Gadżety firmowe i reklamowe dla małej firmy

Kilka dni temu, bo w dniu 18 października 2018, minęło 6 lat, od kiedy prowadzę własny biznes. Mała, bo jednoosobowa działalność gospodarcza, a materiały reklamowe są potrzebne niemal na każdym kroku. Jakie gadżety firmowe wybrać dla swojej firmy? I gdzie je kupić?

Niby prowadzę firmę świadczącą usługi online. Jednak często bywam na różnych konferencjach, targach czy spotkaniach branżowych, gdzie mam sposobność do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wówczas niezbędne jest posiadanie gustownych i pięknych gadżetów reklamowych.

Szczerze przyznaję, że również jako blogerka bywam na różnego rodzaju wydarzeniach kulinarnych, targach ogrodniczych, targach wyposażenia wnętrz, wydarzeniach kulturalnych, premierach sklepów i galerii czy po prostu spotkaniach blogerskich. Wówczas przydaje się tak podstawowy gadżet reklamowy, jak wizytówka z kontaktem. I tutaj znów niezwykle istotne jest, aby wizytówka prezentowała się doskonale już na pierwszy rzut oka. Bo można by pomyśleć, że wizytówka nie ma znaczenia. Jednak jest to już kolejny krok, który podpowiada potencjalnemu klientowi czy partnerowi biznesowemu, że warto podjąć ze mną współpracę lub nie… Dlatego moja wizytówka zawsze intryguje, często słyszę pozytywne komentarze na jej temat. I o to chodzi. Bo jeśli zrobimy dla siebie byle jaką wizytówkę, osoba, której ją wręczymy — weźmie, spojrzy i nas nie zapamięta. A to duży błąd!

Wiele gadżetów firmowych — co wybrać?

Jeśli zaś chodzi o prowadzenie własnej firmy, to jest mnóstwo gadżetów reklamowych, które doskonale sprawdzają się w budowaniu silnej marki. W zależności od budżetu i upodobań firmy można posiadać: artykuły biurowe, długopisy reklamowe, pendrive z nadrukiem, breloki reklamowe, kubki reklamowe, czapki z nadrukiem, koszulki z nadrukiem czy chociażby parasole reklamowe.

Często poszukuję takich wyjątkowych rozwiązań dla siebie lub dla moich klientów. Ostatnio w sklepie internetowym OpenGift.pl znalazłam pomysłowe gadżety reklamowe takie jak: ekologiczne gadżety, gadżety do domu i kuchni, kosmetyki reklamowe, słodycze reklamowe, antystresy reklamowe, gadżety sportowe, gadżety dla majsterkowicza.

Muszę powiedzieć, że sklep ten zaimponował mi niezwykle szeroką i różnorodną ofertą gadżetów reklamowych. Uważam, że idealnie dobrane do profilu i działalności firmy gadżety reklamowe mogą same w sobie stanowić nadzwyczajną formę reklamy.

Gadżety firmowe jako prezent lub podziękowanie

Poza tym zbliża się koniec roku i Święta Bożego Narodzenia. A to doskonały moment, by podziękować współpracownikom bądź partnerom biznesowym. Warto zaskoczyć ich niespodzianką w postaci pomysłowego prezentu. Pośród wielu pomysłów na podziękowanie za współpracę możesz wybrać na przykład 4-osobowy zestaw piknikowy, komplet 7 narzędzi ogrodniczych w torbie czy elegancki i gustowny czajnik ceramiczny z filiżanką.

Jest mnóstwo gadżetów reklamowych, które warto kupić z głową. Bo taki na przykład kalendarz, breloczek czy długopis reklamowy jest już raczej trochę passe w świecie gadżetów reklamowych. Osobiście, zamiast wydawać pieniądze na takie gadżety firmowe, wolę czymś się wyróżniać od konkurencji. I poza jakością oferowanych przeze mnie usług, są to bardzo często właśnie niezwykłe gadżety reklamowe.

2 odpowiedzi do “Gadżety firmowe i reklamowe dla małej firmy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.