Jak przyciągać pieniądze do swojego życia? Sekrety, o których większość ludzi nie ma pojęcia!

Pieniądze. Potrzebujemy ich z wielu powodów. Zapewniają bezpieczeństwo i komfort psychiczny, pozwalają dobrze się bawić, swobodnie dokonywać wyborów, realizować marzenia oraz wspierać bliskich czy rozwijać własne hobby i zainteresowania. Poznaj proste i nieznane większości ludzi tajniki skutecznego przyciągania pieniędzy do swojego życia!

 

Większość ludzi zakłada, że kiedy będą posiadali pieniądze, to ich życie zmieni się na lepsze. Jednak jeśli jedynie oczekujesz na zmianę swojej zewnętrznej rzeczywistości, zanim będziesz szczęśliwy, to możesz blokować energię pieniędzy.

Choć to, co piszę, może nie mieć żadnego sensu dla logicznego umysłu, zwłaszcza gdy stos rachunków i zobowiązań czeka na zapłatę, to okazuje się, że aby przyciągnąć pieniądze do swojego życia, najpierw musisz poczuć bogactwo finansowe.

Właśnie dlatego tak istotne jest praktykowanie wdzięczności za to, co posiadasz, ponieważ wówczas aktywizujesz odpowiednie wibracje, a w efekcie zaczynasz przyciągać do siebie pieniądze.

Temat energii pieniędzy oraz ich przyciągania za pomocą umysłu przewija się w moim życiu od co najmniej kilkunastu lat. A moje losy potoczyły się w taki sposób, że już jako nastolatka miałam w życiu ogromne pragnienie, by stać się w życiu osobą zamożną. Postanowiłam sobie w młodości, że zrobię wszystko w tym kierunku. Przeczytałam mnóstwo książek na tematy związane z pieniędzmi, energią pieniędzy oraz sposobów ich przyciągania.

W dzieciństwie uczono nas, że pieniądze trudno jest zdobyć i utrzymać. Nie pamiętam nikogo, kto powiedziałby o obfitości i energii pieniędzy. W mojej pamięci istnieją jednak wspomnienia osób, które narzekają, że mają ich niewiele, a wiele z nich czuło niechęć do tych, którym się w życiu powiodło.

Choć możesz myśleć, że są to jedynie wspomnienia z dzieciństwa, to okazuje się, że mają one wiele wspólnego z tym, kim stajemy się, gdy dorośniemy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że świadomy umysł doskonale oddziela fakty od fikcji, ale podświadomy umysł nie. Dla niego wszystko, o czym myślisz i marzysz, jest święte. W dzieciństwie kształtuje się nasza mentalność, poprzez chłonięcie informacji z otaczającego świata.

Prawo Przyciągania i Ty

Każdy składnik, który tworzy ludzkie doświadczenie, zostaje przyciągnięty do twojego życia poprzez twój potencjał, jako odpowiedź zgodnie z Prawem Przyciągania według historii, jaką opowiadasz o swoim życiu oraz procesów myślowych głęboko zakorzenionych w twojej podświadomości.

Pieniądze, które posiadasz, bogactwo, obfitość, zdrowie, relacje z ludźmi, miłość i wszystkie wydarzenia i sytuacje w twoim życiu, twoja praca, awanse, podwyżki, sukcesy, porażki i przyjaciele, to jak jesteś traktowana przez innych ludzi oraz wszystkie wydarzenia i sytuacje, jakie przeżywasz w swoim życiu – stają się za sprawą historii, jaką opowiadasz o sobie samym…

Osoby, jakie spotkałaś w swoim życiu często, jak mantrę powtarzały ci, że aby osiągnąć sukces powinieneś: „Być zawsze punktualna, dawać z siebie jak najwięcej, robić wszystko najlepiej jak to tylko możliwe, pamiętać, by zawsze ciężko pracować, być uczciwym człowiekiem, przebiec dodatkową milę, bez pracy nie ma kołaczy, a najważniejsze to nigdy się nie poddawać”.

Starałaś się odnieść sukces, podążając za poradami, podyktowanymi przez tych, którzy je wygłaszali, lecz po jakimś czasie widząc, że to nie daje żadnych zmian, zaprzestałaś pracy nad sobą. A następstwem tej sytuacji było to, że niemal codziennie, później dziesiątki razy dziennie, spotykałaś w swoim życiu ludzi, którzy tak jak ty zdawali sobie sprawę, z tego, że te porady, które miały cię tak wysoko wznieść, innym ludziom również nie pomogły.

Dlaczego moja praca nie jest tak opłacalna, jak powinna? Dlaczego tak niewielu naprawdę się bogaci, podczas gdy większość z ludzi walczy o to, by ledwie przeżyć? Czego mi brakuje? Co wiedzą ci ludzie, którzy cieszą się finansowym sukcesem, czego ja nie wiem?

Jeśli pielęgnujesz w sobie niedostatek, nie spodziewaj się obfitości!

Joe Vitale napisał książkę pt.: „Największy w historii Sekret Robienia Pieniędzy”, w której zdradza nieznaną tajemnicę. Jeśli chcesz otrzymywać pieniądze – dawaj pieniądze. Gdy zaś ofiarowujesz pieniądze – nie oczekuj niczego w zamian.

Aby żyć w obfitości, trzeba dawać szczerze. Trzeba chcieć dawać oraz umieć dawać z radością. Dawanie jest sposobem, dzięki któremu, można skończyć z niedostatkiem. Kiedy nie jesteś przekonana, aby podzielić się z kimś tym, co posiadasz, to nie dawaj. Ważne jest to, aby obdarowywać innych z radością. Wzmacniasz w takim momencie przekonanie o nieoczekiwaniu na wzajemność.

Zatem nie oczekuj, a dostaniesz!

Być może otrzymasz z całkiem innego źródła. Obdarowuj i ciesz się radością innych. Zazdrość jest to uczucie, które skupia się na braku i jeszcze bardziej go potęguje. Dawaj ze szczerego serca, to co możesz dać. Jeśli czujesz opór lub jakieś negatywne uczucia przed dawaniem, wtedy nie dawaj.

Czegokolwiek zazdrościsz: szczęścia, pieniędzy, miłości, zdrowia, urody – dostajesz tego jeszcze mniej!

Stanie się tak, dlatego że Wszechświat, znając Twoje myśli, daje Ci jeszcze więcej powodów do zazdrości. Dobrze byłoby wyzbyć się destruktywnych uczuć. Życz innym jeszcze większego powodzenia, a wtedy Wszechświat również Ciebie obdaruje powodzeniem.

Wiedz, że sposobem na dostatek w swoim życiu, jest dzielenie się z innymi. Możesz na przykład obdarowywać innych anonimowo, wtedy to z całą pewnością wzmacniasz przekonanie o tym, że nie oczekujesz nic w zamian.

Jeśli człowiek zdecyduje się być bogatym i będzie do tego wytrwale dążył, to nic nie stanie mu na przeszkodzie, aby to bogactwo zdobyć. Gdy już człowiek poczuje, że ta właśnie droga, którą wybrał, poprowadzi go do takiego bogactwa i dobrobytu, jakiego on pragnie, to pieniądze przyjdą do niego same… właśnie tak działa Wszechświat!!!!!!

W Twoim życiu tak naprawdę nie istnieją żadne ograniczenia. Możesz pragnąć wszystkiego, czego tylko zechcesz. Jeśli będziesz wytrwale dążyć do realizacji swojego pragnienia, z całą pewnością je zrealizujesz.

Nigdy nie martw się o pieniądze, ponieważ one same przyjdą do Ciebie, a martwiąc się o nie, tak naprawdę pokazujesz światu, że boisz się, że nie jesteś ich wart. Bądź pewna, że pieniądze już podążają w Twoim kierunku. Spraw, aby one przestały mieć dla Ciebie wartość. Przestań rozmyślać o pieniądzach. Myśl tylko o celu, jaki chcesz osiągnąć.

Jednocześnie szanuj pieniądze. Traktuj je z uwagą i troską. Jeśli widzisz monetę o małym nominale leżącą na ulicy i nie chce Ci się po nią schylić, to znaczy, że wcale nie szanujesz pieniędzy. Wahadło pieniądza raczej nie będzie ci sprzyjało.

Kiedy wydajesz pieniądze, nie martw się o nie. Ponieważ przez to, że je wydajesz, pomagasz im spełnić swoją misję.

Nigdy nie żałuj pieniędzy, które wydajesz. Ciesz się, że wprowadzasz je w ruch i błogosław je, podczas wręczania kasjerce w sklepie, ponieważ w ten sposób sprawiasz, że wrócą do Ciebie pomnożone.

Wzbogacam się…

Jakiś czas temu na samą wiadomość o zakończeniu współpracy z klientem byłabym załamana i gorączkowo konstruowałabym plan B. Ale już wiem, że nie o to chodzi w życiu! Bo jeśli żegnam się z jakimś klientem, to z pewnością robi on miejsce na nową współpracę, która jest przede mną. Prowadząc własny biznes od 8 lat, nauczyłam się nie panikować w takich sytuacjach i podchodzić do nich zdroworozsądkowo.

Jakiś czas temu czytałam książkę pt.: „Naukowa metoda wzbogacania się”, dzięki czemu mój umysł wypełniony jest myślami o bogactwie i dostatku. Lektury różnych książek o energii pieniędzy i przyciąganiu ich do mojego życia z pewnością bardzo pomagają mi w codzienności. W ostatnich latach skupiałam się na rozwijaniu własnej firmy oraz umacnianiu dwóch moich marek osobistych w internecie. A zajmowało to mnóstwo czasu. Stało się priorytetem, a w efekcie brakowało mi życiowej równowagi – na rozwijanie moich pasji i zainteresowań, odpoczynek czy czas dla siebie.

W „Naukowej metodzie wzbogacania się” wyczytałam, że człowiek, aby się wzbogacić, powinien mieć czas, na odpoczynek, rekreację, swój własny rozwój… Nauczyłam się postrzegać moje życie oraz to, co się w nim wydarza jako błogosławieństwo. Choć cieszę się, gdy mam mnóstwo zleceń dotyczących copywritingu (zazwyczaj wiąże się to z większym zarobkiem), to z drugiej strony jestem też szalenie wdzięczna za czas odpoczynku, czyli kiedy pracy jest troszkę mniej. Nauczyłam się wygospodarowywać czas dla siebie i celebrować małe codzienne przyjemności, jakimi są poranny 5-kilometrowy spacer, popołudniowa kawa z mężem, czytanie książki, gotowanie czy rozwijanie mojej kolekcji roślin doniczkowych.

Nieznana prawda…

„Naukowa metoda wzbogacania się” stała się dla mnie cenną skarbnicą mądrości. Kolejne porada, której nie zna większość ludzi na świecie, brzmi: „Wszechświat jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.
Pieniądze, których potrzebujesz, przyjdą, nawet jeśli wiązałoby się to z koniecznością poprowadzenia tysiąca osób do odkrycia nowych złóż złota… Spoglądaj w kierunku nieprzeliczonych bogactw Bezkształtu, i wiedz, że zostaną one dane Tobie tak szybko, jak szybko będziesz w stanie je otrzymać i wykorzystać. Nikt nie może powstrzymać Cię przed otrzymaniem tego, co Twoje, ograniczając dostęp do zasobów widzialnych… Nigdy nie martw się, że stracisz to, czego pragniesz, bo ktoś Cię ubiegnie. Coś takiego nie może się stać; nie poszukujesz żadnej rzeczy, która jest już czyjąś własnością; Ty sprawiasz, że to, co chcesz, zostaje stworzone z bezkształtnej Substancji, z zasobów niemających ograniczeń…”

Oferuj innym więcej, niż się spodziewają!

Oferuj każdej osobie więcej wartości użytkowej, niż bierzesz od niej w wartości pieniężnej; w ten sposób czynisz wkład w życie na całym świecie przy każdej transakcji. W przytoczonej powyżej publikacji czytam dalej: „Mimo że masz zamiar tworzyć swoje bogactwo z Bezkształtu, który przesyca wszystko wokół ciebie, nie spodziewaj się, że zmaterializuje się ono z powietrza wprost przed twoimi oczami… Ale jeżeli chcesz mieć jakąś rzecz, utrzymuj w umyśle jej mentalny obraz jednocześnie z pozytywnym uczuciem pewności, że już została stworzona i jest w drodze do Ciebie. Stworzywszy owo wyobrażenie, musisz mieć absolutną i niepodważalną wiarę w to, że rzecz, której pragniesz, jest już w drodze do Ciebie; nigdy nie myśl ani nie mów o niej w inny sposób, jak tylko z całkowitą pewnością, że przybędzie. Traktuj ja tak, jakby już była Twoja. Rzecz ta zostanie dostarczona Ci dzięki mocy Wszechmocnej Inteligencji działającej poprzez ludzkie umysły. Może się zdarzyć tak, że przybędzie do Ciebie ktoś, z kim przeprowadzisz transakcję, w rezultacie której otrzymasz to, czego potrzebujesz…”

Jak przyciągnąć pieniądze do swojego życia?

  • Każdy człowiek działa zgodnie ze swoim stanem świadomości.
  • Zajmij się swoimi własnym myślami dotyczącymi pieniędzy i sfery materialnej.
  • Błogosław zasobność innych i wiedz, że dla wszystkich wystarczy.
  • Pieniądze, przychodzą zawsze w sytuacji, gdy są potrzebne.
  • Napływ pieniędzy zależy od Twojej świadomości życiowego powodzenia.
  • Nie ograniczaj szczodrości Wszechświata, myśląc, że masz tylko określoną pensję albo dochód.
  • Bądź otwarta i gotowa na przyjęcie nowych kanałów przepływu pieniędzy.
  • Ciesz się, jeśli przyszły do Ciebie pieniądze.
  • Wyrażanie wdzięczności za to, co mamy, pozwala temu wzrastać.
  • Pod żadnym pozorem nie zamartwiaj się z powodu ich utraty lub niedoboru. Ponieważ wtedy będzie ich coraz mniej. Z autopsji wiem, że kiedy człowiek mało zarabia, to podstawowym błędem, jaki popełnia, jest narzekanie, że brakuje mu pieniędzy. Niedobrze jest też ulegać złudzeniu, myśleć, że ma coraz mniej pieniędzy.

Aby poprawić swoją sytuację finansową, musisz usunąć zależność od pieniędzy, którą sam stworzyłeś w swoim umyśle. Ciesz się z pieniędzy, które posiadasz.

Jeśli płacisz swoje rachunku lub zobowiązania z oburzeniem, to pieniądze przychodzą do Ciebie z trudem. Jeśli płacisz z miłością i radością, to otwierasz kanały swobodnego przepływu obfitości. Traktuj swoje pieniądze jak przyjaciół, a nie jak coś, co ściskasz w kieszeni.

Utwierdzaj się w przekonaniu, że pracujesz dla najlepszego szefa. Czyń to wielokrotnie. Zacznij przyjmować z wdzięcznością swoje dotychczasowe wynagrodzenie. Coraz częściej rozmyślaj o tym, że otwierasz swoją świadomość na większą zamożność oraz że częścią tej zamożności jest wyższe wynagrodzenie. Często rozmyślaj o tym, bądź przekonany, że zasługujesz na podwyżkę dlatego, że jesteś wartościowy dla firmy i firma chce się z Tobą podzielić zyskami. Postaraj się pracować coraz lepiej, wtedy Wszechświat będzie wiedział, że zasługujesz na awans.

Myśl o tym, ile twoje pieniądze, wysiłki, rzeczy, produkty przynoszą korzyści tym, którzy z nich korzystają. Wyobrażaj sobie, ile wszystko, co, dajesz, przynosi zadowolenia tym, którzy to od Ciebie otrzymują.

Odczuwaj wdzięczność z tego powodu, że możesz zrobić wiele dobrego poprzez obdarowywanie innych. Myśl o tym, co dajesz, jak bardzo jest to wartościowe i potrzebne ludziom. Bądź naprawdę zadowolony z tego, że dajesz.

3 sekrety o pieniądzach, które warto znać

Jedną z fascynujących koncepcji dotyczących pieniędzy, które poznałam, jest to, że pieniądze są jedynie energią. Dopiero kiedy to zrozumiemy, poznamy ich prawdziwą naturę. Prawdę mówiąc, istnieją 3 proste zasady, które należy zrozumieć, aby zacząć je manifestować w swoim życiu.

1. Pieniądze są energią
To jedynie forma energii, z której składa się Wszechświat. Większość ludzi uważa, że pieniądze są złe. Bez wątpliwości można je wykorzystać do złych, ale również do dobrych celów.

2. Pieniądze powinny być w ruchu

Osoby, które mają niewiele pieniędzy, mają tendencję do ich gromadzenia i oszczędzania. Jednak jak każda forma energii, również pieniądze, powinny być w ciągłym ruchu. Każda wydana złotówka ma moc, a to my decydujemy, czy obdarzymy miłością i błogosławieństwem każdy wydany grosz bez względu na to, czy wydaliśmy go na urządzanie własnego domu, nowe buty czy cele charytatywne. Pieniądze chętnie wykonają swoją pracę: uszczęśliwiają ich posiadacza i ułatwiają mu życie. Jeśli masz problemy z ich wydawaniem, to prawdopodobnie masz nieodpowiedni stosunek do pieniędzy. (Choć oczywiście nie zachęcam do wydawania wszystkich oszczędności).

Jeśli sama myśl o korzystaniu ze zgromadzonych przez ciebie oszczędności przyprawa cię o ból głowy, oznacza to po prostu, że nie zainwestowałaś we własne możliwości, aby odzyskać te pieniądze! Jednak to nie wydawanie pieniędzy jest prawdziwym problemem. Prawdziwym problemem jest wiara, aby otrzymać więcej! Więc jeśli masz problemy z wydaniem tego, co masz (oczywiście z tego powodu! Nie zachęcam cię, abyś wydał wszystko, co masz tylko dlatego, że masz to!), nadszedł czas, aby zagłębić się trochę w swoje nastawienie i sposób myślenia na temat pieniędzy.

3. Pieniądze wymagają szacunku, a nie strachu

Miliony ludzi na świecie żyją w strachu o pieniądze. Jeśli celowo unikasz zaglądania na swoje konto bankowe czy otwierania rachunków, to twoje działania mówią głośno i wyraźnie. Bez względu na to, jak źle myślisz o swojej sytuacji finansowej, nigdy nie wyjdziesz z tarapatów, jeśli będziesz ignorować problem. Nawet posiadając zadłużenie czy kredyt, możesz być wdzięczny, za to, co mogłeś sobie kupić za te pieniądze, bo wydałeś je na coś, co było dla ciebie ważne. A sytuacja ta wpłynęła na jakość lub komfort twojego życia.

Zmień swoją historię pieniędzy – jak manifestować pieniądze w życiu?

Choć wielu ludzi myśli, że wystarczy ciężko pracować, aby zostać dobrze wynagrodzonym, to lata obserwacji dowodzą, że wcale tak nie jest. Okazuje się, że ci, którzy pracują najciężej, otrzymują najmniej pieniędzy.

Czy zauważyłaś, że niektórzy ludzie z niezwykłą łatwością przyciągają do swojego życia bogactwo i obfitość, jakby za sprawą magicznej czarodziejskiej różdżki? Być może uważasz, że jest to niesprawiedliwe albo myślisz, że po prostu mają szczęście, jednak ty również możesz żyć w podobny sposób. Możesz zacząć już teraz!

1. Odpowiedni sposób myślenia

Henry Ford powiedział: „gdy myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz – zawsze masz rację”. Duży wpływ na losy twojego życia ma sposób myślenia. Często jest to najtrudniejszy aspekt wiedzy dotyczący obfitości w życiu. Należy zresetować dotychczasowy sposób myślenia. Wymaga to zaangażowania, determinacji i wysiłku, bo wiąże się to z myśleniem w pozytywnych aspektach. Systematyczne działanie pozwoli Ci dokonać zmian. Pamiętaj, że zasługujesz na bogactwo, wygodę, sukces, obfitość i stabilność finansową.

2. Naucz się nimi dzielić

Lao Tzu twierdzi, że zanim zaczniemy otrzymywać, najpierw powinniśmy coś z siebie dać. Dlatego, jeśli chcesz otrzymywać pieniądze, wcześniej należy nauczyć się nimi dzielić. Choć może to brzmieć mało wiarygodnie, to warto wykształcić w sobie umiejętność dzielenia się z innymi tym, co posiadasz. Dobroczynność ułatwia przyciąganie pieniędzy, gdy okazując miłość, pomagasz tym, którzy potrzebują pomocy.

Większość bogatych ludzi wydaje około 10% swoich zarobków na cele społeczne i dobroczynność. Dobrym pomysłem jest nauka rozwijania tego nawyku od małych kwot. Ścisłe przywiązanie do posiadanych pieniędzy kładzie nacisk na brak pieniędzy i osłabia zdolność do ich przyciągania.

3. Pieniądze są tylko środkiem do osiągnięcia celu

Większość ludzi uważa, że muszą pracować za pieniądze, aby móc płacić rachunki oraz zobowiązania, a także wiązać koniec z końcem. Jeśli będziesz kontynuować praktykowanie mentalności ubóstwa w twoim życiu, to nic się nie zmieni. W momencie, gdy zaczniesz postrzegać pieniądze jako narzędzie, które jest przez ciebie kontrolowane i ma służyć dla twoich korzyści, jesteś na dobrej drodze, by przyciągać bogactwo i obfitość w życiu.

4. Przestań się martwić o pieniądze

Prawo przyciągania mówi, że manifestujesz w swoim życiu to, na czym skupiasz swoje myśli. Zatem jeśli będziesz się o nie zamartwiać i koncentrować na negatywnych aspektach, nie osiągniesz sukcesu. Nie powinnaś ignorować problemów finansowych tylko je rozwiązań. Zamiatając je pod dywan, podkreślasz potrzebę kontroli.

5. Użyj wyobraźni

Wyobraźnia jest potężnym narzędziem, które potrafi otworzyć każde drzwi, nawet te, o których istnieniu nie miałaś pojęcia. Dlatego w celu przyciągania pieniędzy powinniśmy wizualizować swoje cele finansowe. Wizualizacja i medytacja sprawią, że cele będą bardziej wyraźne i łatwiejsze do osiągnięcia. Twoja wyobraźnia jest potężna. Może dosłownie otworzyć drzwi, o których wcześniej nie myślałeś. Jeśli potrafisz sobie coś wyobrazić, to możesz to urzeczywistnić.

6. Rozwiązuj problemy innych ludzi

Kiedy rozwiązujesz problemy ludzi, rozwiązujesz również swoje problemy, a dodatkowo przyciągasz do siebie pieniądze. Czy pomyślałaś kiedykolwiek o tym, że każdy udany biznes w rzeczywistości opiera się na rozwiązywaniu problemów? W momencie, gdy umiejętnie nauczysz się rozwiązywać problemy innych, staniesz się osobą, której ludzie będą poszukiwać. Jeśli planujesz założyć własną firmę, rozważ jakie problemy będzie rozwiązywać.

Jak przyciągać pieniądze do swojego życia? Sekrety, o których większość ludzi nie ma pojęcia!

Czy zauważyłaś, że wielu milionerów traci majątek, a następnie zarabia jeszcze większe sumy w rekordowym czasie? Otóż urodziliśmy się po to, by żyć w bogactwie i obfitości. Mam nadzieję, że wykorzystasz wskazówki z tego artykułu, by zmienić swoje życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.