Łapiemy ostatnie chwile jesieni, kalendarz z naszymi zdjęciami

Jesień jest dla wielu osób czasem szczególnym. Z jednej strony żyjemy jeszcze wakacyjnymi wspomnieniami, z drugiej wracamy do pracy, dzieci do szkoły a zima powoli zaczyna pukać do drzwi. To także w późnym okresie pewna melancholia, wiążąca się nie tylko ze zmieniającą się aurą, ale także uroczystościami i świętami listopadowymi.

 

Jak w ostatnich chwilach jesieni uchwycić jej piękno i sprawić, by jeszcze choć na trochę zagościło obok nas? Jak kreatywnie wykorzystać długie jesienne wieczory i najpiękniejsze fotografie?

Jesienne spacery z aparatem

Słoneczna i ciepła pogoda jesienna już wkrótce będzie tylko wspomnieniem. Łapiąc ostatnie promienie ciepłego słońca przed typową jesienną pluchą, warto zabrać ze sobą na spacer aparat fotograficzny. Nawet zwykły spacer z psem może przynieść niezapomniane ujęcia. Ten czas to świetna okazja na rozwijanie pasji fotograficznej, ale także na zmiany. Jeżeli dotąd lubiłaś robić zdjęcia, ale wykorzystywałaś do tego telefon komórkowy czy stary aparat, może warto wynieść swoje zdjęcia na wyższy poziom? Wygodny mały kompakt o wielu przydatnych programach, czy wymarzona lustrzanka lub bezlusterkowiec – jeżeli nie masz jeszcze aparatu, obsługa sklepu Fotojoker z pewnością doradzi Ci w odpowiednim wyborze. Z całą pewnością docenisz możliwości nowoczesnego sprzętu do fotografowania, a jakość zdjęć zachęci Cię do nowych jesiennych eksperymentów. Zabierz na spacer rodzinę, przyjaciół – zdjęcia w jesiennej scenerii potrafią być naprawdę klimatyczne i niezwykłe, nawet gdy pogoda nie dopisuje.

Utrwal wspomnienia w wyjątkowy sposób

Kiedy już będziesz mieć za sobą fotograficzne wędrówki, a na karcie pamięci aparatu mnóstwo zdjęć, zapewne zastanowisz się co dalej? Oczywiście można, a nawet powinno się fotografie zgrać na dysk twardy albo do wirtualnego dysku w chmurze. Zaprzyjaźnij się również z programem do obróbki zdjęć. Nie musi być to od razu photoshop, wystarczą proste aplikacje często polecane nawet przez producentów sprzętu fotograficznego. Taki program pozwoli Ci na wyciągnięcie z cyfrowej wersji zdjęcia wielu aspektów, o których mogłaś nawet nie pomyśleć, naciskając spust migawki. Kolejnym krokiem może być stworzenie albumu najlepszych zdjęć. Tradycyjne albumy nie robią już takiego wrażenia jak kiedyś, zwykle korzystamy z ich elektronicznych wersji. Jednak ciekawym i bardzo estetycznym pomysłem może być Fotoksiążka. Z pomocą intuicyjnej aplikacji możesz stworzyć własną fotograficzną historię – czy z nastrojowymi zdjęciami z jesiennych sesji, czy też ze wspomnieniami z lata lub dowolną inną kompozycją zdjęć i obrazów, jakie przyjdą Ci na myśl.

Gdzie szukać pomysłu na prezent?

Jesienią często zaczynamy też powoli myśleć o nadchodzących świętach. Tym bardziej że okres okołoświąteczny w handlu na dobrą sprawę rozpoczyna się już w listopadzie. Jeżeli lubisz dzielić się swoimi zdjęciami z bliskimi, może warto pomyśleć o prezencie z nimi związanym? Zapraszając na wspólny jesienny spacer najbliższych, możecie urządzić sobie mini-sesję zdjęciową w jesiennych klimatach. Kolorowe drzewa, liściaste dywany na trawnikach czy nastrojowe mgły potrafią stworzyć idealne tło dla wyjątkowych fotografii. Nawet jeżeli nie planujesz robić zdjęć portretowych, to ciekawie skomponowany Fotokalendarz z własnoręcznie wykonanymi ujęciami będzie niezwykle oryginalnym pomysłem na prezent. Zróżnicowane formy, możliwość dołączenia jednego lub wielu zdjęć oraz personalizacji wzorów pozwala na stworzenie produktu idealnego. Wysoka jakość fotograficznych wydruków połączona z gotowymi, ciekawymi szablonami to gwarancja sukcesu. Dostawca takich produktów posiada w ofercie także wiele innych gadżetów fotograficznych, z których z pewnością wybierzesz jeszcze inne wspaniałe, spersonalizowane prezenty.

jesienny spacer zdjęcia

Jesienne chwile utrwalone na wyjątkowych zdjęciach na długo mogą pozostać w naszej pamięci, jeżeli tylko odpowiednio o nie zadbamy. Mimo ogromnej popularności elektronicznych wersji fotografii warto zadbać również o ich namacalne formy, ale w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu niż tradycyjny album. Fotokalendarze, fotoksiążki, fotoobrazy i wiele innych gadżetów to idealny pomysł na utrwalenie ostatnich chwil jesieni.

Jedna odpowiedź do “Łapiemy ostatnie chwile jesieni, kalendarz z naszymi zdjęciami”

  1. Posłuchałam porad i w te ciepłe dni jakie mieliśmy w listopadzie wybrałam się z dzieciakami na małą sesję do parku. Byli w swoim żywiole a ja mam mnóstwo pięknych zdjęć z tego dnia. Koniecznie teraz fotoksiążka z tego, zamówię na Cewe, już przymiarki robię jak ma wyglądać. Chyba jesień to najlepsza pora roku na taką sesję. Jak jeszcze słońce się przebija przez drzewa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.