Ferie zimowe z dziećmi 2019/2020 – gdzie warto pojechać?

Codzienność bywa trudna. Ciągła praca, zakupy, zmartwienia powodują, że trudno znaleźć czas wolny, by spędzić go z dziećmi. By odetchnąć, choć na chwilę i zrekompensować najmłodszym brak czasu warto usiąść i zaplanować ferie zimowe tak, by nadrobić każdą straconą chwilę. Rodzinny wyjazd na pewno będzie idealnym relaksem, a zarazem czasem szaleństwa. Pozostaje tylko kwestia gdzie się wybrać?

Gdzie warto pojechać na ferie zimowe?

Możliwości wyjazdu jest naprawdę dużo, ale trzeba dobrać lokalizację do wymagań dzieci, w końcu to jest ich czas na odpoczynek od szkolnych obowiązków. Jeśli chodzi o pomysły, wyobraźnia może nie mieć granic, tak samo, jak kreatywność. Można wybrać się na zimowe szaleństwo w góry, by w końcu wyciągnąć narty z szafy, można pojechać nad morze, na relaks wybrać cichą agroturystykę czy zafundować dzieciom pobyt w aquaparku. Ważne by ferie były czasem rodzinnym, a nie czasem, w którym trzeba pozbyć się dzieci z domu, by mieć chwilę wytchnienia. Fakt faktem każdy wyjazd poza miejsce zamieszkania dostarczy dzieciom dużo radości, a one przecież zasługują na to.

Wyjazd w góry – jak go zaplanować?

Przede wszystkim trzeba znaleźć odpowiedni hotel. Standard jest ważny, o tym trzeba pamiętać. Jeśli planuje się typowy wypad na narty dobrze, jeśli nocleg będzie zlokalizowany jak najbliżej stoku, bo jak wiadomo, dzieci nie lubią długich spacerów. Na pewno konieczna będzie wcześniejsza rezerwacja, bo w okresie ferii górska baza noclegowa przeżywa prawdziwe oblężenie. Jeszcze kilka tygodni przed datą ferii warto zacząć poszukiwania, bo wtedy będzie jeszcze w czym przebierać. Z racji, że ferie trwają dwa tygodnie, nie trzeba narzucać sobie niepotrzebnych ograniczeń i zaszaleć wyjeżdżając na zimowisko za granicę. Austria, Słowacja czy Włochy będą stanowiły doskonałą alternatywę dla polskich gór, a dodatkowo dzieci będą miały frajdę z możliwości pochwalenia się przed kolegami, że zwiedzały inne państwo. Tutaj jednak potrzebne będą duże zasoby portfela.

Na zagraniczne ferie trzeba będzie wydać kilka tysięcy złotych. Jeśli brak jest wystarczających środków na koncie, zawsze można skorzystać z oferty pozyczkaplus.pl, gdzie każdy nowy klient, biorąc pożyczkę, otrzyma ją zupełnie za darmo, o ile wcześniej nie korzystał już z takiej opcji finansowania na stronie. Wystarczy tylko odwiedzić portal, założyć konto i gotowe.

Ferie zimowe są na wyciągnięcie ręki. Wbrew pozorom na nartach można pojeździć nie tylko w górach, lecz także nad morzem. Obecne ukształtowanie terenu jak najbardziej pozwala na takie szaleństwa, a przy okazji można spacerować po plaży pokrytej lodem, podziwiać zachody słońca i dokarmiać mewy co będzie dodatkową atrakcją dla najmłodszych. Nie można zapomnieć także o butach sportowych, niezależnie od poru roku. Warto poznać ofertę sklepy https://bestbuty.pl/.

Ferie zimowe w ciepłym słońcu

Nie każdy lubi zimę i nie każdy przepada za nartami czy sankami. Nieco starsze dzieci na pewno ucieszą się z możliwości spędzenia ferii w ciepłych krajach, gdzie na piaszczystych plażach będą mogły zagrać w siatkówkę i kąpać się w morzu do zachodu słońca. W tej kwestii biura turystyczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów i w swojej ofercie ferii 2019/2020 udostępniają wyjazdy na Teneryfę, do Egiptu czy na Malediwy. Nauka nurkowania, jazda skuterami wodnymi, pływanie żaglówką czy leniuchowanie w słońcu, gdy w kraju pada śnieg i panują zamiecie, będzie wspaniałym relaksem, którego nie da się zapomnieć. Oczywiście taki wyjazd także trzeba wcześniej zaplanować i zarezerwować, bo w sezonie zimowym biura turystyczne znacznie obniżają ceny wycieczek, więc staja się one popularne.

gdzie pojechać na ferie 2019/2020

Ferie w parku wodnym

Jeśli wyjazd za granicę nie wchodzi w grę z powodu braku urlopu, warto zabrać dzieci na kilkudniowy wypad do parku wodnego. Będzie to również świetny pomysł, by spędzić kilka chwil razem. Oferta aquaparków jest bardzo bogata i z roku na rok powstaje wiele dodatkowych atrakcji, więc jest w czym wybierać. Relaks w ciepłych termach z możliwością wypłynięcia na zewnątrz gdzie panuje minusowa temperatura, sprawi, że ferie będą niezapomnianym czasem, a o to przecież chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.