowskim, w życiu Joasi pojawi się jeszcze jeden adorator. Będzie nim muzyk o imieniu Eryk (Rafał Szatan), który pomoże Asi w przygotowaniu piosenki z okazji rocznicy śmierci zmarłego męża Tomka (Andrzej Młynarczyk). Czy Asia zwiąże się z którymś z tych mężczyzn? Po niefortunnej sytuacji z pocałunkiem Michał postanowi zdobyć serce Joasi i przygotuje dla Wojtusia (Feliks Matecki) przyjęcie z okazji imienin.
Mężczyzna będzie umiejętnie wykorzystywał sytuacje, by zbliżyć się do młodej wdowy. I tak na przykład, kiedy jego sąsiadka będzie odczuwać silny ból z powodu zwyrodnienia kręgosłupa, który sprawi, że nie będzie mogła się poruszać, wówczas Ostrowski zrobi dla niej zakupy oraz wezwie na wizytę znajomego lekarza. Być może to właśnie dzięki młodej wdowie Michał napisze książkę i zerwie z nałogiem.

Z kim Marcin zwiąże się po wakacjach 2018?

Czy jest jeszcze szansa, by Marcin (Mikołaj Roznerski) oraz Iza (Adriana Kalska) stworzyli szczęśliwą rodzinę? A może to dla Ani (Maria Pawłowska) serce Chodakowskiego zabije szybciej jesienią po wakacjach 2018? Jak ważna stanie się ona dla Marcina?

Marcin w „M jak Miłość” trzykrotnie aresztowany po wakacjach 2018!
W jaki sposób Skalski będzie chciał zaszkodzić Marcinowi? Oskarży go o włamanie do jego domu, jednak z braku dowodów postępowanie sądowe w tej sprawie zostanie umorzone. Dramatyczne wydarzenia w życiu Chodakowskiego pojawią się dopiero za jakiś czas. Nastąpi to, kiedy zlokalizuje miejsce pobytu Izy uwięzionej wraz z jego córką Mają (Anna Wierzchoń) w leśniczówce w okolicach Łodzi.

Czy Iza odważy się uciec od Skalskiego? I jaki dramat rozegra się w czasie tej ucieczki? To nie będzie dla szantażowanej kobiety łatwa decyzja, na domiar złego auto, którym Skalska będzie uciekać z córką, wpadnie do rzeki. Dziecko wyłowią ratownicy, natomiast kobietę porwie nurt rzeki. Czy Iza przeżyje? Artur oskarży Marcina o zabicie Izy. I do czego posunie się Chodakowski, by zapewnić bezpieczeństwo swojej córce? Kogo wybierze Marcin? Anię czy Izę? Marcin będzie potrzebował wsparcia w odcinkach „M jak Miłość”, które na antenie pojawią się we wrześniu 2018. Co się będzie działo z Izą w M jak Miłość? Czy odzyska pamięć po wypadku?

Czy Pawłowi (Rafał Mroczek) grozi śmiertelne niebezpieczeństwo?

W odcinkach „M jak Miłość”, które zostaną wyemitowane jesienią 2018, zakochany w Katii (Joanna Jarmołowicz) mężczyzna z Gruzji Igor (Ali Bakhrutdinov) postanowi odzyskać ukochaną. To właśnie on jest powodem ucieczki dziewczyny z Gruzji.

Dlaczego Ula pakuje się w związek z bandytą?

Jeszcze przed wyjazdem do …. Marek (Kacper Kuszewski) nie będzie potrafił zrozumieć decyzji jednej z adoptowanych córek. Sytuacja ta stworzy konflikt pomiędzy nim. Mężczyzna nie potrafi zrozumieć, że jego córka Ula (Iga Krefft) zdecyduje się na związek z bratem Andrzejka (Tomasz Oświeciński) kryminalistą Bartkiem (Arkadiusz Smoleńska) i ucieknie z nim z Grabiny.
Nikt z rodziny poza babcią Barbarą nie stanie po jej stronie, tylko doświadczona życiowo kobieta wie, że miłość jest ślepa i że każdy ma prawo do szczęścia.

Czy rodzina Andrzeja i Marzenki się powiększy?

Tego jeszcze nie zdradzają producenci serialu. Wiadomo na pewno, że po wyjeździe Uli z nowym ukochanym, będą oni zarządzać Siedliskiem.

Nowi bohaterowie serialu „M jak Miłość” po wakacjach 2018

Jacy bohaterowie dołączą do obsady serialu „M jak Miłość” jesienią 2018? Ina Sobala wcieli się w postać Agnieszki, córki serialowej Teresy (Joanna Sydor).

 

Kinga Zduńska jest w ciąży, czy na pewno w bliźniaczej? Co jeszcze wydarzy się w 19. sezonie ulubionego serialu Polaków pt. „M jak Miłość? Oglądaj po wakacjach 2018 w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:50 w TVP 2.
A nowy, świeżutki sezon serialu „M jak Miłość” rozpocznie się już 3 września 2018.

 

Co się wydarzy w serialu „Przyjaciółki” po wakacjach 2018?

Moim ulubionym czwartkowym serialem są „Przyjaciółki”. Z jakimi trudnościami będą się musiały zmagać w 12. sezonie serialu? Przed nami z pewnością mnóstwo emocji!

W poprzednim sezonie przyjaciółek Anna Strzelecka (Magdalena Stużyńska-Brauer) musiała zmierzyć się z wieloma życiowymi rozterkami. A w ostatnim odcinku znów zajrzała do kieliszka. Najpierw od Wiki dowiedziała się, że została adoptowana. Odnalazła swoją biologiczną matkę. Anka wkrótce zostanie babcią, a drogi zawodowe jej i jej męża się rozejdą. Anka otworzy własną kancelarię. W życiu Anki pojawi się prawniczka, którą zagra Dominika Ostałowska — wprowadzi ona mnóstwo zamieszania w jej życiu. Małżeństwo Strzeleckich będzie przeżywało kolejny kryzys.

Patrycja (Joanna Liszowska) jest zdruzgotana faktem, że Wiktor (Paweł Deląg) nie dojechał na rozprawę w sprawie adopcji. Złoży pozew o rozwód, jak jej mąż zareaguje na taki obrót sytuacji? Czy własny biznes — zakład fryzjerski, który otwarła Patrycja, pozwoli jej zarobić pieniądze na życie? W salonie fryzjerskim „U Patrycji” pojawi się nowa pracownica, w jej rolę wcieli się Katarzyna Ucherska.

Zuza (Anita Sokołowska) nareszcie wyjaśni nieporozumienia z Jankiem (Marek Bukowski), który jej się oświadczy, a później będzie walczyć z chorobą nowotworową, która bardzo osłabi jej organizm. Na ich ślubie będzie wiele romantycznych momentów. Jednym z nich będzie moment, gdy choroba osłabi ją na tyle, że będzie miała trudności z dojściem do urzędnika stanu cywilnego. Wówczas narzeczony poniesie ją do ołtarza na rękach. Czy Zuza drugi raz zostanie matką? Jak to możliwe skoro Janek nie może mieć dzieci?

W życiu Ingi Gruszewska (Małgorzata Socha) pojawią się problemy miłosne i zawodowe. Zwolniona z pracy w banku, bezskutecznie stara się znaleźć nowe zajęcie. Dwaj byli partnerzy — ojcowie jej dzieci, czyli Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek), będą znów starali się o jej względy. Czy Inga zdecyduje się na związek z którymś z nich? A może w jej sercu pojawi się inny mężczyzna? Inga znajdzie się w mało komfortowej sytuacji, będzie na utrzymaniu byłych partnerów.

Wika (Roma Gąsiorowska) ma niezwykły talent do robienia zamieszania w życiu koleżanek.

Julka (Nicole Bogdanowicz) poznała niedawno starszego mężczyznę — wykładowcę akademickiego. Jak rozwinie się ta znajomość z Rafałem Zalewskim (Konrad Jałowiec)? I jak młoda mama poradzi sobie z wychowaniem dziecka?

W jaki sposób Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) poradzi sobie z kłopotami finansowymi? W jej życiu pojawi się nowy mężczyzna — zamożny biznesmen Eryk (Olgierd Łukaszewicz), który będzie próbował rozpalić w niej uczucie do siebie. Czy stworzą idealny związek?

 

Co się wydarzy w serialu „Korona Królów” po wakacjach 2018?

Po śmierci Anny Kazimierz musi ponownie się ożenić, by postarać się o męskiego potomka. Jego wybranką będzie 17-letnia Adelajda (Aleksandra Przesław). W dniu ślubu, który odbył się 29 września 1341 roku w Poznaniu Kazimierz Wielki (Andrzej Hausner) miał 31 lat. Kilka miesięcy po hucznym weselu okaże się, że II żona króla Kazimierza jest bezpłodna.

Drugi sezon „Korony Królów” zostanie wzbogacony o historię Bolka II Małego i rozszerzony o losy królowej Elżbiety Węgierskiej. Widzowie odkryją mnóstwo ciekawostek, poznają przyczynę konfliktu pomiędzy Bolkiem i Janem Luksemburskim. Z serialu „Korona Królów” po wakacjach 2018 dowiemy się, na czym polegała walka o wygraną w wojnie polsko-czeskiej, jak podpisano pokój z Krzyżakami w Kaliszu oraz w jaki sposób zdobyto Wschowę. Przed widzami wiele nowych wątków. Królowa Elżbieta Węgierska — siostra Kazimierza Wielkiego — wdowa i matka to kobieta bardzo samotna.

 

 

Nie nie nie… to wcale nie jest tak, że ja siedzę cały dzień i wieczór przed telewizorem i biegam pilotem jedynie po kanałach telewizyjnych, od serialu do serialu. Mam kilka wybranych, ulubionych seriali, które chętnie oglądam, jednak postanowiłam zrobić to zestawienie, bo mam wiele koleżanek, a każda z nich jest fanką któregoś z tych polskich seriali.

 

Jaki serial z powyżej opisanych jest Twoim ulubionym polskim serialem? Który z nich chętnie oglądasz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.