Książki idealne na urlop w wakacje 2019 – cz. 1

Wybierasz się na wakacje i zastanawiasz, którą książkę ze sobą zabrać? A może latem zwalniasz ekspresowe tempo życia i lubisz poczytać na balkonie, w parku bądź w ogrodzie? Zapraszam na przegląd książkowych pozycji idealnych na wakacje 2019.

„Kolory pawich piór” Jojo Moyes to książka, w której piękna, bogata i zepsuta Athene odeszła od męża dla domokrążcy. Nie zostawiła żadnego listu. Dopiero trzydzieści lat później jej córka Suzanna Peacock będzie musiała odkryć mroczną legendę o swojej matce oraz sobie samej. Suzanna przypomina dumnego pawia – jest niedostępna i kapryśna. Niby ma wszystko, czego potrzeba jej by była szczęśliwa, ale w rzeczywistości wcale nie czuje się szczęśliwa. Choć ma taką swoją bezpieczną przystań, którą jest Pawi Zakątek – mały sklepik. Jak potoczą się jej losy?

 

„Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli. Lumira” to publikacja, z której za pomocą porad i prostych ćwiczeń nauczysz się regenerować organizm od zewnątrz i od środka. Starzenie się ciała i duszy może mieć różne objawy. Okazuje się, że procesy te możemy nie tylko powstrzymać, ale również odwrócić. Lumira jest pochodzącą z Rosji szamanką i uzdrowicielką. Czerpie wiedzę z rosyjsko-kazachskiej tradycji, rozwijając metodę skutecznego samouzdrawiania i samoodnowy organizmu, którą dedykowała ludziom Zachodu. Chcesz być zdrowa, szczęśliwa i młoda oraz cieszyć się życiem? Poradnik pozwoli odnowić elementy ciała tj. układ pokarmowy, skórę czy włosy. Zawarte w publikacji tricki podobno wpływają na nasz kod generyczny. A w ten sposób, niczym za pomocą magicznej różdżki, usuwają siwe włosy, spłycają zmarszczki, odchudzają organizm. I to bez szkodliwych substancji chemicznych. Czy marzenie o pięknie, zdrowiu i młodości rzeczywiście może się ziścić?

 

„Modoterapia, czyli po co Ci tyle ubrań?” to książka Antoniny Sameckiej, z której Czytelnik dowiaduje się, że ubrania opowiadają o nas historię, nawet kiedy my milczymy. W książce ukryto instrukcję obsługi mody. Zastanawiasz się:

 • Co zrobić, by ubrania dodawały ci pewności siebie?
 • Jak ubranie wpływa na emocje?
 • Czy ubrania mogą zmienić osobowość?
 • Czy moda pomaga w osiąganiu celów?

 

„Szczęście w miłości” Joanny Godeckiej to książka napisana przez terapeutkę i coacha, której zadaniem jest stworzenie satysfakcjonującego związku, budowa dobrych i wspierających relacji. Dowiesz się z niej, jak dawać partnerowi jasne sygnały dotyczące swoich własnych oczekiwań i w jaki sposób budować i utrzymywać wartościową relację z partnerem. Nauczysz się z niej podnosić poczucie własnej wartości, unikać błędów i wychodzić z opresji. Poznaj sekret przyciągania właściwego partnera.

 

„Zdrowy dom. Jak w prosty sposób stworzyć bezpieczną przestrzeń, która pozytywnie wpłynie na twoje zdrowie” Katarzyny Dwornik to poradnik, z którego dowiesz się jak zadbać o małe mieszkanie oraz przestronny dom z ogrodem. Korzystając z niej, zmienisz swój dom w bezpieczne j przyjazne miejsce, w którym nie tylko nabierzesz sił, ale również zregenerujesz organizm. Co najważniejsze, okazuje się, że wcale nie jest to kosztowna sprawa. Wystarczy wprowadzić drobne zmiany. Z poradnika tego dowiesz się:

 • jak zmienić sypialnie w królestwo snu i się dobrze wysypiać;
 • jak zadbać o czystość łazienki w kilka chwil;
 • jak zorganizować kuchnię;
 • jak pozbyć się niebezpiecznych przyzwyczajeń.

Sięgnij po tę książkę, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć oazę zdrowia i spokoju we własnym domu. Okazuje się, że wystarczy wdrożyć kilka prostych zmian.

 

„Pasożyt wywołujący raka” Tamary Lebedewej to książka, która obala ogólnie przyjętą tezę, że komórka nowotworowa jest komórką ludzką, która namnaża się w sposób niekontrolowany i z niewiadomych przyczyn zmienia się oraz staje złośliwa. Przeprowadzone przez Dr. Lebedewą obszerne badania ujawniają, że nowotwór nie jest ludzką komórką, ale pasożytem. Z lektury tej książki poznasz terapię oraz żywność, która pozwoli Ci pozbyć się mikroorganizmów. Poznaj sposób, by oczyścić organizm i wzmocnić go w walce z nowotworem. Dowiedz się:

 • jak doszło do przełomowego odkrycia przyczyny chorób nowotworowych;
 • w jaki sposób przebiega terapia przeciwrzęsistkowa;
 • która żywność pomoże usunąć niebezpieczne mikroorganizm z ciała;
 • jak naturalnie oczyścić wątrobę, jamę ustną, stawy, nerki czy krew i limfę z toksyn uwalnianych przez rzęsistki;
 • w jaki sposób wzmocnić odporność wykorzystując do tego witaminy,
 • mikroelementy oraz pierwiastki takie jak jod;
  jak usunąć pasożyta z organizmu?

Czy to rzeczywiście prawda i czy naprawdę możemy się uchronić przed tą chorobą?

Książki idealne na urlop w wakacje 2019

“Minimalizm małe co nieco” to książka z zestawami różnorodnych dań, do których przyrządzenia potrzeba kilka bazowych produktów. Znajdziesz w niej kolorowe sałatki i wrapy, zupy, włoskie makarony czy ciepłe potrawy z warzyw i jajek. Poznaj smaczne i minimalistyczne dania do przygotowania w kilka chwil.

Ciąg dalszy nastąpi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.