Nowe programy jesienią 2018 w telewizji

Stacje telewizyjne wkrótce zaproszą nas do oglądania nowych programów telewizyjnych. Przed nami także kolejne sezony reality show, które podbiły serca widzów. Dowiedz się, jakie programy telewizyjne pojawią się w jesiennej ramówce 2018.

Co w 5. edycji programu „Rolnik szuka żony”?

„Rolnik szuka żony” to jeden z nielicznych programów telewizyjnych, który skradł moje serce. Nowy odcinek 5. edycji programu „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany już 2 września. Co będzie się działo w tym sezonie popularnego programu o rolnikach poszukujących kandydatki na żonę?

Zgodnie z zasadami tego programu najpierw przedstawiono 10 kandydatów do programu, wśród których była też 1 rolniczka. Rolnicy, którzy zbiorą największą liczbę listów od osób, które chciałyby ich poznać, przechodzą do dalszego etapu tego programu.

Od września w programie „Rolnik szuka żony” zobaczymy zatem Krzysztofa, Łukasza, Grzegorza, Jana i Marka, bo to właśnie do nich dotarło najwięcej listów. Krzysztof to 26-latek z Mazowsza, który lubi majsterkować, Łukasz to 35-letni rolnik z Mazur, ojciec dwójki dzieci, Marek z województwa zachodniopomorskiego ma 46 lat jego pasją jest sport, 30-letni Grzegorz pochodzi z Podlasia, ćwiczy na siłowni i pisze wiersze, a Jan ma 58 lat, hoduje owce i ryby — jego pasją są podróże i konie.

Każdy z panów wybrał 10 listów od kandydatek, które najbardziej go ujęły. Następnie będzie miał możliwość się z nimi spotkać. Po krótkiej rozmowie wybierze 5 kandydatek, a 3 z nich zaprosi do swojego gospodarstwa, by poznać je bliżej.

W nowym sezonie programu „Rolnik szuka żony” poznamy 5 nowych bohaterów i 5 nowych historii. Kolejne szanse na znalezienie miłości. Prowadzącą i dobrą duszą tego programu jest Marta Manowska, a powstał on na podstawie brytyjskiego reality show „Farmers wants a wife”.

Program „Rolnik szuka żony” ujął mnie naturalnością oraz możliwością obserwacji marzeń o wielkiej miłości, które mają szanse stać się rzeczywistością.

 

„World of Dance Polska” to taneczne show, które stworzyła Jennifer Lopez. Program cieszy się ogromną popularnością w USA. Udział w nim jest przepustką do światowej kariery tanecznej. To nie tylko talent show, bo jest on niezwykłym przeżyciem dla uczestników i widzów, który nadaje sztuce tańca innego wymiaru. W talent show „World of Dance” wezmą udział tancerze podzieleni na trzy kategorie: dorośli, juniorzy i formacje taneczne. Jurorzy programu oceniają technikę, choreografię, prezentację, kreatywność i wykonanie. Prowadzącymi World of Dance Polska są Olga Kalicka i Karol Niecikowski. A jurorami w World of Dance Polska są Michał Malitowski i Edyta Herbuś i Rafał Kamiński. Premierowy odcinek talent show już 14 września 2018.

 

„Cztery Wesela i Podróż” to program Polsatu, który w każdym odcinku zaprezentuje 4 pary młode, które zaproszą się wzajemnie na swoje wesela. Będą oni srogimi i bezwzględnymi jurorami, których zadaniem jest zwrócenie uwagi na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Które z młodych małżeństw wygra niezapomnianą podróż poślubną? Nowy program Polsatu niczym „ślubne wojny” poprowadzi Agnieszka Hyży.

 

„Ameryka Ekspres” w Peru i Ekwadorze to podróżniczy reality show. Tym razem trasa wyścigu poprowadzi przez Ekwador i Peru w Ameryce Południowej. Zadaniem uczestników będzie pokonanie 3000 km. Do udziału w programie zaproszono 8 dwuosobowych zespołów, które stworzyli: Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Tomasz Karolak z kolegą Jakubem Urbańskim, duet „Fit Lovers”: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajską, Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą oraz Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim. Na uczestników tego show czeka mnóstwo niespodzianek, od różnic wysokości i temperatur, bo zadania, w których sprawdzili oni swoją cierpliwość, siłę, sprawność czy spryt. Prowadzącą „Ameryka Express” w Peru i Ekwadorze jest Agnieszka Woźniak – Starak.

 

We wrześniu na antenie Polsatu będziemy mieli możliwość oglądania polskiej wersji międzynarodowego hitu „Better Late Than Never”. „Lepiej późno niż wcale” to program, w którym czworo przyjaciół wyruszy w egzotyczną podróż życia. Czterej dojrzali, ciekawi świata i pozytywnie nastawieni mężczyźni, czyli: Piotr Polk i Karol Strasburger, Władysław Kozakiewicz Krzysztof Hanke wyruszy do Korei, Japonii i Indonezji. Przeżyją ekscytujące przygody, będą musieli się zderzyć z odmiennymi kulturami. Nauczą się wiele o sobie nawzajem, przeżyją niezwykłą przygodę… jednak czy ich przyjaźń przetrwa? Ich przewodnikiem po krajach orientu będzie Rafał Masny.

 

 

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to talent-show, w którym uczestników oceniać będzie 100 jurorów — wokalistów i ekspertów muzycznych, a ich przewodniczącą jest Ewa Farna. Zadaniem uczestników tego reality show będzie przekonanie setki jurorów, że potrafią śpiewać oraz zachęcenie ich do wspólnego śpiewania. Im większa liczba jurorów wstanie i zaśpiewa z uczestnikiem programu, tym lepiej. Różne style wokalne i gatunki muzyczne, świeże talenty… czym jeszcze zaskoczy nas program „Śpiewajmy razem. All Together Now”?

 

Która z nowych propozycji talent-show najbardziej zachwyci telewidzów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.