Jestem uczestniczką programu Top Women w e-biznesie

Kobiety tworzą wyjątkowe biznesy online. A branża e-biznesu stała się niezwykle popularna po pandemii koronawirusa. Również dla kobiet, które pragną łączyć macierzyństwo z rozwojem zawodowym. A prowadzenie firmy w domu to dla nich doskonałe rozwiązanie. Mam własny e-biznes już od 12 lat. Przede mną ekscytujące, wypełnione mnóstwem wartościowej wiedzy tygodnie, które zamierzam wykorzystać najlepiej, jak potrafię podczas programu Top Women w e-biznesie 2024.

Jestem uczestniczką programu edukacyjno-rozwojowego Top Women w e-biznesie

Tak! Stało się. Moja radość jest ogromna. A wspomnę, że było to moje drugie zgłoszenie do tego wyjątkowego projektu. W zeszłym roku niestety nie udało mi się zakwalifikować. Jednak uważam, że w naszym życiu wszystko dzieje się z jakiejś określonej przyczyny. Być może teraz jestem gotowa na przyjęcie wiedzy prezentowanej podczas tego programu. Jest to dla mnie dowodem na to, że nie należy rezygnować z własnych marzeń i celów. Trzeba zawsze działać w zgodzie ze swoją intuicją.

Moje doświadczenie w e-biznesie

Tak jak już wspomniałam, mam ogromne doświadczenie w pracy online. Już od 2012 roku prowadzę własną firmę, która dziś opiera się na 6 filarach, a są to: usługi copywritingu, usługi wirtualnej asysty i prowadzenie 4 portali internetowych. Mimo to nie spoczywam na laurach i ciągle szlifuję swoje umiejętności, poznaję nowe narzędzia i uczę się nowych rzeczy, które pomogą mi w rozwoju mojego biznesu, a także sprawią, że moje marki zyskają na popularności i staną się niezwykle rozpoznawalne. Tym razem się udało, znalazłam się w wyborowym gronie 250 uczestniczek programu edukacyjno-rozwojowego Top Women w e-biznesie, które już jutro rozpoczną pierwsze weekendowe zajęcia online.

Kobiety w e-biznesie

Dawniej branża e-commerce uznawana była za męski świat. Na szczęście sytuacja ta diametralnie się zmienia. Po pandemii mnóstwo firm zrozumiało, jak ważne jest istnienie firmy online. Ten trudny czas otworzył nowe możliwości przed przedsiębiorczymi kobietami. Kobietami, które teraz decydują się na prowadzenie biznesu online, by móc łączyć macierzyństwo z rozwojem zawodowym. Możliwość zarządzania firmą z domu otwiera przed przedsiębiorczymi polkami mnóstwo nowych możliwości. Również niskie koszty początkowe w przypadku prowadzenia e-biznesu są korzyścią dla przedsiębiorczyń, które prowadzą działalność nierejestrowaną lub otwierają własne firmy. Kobiety w e-biznesie, podobnie jak w tym tradycyjnym biznesie, wyznaczają standardy, dzięki słuchaniu swojej intuicji, a także kreatywności i przedsiębiorczości. E-biznes ułatwia łączenie macierzyństwa z rozwojem zawodowym, a także pozwala pokonywać różnorodne bariery.

Program edukacyjno-rozwojowy Top Women w e-biznesie

Top Women w e-biznesie to największy edukacyjno-rozwojowy program dla kobiet, który dostarcza wiedzy i motywacji do działania. Stanowi świetną trampolinę do rozwoju własnej firmy, pozwala zmienić pracę lub rozwinąć firmę i zdobyć nowe kompetencje. Uczy najnowszych technik prowadzenia biznesu online. Daje możliwość poznania tajników e-biznesu, digital marketingu oraz e-commerce, dzięki czemu pozytywnie wpływa na zwiększenie skuteczności kobiet w konkurencyjnym otoczeniu biznesowym. Warto podkreślić, że najważniejszymi celami programu Top Women w e-biznesie jest:

 • edukacja uczestniczek z zakresu narzędzi niezbędnych w prowadzeniu biznesu online;
 • nabycie nowych umiejętności związanych z obsługą tych narzędzi;
 • metamorfoza uczestniczek w Silne Kobiety, która sprawi, że będą odważnie kroczyć w świecie biznesu online i osiągać cele zawodowe;
 • wyposażenie uczestniczek w sprzęt, praktyczne materiały i narzędzia potrzebne do budowania e-biznesu;
 • budowanie społeczności kobiet w biznesie online.

Co mnie czeka w największym programie edukacyjno-rozwojowym Top Women w e-biznesie?

Przede mną kilka bardzo intensywnych weekendów oraz mnóstwo nowej wiedzy i umiejętności skoncentrowanej w 7 modułach:

 • Moduł 1 – Wizerunkowa metamorfoza. Jak zadbać o biznesowy wizerunek. Jak wyglądać profesjonalnie? Jak wykorzystać swój potencjał w budowaniu i rozwijaniu biznesu?
 • Moduł 2 – Bądź dla siebie szefem. Działalność gospodarcza, bankowe i księgowe tajniki. Pierwsze kroki w działalności gospodarczej. Prawne aspekty.
 • Moduł 3 – Strona www, blog. Poznaj tajniki WordPress. Warsztat z budowy strony internetowej.
 • Moduł 4 – E-commerce. Pomysł na sklep internetowy. Trendy w e-commerce. Jaką platformę wybrać do budowy sklepu internetowego? Marketing i komunikacja nie tylko e-sklepu.
 • Moduł 5 – E-commerce. Ważne integracje – przesyłki i logistyka. Nowoczesne i bezpieczne płatności.
 • Moduł 6 – Jak osiągnąć wzrost sprzedaży online dzięki marketplace? E-commerce z Allegro.
 • Moduł 7 – Top in Social: Jak prowadzić komunikację i sprzedaż w social mediach.

Wszystkie tematy są niesamowicie intrygujące. Mam nadzieję, że udział w programie edukacyjno-rozwojowym Top Women w e-biznesie pozwoli mi dołączyć do grona najlepszych z najlepszych – wpłynie na wyższą jakość usług, jakie będę mogła oferować swoim klientom zarówno jako copywriterka, jak i wirtualna asystentka, a także ułatwi rozwój i promocję moich portali internetowych. Trzymajcie za mnie kciuki, bo niewątpliwie będzie się działo :).

Jestem uczestniczką programu Top Women w e-biznesie

Jestem podekscytowana i już nie mogę się doczekać szkoleń i warsztatów. Przede mną wyjątkowo rozwojowa wiosna. Mam nadzieję, że wiedza, którą zdobędę w tym projekcie oraz narzędzia i osoby, które poznam, pomogą mi w promocji wyjątkowego projektu społecznego pt. Kobiety w biznesie. Natomiast udział w projekcie będzie dla mnie trampoliną umożliwiającą przebicie szklanego sufitu, zbudowanie imponującej rozpoznawalności w e-biznesie i sięganie w biznesie po więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.