Masz startup, jesteś freelancerem? Wypróbuj Orange Flex dla firm

Słyszałeś o ofercie dla firm od Orange Flex? To opcja idealna dla jednoosobowych działalności gospodarczych i nie tylko. Sprawdź, co oferuje Orange Flex dla firm – sieć w aplikacji.

 

Orange Flex – co to?

Orange Flex to sieć w aplikacji, która zaskakuje elastycznością i brakiem zobowiązań – możesz zwiększać lub zmniejszać Plan komórkowy (ilość GB internetu), kiedy chcesz. Bez wiążących umów, uciążliwych formalności i konieczności wychodzenia z domu – wszystko załatwisz w aplikacji Orange Flex. We Flex dla firm masz gwarantowane nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w UE – już od 25 zł z VAT miesięcznie za 15 GB. Wybierasz tyle GB internetu, ile potrzebujesz spośród czterech Planów komórkowych. W Planie ze 100 GB masz dostęp do sieci 5G. Do Twojej dyspozycji pozostaje także Social Pass, czyli nieograniczony pakiet GB internetu na popularne social media jak Messenger, Facebook, WhatsApp, Instagram, TikTok – możesz pozostać w kontakcie ze współpracownikami i prowadzić profile swojej firmy w internecie bez obawy o uciekający transfer:

 • Bez umów, podpisów i wizyt w salonie.
 • Jesteś elastyczny i możesz zmieniać plan, kiedy chcesz.
 • Dzielenie się GB ze znajomymi – możesz przekazywać znajomym korzystającym z Flexa (a oni Tobie) dowolną liczbę GB internetu.
 • Karta e-SIM dla firm – dostajesz elektroniczną kartę SIM, którą możesz szybko i łatwo zainstalować na dowolnym urządzeniu – drugim smartfonie, tablecie czy smartwatchu.
 • Zero przelewów – płacisz z góry co miesiąc w aplikacji, podpinając swoją kartę lub Blika – szybko i bezpiecznie.

Orange Flex – oferta dla firm

Co oferuje Orange Flex dla firm? Dlaczego to idealne rozwiązanie dla startupów, freelancerów i małych biznesów? Oprócz wszystkich benefitów związanych z korzystaniem z Flexa, w ofercie dla firm, zyskujesz:

 • E-faktury po każdej płatności – faktury są generowane automatycznie i wysyłane na twojego maila. Dzięki temu masz wszystkie wydatki pod kontrolą. Każdy, kto prowadzi firmę, wie, że porządek w dokumentach to podstawa!
 • Wszystkie faktury są dostępne w jednym miejscu w aplikacji – zapomnij o przeglądaniu teczek i segregatorów, wszystkie dokonane płatności masz w jednym miejscu – w aplikacji Flex. Posegregowane faktury to duże ułatwienie.
 • Możesz dodać do swojego konta do 5 numerów w ramach Flex Rodziny – zarządzaj firmowymi numerami przez aplikację. Każdy dodany numer możesz mieć już od 15 zł – przysługują mu wszystkie benefity Orange Flex, czyli nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, w kraju i w roamingu w UE. Wszystkie numery możesz opłacić jednocześnie każdego miesiąca.
 • Zniżka na Fastpass. Nie chcesz używać terminala płatniczego? Z aplikacją Fastpass możesz przyjmować płatności Blikiem jedynie przy użyciu smartfona. W Orange Flex dla firm zyskujesz niższą prowizję – 0,59%.
 • Dostęp do oferty Comarch ERP XT za 0 zł przez 3 miesiące – aplikacji do zarządzania małą firmą, która daje m.in. dostęp do wirtualnej księgowości online.

blog o prowadzeniu firmy sposobynazycie.pl

Jak dołączyć do Orange Flex dla firm?

Do Flexa możesz dołączyć, przenosząc numer od innego operatora, z innego Planu komórkowego Orange Flex lub tworząc nowy numer. To proste i szybkie – wszystko załatwisz w aplikacji. Co musisz zrobić?

 • Pobierz aplikację Orange Flex ze sklepu App Store lub Google Play i wybierz preferowany Plan komórkowy.
 • Skorzystaj z opcji „Przenieś numer”, jeśli przechodzisz do Flexa z innego abonamentu Orange, nju mobile lub innego operatora. Możesz też wybrać opcję „Nowy numer”.
 • Wpisz swój numer telefonu (jeśli przenosisz numer z Orange) lub zamów nową kartę SIM albo e-SIM za 0 zł.
 • Potwierdź swoją tożsamość – aplikacja zweryfikuje twoje selfie i zdjęcie wybranego dowodu tożsamości.
 • Podepnij kartę płatniczą lub zapłać Blikiem i gotowe możesz aktywować swój Plan!

 

Artykuł promocyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.