Copywriting

Pracuję jako copywriter zdalnie. Piszę teksty atrakcyjne dla czytelnika, ale zgodnie z zasadami SEO. Jestem copywriterką freelancerką z dużym doświadczeniem w copywritingu dla branży kosmetycznej (i nie tylko).

Zastanawiasz się gdzie znaleźć copywritera, który przygotuje unikalne i rzetelne opisy produktów, artykuły na blog, teksty do newslettera, artykuły sponsorowane lub artykuły do gazet?

 

Zajrzyj na mój blog i rozgość się!

Chcesz zainteresować swoją ofertą klientów? Poszukujesz copywritera, który przygotuje dla Ciebie atrakcyjne treści? Chcesz odpowiednio zaprezentować swoje usługi na stronie internetowej, blogu, w materiałach promocyjnych i w mediach społecznościowych? Służę pomocą! Chętnie Ci w tym pomogę. Pisanie to moja pasja. Dlatego z przyjemnością stworzę teksty uszyte na miarę Twoich potrzeb.

Pasja do pisania sprawia, że tworzę oryginalne, interesujące i unikalne teksty z wykorzystaniem zasad SEO, które zadowoliły już wielu klientów.

Szybkie terminy realizacji i przystępne ceny oraz możliwość wystawienia faktury VAT to moje atuty.

Wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Agencję SEO

Otrzymałam wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Agencję SEO na najlepszy artykuł, którego treść ma być atrakcyjna dla użytkownika oraz rankować jak najwyżej dla frazy: „jeansy męskie”. Więcej informacji w nagrodzonym artykule pt. Jeansy męskie – jak je dobrać do różnych typów sylwetki?

Referencje otrzymane od klientów

 

Moje artykuły i wywiady w magazynach drukowanych i online

Moje artykuły na na portalach internetowych:

 

Moje artykuły dla marki Biotebal:

Moje artykuły dla portalu Moment.pl:

Przepis na stworzenie dobrego tekstu

Bez względu na to, jaki tekst potrzebujesz – zgłoś się do mnie. Tworząc materiały na zlecenie, zawsze wykorzystuję mój tajemny przepis na dobry tekst. Łączę w nim:

  • odpowiednią ilość informacji,
  • sporą dawkę zaciekawienia,
  • szczyptę słów kluczowych,
  • dopasowaną do tematu, kontekstu i stylu wypowiedzi intrygującą opowieść.

Powyższe składniki zmieszane w odpowiednio wyważonych dawkach dają teksty, które angażują czytelnika i mogą stać się również podstawą do rozwoju Twojego biznesu.

Piszę teksty, bo kocham to robić! I dlatego dobrze się je czyta.

Jaki tekst mogę napisać dla Ciebie?