Damska torebka — co mówi o Tobie i Twojej osobowości?

Nie jestem stylistką modową, jednak jako kobieta i blogerka modowa zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele damska torebka mówi o nas samych. Podobno znacznie więcej niż ubrania. To w niej przechowujemy wszystkie ważne rzeczy. Ten dodatek modowy nosimy zawsze i wszędzie. W związku z tym jest on elementem kobiecej tożsamości. Styl, kolor i rozmiar torebki, którą wybieramy to sygnały, które podpowiadają innym, kim jesteśmy. Przygotowałam poradnik, z którego dowiesz się, co twoja torebka mówi o Tobie.

 

Spis treści:

  • Kolor damskiej torebki
  • Rozmiar damskiej torebki
  • Styl damskiej torebki

Kolor damskiej torebki

Intensywne kolory takie jak czerwień wskazują na pewność siebie, pasję oraz osobowość, która lubi być w centrum uwagi. Bardziej stonowane odcienie zieleni, brązu czy bieli podpowiadają, że lubisz proste rozwiązania. Jasne i pastelowe kolory torebek wskazują na kreatywność, fantazję i przyjazne usposobienie. Natomiast czarne torebki przywodzą na myśl profesjonalizm i aurę wyrafinowania. Ciemniejsze odcienie fioletu, zieleni i innych kolorów podkreślają tajemniczość i najczęściej wybierane są przez kobiety tajemnicze oraz świadome.

Rozmiar damskiej torebki

Także i rozmiar torebki wiele mówi o kobiecie. Mimo iż często wybieramy praktyczne torebki, do których zapakujemy wszystko, co niezbędne, to ich rozmiar warto dopasować także do okoliczności. Na przykład na bal sylwestrowy sprawdzi się niewielka torebka, w której zmieści się telefon, chusteczki i pomadka. Z kolei średniej wielkości torebka w sam raz sprawdzi się do noszenia niezbędnych rzeczy na każdą ewentualność. Oznacza to, że można w niej łatwo znaleźć, to co, potrzebujemy. Będzie idealna do pracy, na zakupy, wieczorne spotkanie z przyjaciółkami czy spacer. Średniej wielkości torebki noszą najczęściej niezawodne i zorganizowane kobiety. Panie wybierające niewielkich rozmiarów torebki kojarzą się z beztroską i spontanicznością. Działają pod wpływem chwili, nie zastanawiając się, czy mają w nich wszystko, co potrzeba.

Duże i oversizowe torby nadają się nie tylko na zakupy czy spacer z dzieckiem. Są tak pojemne, że pozwalają spakować wszystko, co potrzebne, nawet na nieprzewidziane okoliczności. Niemniej jednak trudno jest w nich utrzymać porządek, a znalezienie tego, co potrzebujesz, jest prawdziwym wyzwaniem. Kobiety, które noszące duże i oversizowe torby lubią być przygotowane na każdą okazję, choć nie zawsze są zorganizowane.

Styl damskiej torebki

Poza kolorem i rozmiarem kolejnym wskaźnikiem, który wiele o tobie mówi, jest jej styl.

Torba tote najczęściej noszona jest przez kobiety o silnym poczuciu inicjatywy. Ze względu na jej wszechstronność, pomieści wszystko, czego możemy potrzebować przez cały dzień, zarówno w pracy, jak i na zakupach czy wieczornych zajęciach fitness. To praktyczne akcesorium modowe dostosuje się do intensywnego stylu życia pracujących mam.

Satchel handbags lub listonoszka to rodzaje torebki z długim paskiem oraz krótszymi rączkami, które można nosić w zależności od potrzeb — na ukos lub w dłoni. Mają dość miejsca, by zapakować niezbędne przedmioty; pozwalają utrzymać porządek. Ten rodzaj torebki wybierają kobiety zorganizowane, wydajne i pewne siebie. Osiągające założone sobie cele i kojarzone z profesjonalizmem.

Mała i kompaktowa kopertówka to absolutny must-have w garderobie lubiącej zabawę kobiety. Podpowiada innym, że lubisz dobrą zabawę i bywasz duszą towarzystwa.

Torba na ramię jest najczęściej wybierana przez kobiety praktyczne, które na co dzień są w ruchu i chcą nosić niezbędne rzeczy w wygodny, praktyczny i stylowy sposób. To świetne rozwiązanie np. podczas zakupów czy spacerów z dzieckiem, gdy twoje ręce będą zajęte.

Damska torebka — co mówi o Tobie i Twojej osobowości? Popularny kobiecy blog modowy SpsobyNaZycie.pl

Reasumując, choć kolor, rozmiar i styl torebki mówią wiele o nas samych, to niestety nie powstały jeszcze reguły, które podpowiadałyby, w jaki sposób wybrać te idealne, modne torebki, które dodadzą pewności siebie, podkreślą osobowość i styl. Prawda jest taka, że damska torebka wcale nie zawsze musi być praktyczna. Czasem kupujemy ją, bo jest modna, stylowa i prezentuje się intrygująco. Tak po prostu!

Podczas zakupu stylowych torebek na każdą okazję w wielu sklepach internetowych możesz skorzystać z usługi PayPo, która pozwala zapłacić za zakupy za 30 dni bez dodatkowych kosztów. Zakupy z PayPo to bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla klienta. Pozwala sprawdzić i przymierzyć produkt bez zamrażania twoich pieniędzy.

 

Artykuł powstał przy współpracy z PayPo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.