Kampania Go Digital wsparciem dla kobiet biznesu

Prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach wymaga ciągłej nauki, śledzenia przepisów i najnowszych trendów, ciężkiej pracy i zaangażowania. Okazuje się, że istnieją narzędzia cyfrowe, które nie tylko ułatwiają prowadzenie biznesu, ale także przyspieszają jego rozwój. Otwórz się na cyfrową zmianę. Przestań pracować, a zacznij prowadzić firmę. Dołącz do ogólnopolskiej kampanii Go Digital!

Polskie przedsiębiorczynie nie wykorzystują potencjału narzędzi cyfrowych

Choć wiele badań pokazuje, że przedsiębiorczynie i kobiety biznesu w Polsce są otwarte na nowe technologie, to z różnych przyczyn nie decydują się one na ich wdrożenie we własnych firmach. Być może nie wiedzą, które elementy w ich biznesie wymagają poprawy. Dzięki Go Digital i wykorzystaniu cyfrowych narzędzi rozwój i optymalizacja biznesu będzie znacznie prostszy.

Ogólnopolska kampania Go Digital – co to takiego?

Go Digital to unikatowa w skali Polski kampania bezpłatnie wspierająca MŚP w prowadzeniu nowoczesnego biznesu. Powstała w odpowiedzi na wyzwania, jakie czekają na przedsiębiorców w dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu. To ruch przedsiębiorczych kobiet z Polski, które chcą rozwijać swoje firmy. Zagościć w internecie, by zapewnić swojemu biznesowi wsparcie. Celem programu jest podniesienie kompetencji cyfrowych przedsiębiorczyń w Polsce oraz zapewnienie im wiedzy i wsparcia w doborze narzędzi cyfrowych odpowiednio dopasowanych do indywidualnych potrzeb ich różnorodnych firm. Kampania Go Digital to niesamowity projekt dla kobiet biznesu z Polski, który powstał przy współpracy Fundacji LBC, Strive Mastercard, PFR, a także partnerów technologicznych.

Mnóstwo możliwości dla przedsiębiorczyń z Polski

– „Oferujemy polskim przedsiębiorczyniom narzędzie, które zapewni im kompleksowe wsparcie cyfrowe. Platforma zawiera ponad 500 różnych porad, rozwiązań, książek i filmów. Jednak najcenniejszym aspektem programu jest szansa na nawiązanie osobistych kontaktów z ekspertami oraz dołączenie do wielu grup wsparcia, co pozwoli przedsiębiorczyniom zbudować wartościowe relacje biznesowe oraz dzielić się osobistymi doświadczeniami i praktykami” – podkreślają Emilia Bartosiewicz-Brożyna oraz Renata Żukowska z Fundacji LBC, liderki projektu i platformy Go Digital.

Dlaczego to najlepsze rozwiązanie dla każdej polskiej przedsiębiorczyni?

Udział w kampanii Go Digital daje możliwość:

 • zwiększenia zasięgu prowadzonej działalności;
 • automatyzacji wielu rutynowych procesów w firmie;
 • poznania obszarów w swojej firmie, które można poprawić dzięki digitalizacji;
 • otrzymania spersonalizowanych rekomendacji dotyczących rozwoju Twojej firmy;
 • zyskania czasu na prawdziwe zarządzanie biznesem;
 • pozyskania nowych klientów;
 • nawiązania relacji z ekspertami;
 • poznania narzędzi cyfrowych;
 • ustabilizowania i dywersyfikacji przychodów;
 • wzięcia udziału w biznesowych grupach wsparcia.

Jak wziąć udział w kampanii Go Digital?

Krok 1: Wykonaj test, w którym sprawdzisz poziom rozwoju cyfrowego Twojej firmy.
Krok 2: Na tej podstawie otrzymasz spersonalizowane wskazówki i rekomendacje, w jakim zakresie rozwijać cyfrowo swój biznes w sektorze marketingu, komunikacji, biznesu i cyberbezpieczeństwa, sprzedaży, finansów, HR i well-being.
Krok 3: Otrzymasz dostęp do konkretnych narzędzi takich jak moduły szkoleniowe, warsztaty czy doradztwo, których celem będzie pomoc w skutecznej integracji odpowiednich narzędzi cyfrowych.
Krok 4: Wykorzystaj wiedzę i narzędzia, by automatyzować rutynowe procesy w firmie. A kiedy to uczynisz, wykonaj test podsumowujący, który pozwoli Ci sprawdzić, w jaki sposób twój biznes rozwinął się, dzięki udziałowi w programie Go Digital.

Kiedy i gdzie odbędzie się Go Digital Day?

Go Digital Day to wyjątkowe wydarzenie dla przedsiębiorczyń z Polski, które odbędzie się online w Międzynarodowym Dniu Mikro-, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, czyli 27 czerwca 2024 roku o godzinie 9:30. Uczestniczki tego eventu biznesowego będą miały możliwość rozwiązać test, poznać nowoczesne narzędzia digitalowe i wspólnie rozpocząć zmianę w swoich firmach. Podczas wydarzenia przedsiębiorcze Polki dowiedzą się, jak zyskać 4-godziny więcej każdego dnia, dzięki automatyzacji procesów biznesowych.

Ostatnia deska ratunku dla firmy i trampolina do rozwoju biznesu

 • Dotarłaś w swoim biznesie do momentu, gdy chciałabyś co najmniej czterokrotnie wydłużyć dobę, bo ciągle masz milion spraw do załatwienia i nieustannie dochodzą kolejne?
 • Od jakiegoś czasu czujesz, że Twój biznes potrzebuje rozwoju, nawet próbujesz działać w tym kierunku, ale nie ma konkretnych rezultatów, a Ty nie wiesz, co jeszcze możesz zmienić?
 • Dostrzegasz dynamiczne zmiany w świecie biznesu i nie wiesz, jak zyskać więcej czasu na konkretną pracę w swoim biznesie?

Udział w kampanii Go Digital odmieni sytuację Twojej firmy. Zatem nic nie tracisz, możesz jedynie zyskać – naprawdę sporo! Nie czekaj! Ja się już zapisałam!

Test w programie Go Digital można wykonać w dowolnej chwili. Jednak udział w Go Digital Day daje możliwość poznania najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań cyfrowych na rynku, networkingu oraz bycia częścią cyfrowej rewolucji biznesu.

Więcej informacji na temat kampanii Go Digital znajdziesz na stronie: https://ladybusiness.pl/testgodigital/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.