Kobiecy Biznes: Zinzino — produkty niezbędne dla zdrowia każdego człowieka

Przyglądając się różnym firmom mlm oferującym produkty w branży beauty i wellness nie mogłam przejść obojętnie obok jeszcze nadal mało znanej w naszym kraju, a godnej uwagi, norweskiej firmy Zinzino. Zaintrygowała mnie połączeniem suplementów i kosmetyków, które zapewniają spektakularne efekty działania, gdyż przywracają równowagę organizmu oraz kompleksowo dbają o ciało, włosy i skórę. Dowiedz się, czym Zinzino wyróżnia się na tle innych firm, działających na zasadach marketingu wielopoziomowego, oraz w jaki sposób możesz dołączyć do świata Zinzino. Zapraszam na rozmowę z Beatą Baszkiewicz, Partnerem Biznesowym Zinzino.

 

Opowiedz nam swoją historię. Czym się zajmujesz w życiu, z jaką firmą i od kiedy współpracujesz? 

Jestem kobietą pracującą, żadnej pracy się nie boję ;). Zawsze chciałam od życia czegoś więcej, trochę zbuntowana, szalona optymistka i bardzo niezależna. Lubię się rozwijać. Około 10 lat temu postanowiłam zadbać o zdrowie. Wprowadziłam w życie nowy trend: pokochaj siebie i żyj w balansie. Dlatego też podjęłam współpracę z firmą Zinzino, która daje mi możliwość rozwoju oraz ułatwia dbanie o zdrowie swoje i innych ludzi. Zaczęłam od sprawdzenia produktów na sobie. Rok temu zaczęłam ich używać. I bingo! Moja głowa i ciało były zgodne: to jest ta firma, z którą chcę współpracować!

Możesz powiedzieć coś więcej o tej firmie? Kto ją stworzył i dlaczego? 

Zinzino jest firmą norweską, która powstała w 2005 roku. Natomiast w 2012 roku wprowadziła przełomowy koncept Balance. Stworzyli ją ludzie z pasją i wielkim sercem Hilde i Orjan Saele. Dlaczego? Założyciel firmy bardzo się rozchorował i szukał różnego rodzaju pomocy. Dopiero formuła Balance Oil przywróciła mu zdrowie i równowagę, więc postanowił szerzyć ją na cały świat.

Jest tak wiele firm sprzedaży bezpośredniej opartych o MLM. Dlaczego wybrałaś Zinzino? Odniosłaś jakieś sukcesy? 

Zinzino to firma idealna dla ludzi głodnych sukcesu finansowego i zdrowotnego. Wolna od długów i ryzyka. Jej mottem jest głęboko zakorzenione pragnienie inspirowania innych do życiowych zmian. Oczywiście na lepsze! Czy powszechne jest, że firmy mlm zajmujące się wellness potwierdzają skuteczność działania swoich produktów niepodważalnymi testami medycznymi? Niestety nie! Jest to innowacyjne podejście, które wyróżnia Zinzino na tle świata mlm i tworzy Nowy Mega Trend! Moim sukcesem jest to, że mogę robić to, co lubię z taką firmą!

Przedstawisz korzyści, jakie daje współpraca z Zinzino? 

Współpraca z Zinzino jest odpowiedzią na wszystkie 3 podstawowe potrzeby ludzi. Chcesz być zdrowy? Może być i potwierdzić to badaniem medycznym. Potrzebujesz pieniędzy? Możesz zarobić, ile chcesz, tylko się zaangażuj. Potrzebujesz więcej wolnego czasu? Możesz go mieć, żyć godnie i spełniać marzenia własne oraz najbliższych.

A co z zarobkami i możliwościami biznesowymi? 

W Zinzino zarabiamy w euro i nie ma tzw. sufitu. Już w pierwszym miesiącu przy odpowiednim zaangażowaniu możesz zarobić do 1,5 tysiąca Euro. Przy dużo mniejszej grupie partnerów możesz uzyskiwać dużo większe efekty finansowe niż w wielu innych firmach mlm. I można budować własny biznes z Zinzino na dwa sposoby – partnersko lub kliencko z super bonusem dla klienta.

Czym dla Ciebie jest współpraca z Zinzino, jakie są jej zalety? 

Niewątpliwie największą z nich jest możliwość pracowania w domu i z każdego miejsca na świecie. Potrzebne są jedynie dostęp do internetu, odpowiednie narzędzia, szkolenia, system działania i prosty biznes. Najważniejszą zaletą jest to, że 98% ludzi potrzebuje rozwiązań oferowanych przez Zinzino! Bez tego rozwiązania życie w zdrowiu nie jest możliwe!

Jakie kosmetyki znajdziemy w ofercie Zinzino? 

Zinzino jest odpowiedzią na potrzebę, bo od 22 roku życia skóra produkuje mniej komórek, niż się rozpada. Ponieważ następuje powolny rozpad skóry, którego nie wykrywa układ immunologiczny! Nasze Skin Serum Zinzino ma właściwości do aktywacji tego układu, dzięki zawartości Beta-glukanu 1,3, 1,6 i właśnie dlatego skóra zaczyna się regenerować. To wyjątkowe podejście do kwestii anty-aging i pięknego wyglądu skóry, które odbudowuje macierz pozakomórkową i zapewnia skórze elastyczność oraz odporność na rozciąganie. Macierz pozakomórkowa to żelowa siateczka mikrowłókien, wytwarzana przez komórki, które otacza. Składa się z polisacharydów, wody i białek kolagenowych, które nadają skórze niezwykłe właściwości odbudowujące. Składniki zawarte w Zinzino Skin Serum oddziałują na tę macierz, aby pomóc w jej ochronie, naprawie i odbudowie, co przekłada się na piękny i zdrowy wygląd cery.

Przyjmując wieloaspektowe podejście do zdrowia fizycznego, używając oleju Balance Oil, Skin Serum i skupiając się na celebrowaniu swojej wyjątkowości, dosłownie wyzwalasz swoje piękno oraz nim emanujesz.

Czy marka Zinzino oferuje jeszcze inne produkty poza kosmetykami? 

Całe portfolio produktów Balance. Zaawansowane technologicznie, naturalne, wegańskie suplementy, których zadaniem jest wprowadzić kontrolę nad stanami zapalnymi w organizmie, które mają bezpośredni wpływ na występowanie chorób cywilizacyjnych.

Które z produktów Zinzino są bestsellerami? 

Z praktyki powiedziałabym, że wszystkie, ale bestsellerem jest Protokół Zdrowia oraz Skin Serum.

Masz swoje ulubione kosmetyki i suplementy Zinzino? 

Beata Baszkiewicz: Oczywiście. Z kosmetyków to wspomniane Skin Serum, a z suplementów oprócz Protokołu Zdrowia, czyli Balance Oil, Xtend, Zinobiotic to Protect, który ma w składzie Beta-glukany 1,3, 1,6.

Czy uważasz, że powinniśmy dbać o siebie holistycznie i w jaki sposób Zinzino w tym pomaga? 

Podejście Zinzino jest bardzo holistyczne. Zdrowa skóra jest obrazem zdrowego wnętrza. Badania pokazują, że połączenie pielęgnacji zewnętrznej z dokarmieniem organizmu w niezbędne składniki odżywcze, które są w blendzie Zinzino, a których niestety brakuje w naszej diecie z różnych powodów, również dzięki życiu w ciągłym biegu, daje spektakularne efekty.

Badanie wykonane z użyciem Skin Serum dowodzi, że gęstość skóry zwiększa się o 18% w ciągu już zaledwie 60 dni. Natomiast, co imponujące, Skin Serum połączone z Balance Oil zwiększa gęstość skóry aż o 36%!

Co poleciłabyś z oferty Zinzino świeżo opieczonej mamie, aby zregenerować ciało i organizm po ciąży i porodzie oraz zadbać o kondycję włosów? 

Świeżo upieczona mamusia ma mocno wyczerpany organizm po ciąży i porodzie. Najlepszym rozwiązaniem dla niej w czasie połogu jest Zinzino, ponieważ to moment, w którym jej organizm potrzebuje mocnego wsparcia w odżywieniu komórkowym. Zinzino odpowiada na potrzeby mamy i dziecka. Polecam Balance Oil to blend Omega-3 z polifenolami; Xtend — zestaw najpotrzebniejszych minerałów i witamin; witaminę D; Viva — jest to suplement, który uspokoi mamę, pomoże jej w czasie, gdy gospodarka hormonalna jest zakręcona jak twist.

W jaki sposób dołączyć do Zinzino? 

Polecam kontakt osobisty ze mną, ponieważ poprowadzę Cię krok po kroku przez rejestrację. Ustalimy, co jest dla Ciebie w tej chwili najkorzystniejsze, czy chcesz dołączyć do Zinzino jako partner biznesowy, czy klient. Telefon: +48 881463900, możesz do mnie napisać lub zadzwonić.

Więcej informacji o Zinzino znajdziesz na stronie: https://www.zinzino.com.

 

Z Beatą Baszkiewicz – Partnerem Biznesowym Zinzino rozmawiała Renata Zielezińska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.