Copywriterka freelancerka – przyjmę zlecenia na pisanie tekstów FVAT

Copywriterka freelancerka przyjmie zlecenia na pisanie tekstów i wystawia FVAT. Piszę teksty atrakcyjne dla czytelnika, ale zgodnie z zasadami SEO. Mam duże doświadczenie w copywritingu dla wielu branż. Zastanawiasz się gdzie znaleźć copywritera, który przygotuje unikalne i rzetelne opisy produktów, artykuły na blog, teksty do newslettera, artykuły sponsorowane lub artykuły do gazet?

Zajrzyj na mój blog i rozgość się! Blog copywriterki freelancerki

Każdy z nas został obdarzony wyjątkowym talentem. Jeśli chodzi o mnie, jest to pisanie! Tworzę artykuły na strony internetowe czy blogi. Jako copywriter i freelancer pracuję już ponad 6 lat, jednak smykałkę do pisania poruszających tekstów odkryłam w sobie już w liceum. Wówczas tworzyłam materiały do szkolnej gazetki, o których było głośno w całej szkole!

[OPISY PRODUKTÓW, TEKSTY DO NEWSLETTERÓW I NIE TYLKO]

Czy wiesz, że aby zwiększyć sprzedaż produktów w sklepie internetowym, trzeba zainwestować w unikalne i wciągające opisy? Nie masz pomysłu jak je napisać? Z przyjemnością Ci w tym pomogę!

[PROWADZENIE BLOGÓW]

Komunikacja z klientami, dialog z nimi oraz budowanie społeczności skupionej wokół danej marki. Oto tylko kilka powodów, dla których warto prowadzić firmowy blog w każdej firmie, niezależnie od branży. Nie masz czasu na prowadzenie firmowego bloga? Albo nie wiesz, w jaki sposób komunikować się z fanami Twojej marki? A może wiesz, co chciałbyś przekazać, ale nie masz pojęcia, w jakie słowa ubrać swoją wypowiedź?

Wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Agencję SEO

Otrzymałam wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Agencję SEO na najlepszy artykuł, którego treść ma być atrakcyjna dla użytkownika oraz rankować jak najwyżej dla frazy: „jeansy męskie”. Więcej informacji w nagrodzonym artykule pt. Jeansy męskie – jak je dobrać do różnych typów sylwetki?

=>> POZNAŁAM TAJNIKI SEO=>> PISZĘ PROSTYM I ZROZUMIAŁYM JĘZYKIEM – CHODZI O TO, BY LUDZIE ROZUMIELI, CO CZYTAJĄ=>> TEKSTY DOPASOWANE DO BRANŻY I OKOLICZNOŚCI

copywriter freelancer przyjmie zlecenia

To tylko kilka problemów, które mogę pomóc Ci rozwiązać. Zaufaj mi i zrzuć ze swoich barków żmudny obowiązek pisania… dla mnie będzie to prawdziwa przyjemność!

Mam doświadczenie w przygotowaniu tekstów dla różnych branż. A do tego wystawiam FVAT.

Mam nadzieję, że zainteresują Cię również inne artykuły o copywritingu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.