O mnie

Kim jest prowadząca blog SposobyNaZycie.pl?

 

Z pewnością jestem kobietą o wielu twarzach. Matka, żona, bizneswoman, popularna copywriterka i Wirtualna Asystentka, blogerka i pani domu, która spełnia się, łącząc prowadzenie własnego biznesu z wychowaniem dziecka i prowadzeniem oraz organizacją domu. Jestem niepoprawną optymistką, której wielką życiową pasją jest pisanie i opowiadanie historii. Uwielbiam rozpieszczać siebie i najbliższych, celebrując małe przyjemności i wyjątkowe chwile.

Żona Janusza

Janusz to Mężczyzna mojego życia, którego poznałam w pracy. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia, choć kiedy mi się przedstawiał, był tak zestresowany i nieśmiały, że nawet nie spojrzał mi w oczy. Po prostu wiedziałam, że to ten jedyny. Posłuchałam intuicji, zadziałałam i tak oto jesteśmy parą od 2008 roku, a od 2012 roku szczęśliwym małżeństwem. Pierwszy owoc naszej miłości narodził się 29 września 2020 roku.

Matka Roberta i Amelki

Długo staraliśmy się o ukochane dziecko. I tak oto ten Mały Wielki Człowiek wywrócił nasz świat do góry nogami, dopełniając nasze szczęście. Stając się Centrum Wszechświata naszej małej rodziny, wnosi w nasze życie tak wiele radość oraz uśmiechu. Jako że poruszałam wielokrotnie temat starania się o dziecko w artykułach na blogu lifestylowym SposobyNaZycie.pl, naturalną koleją rzeczy było dla mnie pisanie o ciąży, a w efekcie po części mój blog stał się też blogiem parentingowym. Natomiast Amelia pojawiła się w naszym życiu niespodziewanie. Nigdy nie myślałam, że tak łatwo uda nam się zajść w drugą ciążę bez pomocy lekarzy. A tu proszę – taka niespodzianka! Powiększyła nam się rodzina. Co się zmienia po urodzeniu drugiego dziecka i jak wygląda życie rodziny 2+2? Inspirowane życiem tematy z pewnością będą łączyć się z naszymi Skarbami i wielokrotnie opiszę nasze kolejne doświadczenia rodzicielskie, które mam nadzieję, pomogą świeżo upieczonym rodzicom.

Certyfikat Top Women w e-biznesie Wyróżnienie SuperWoman

Polecana copywriterka

Pisanie to moja pasja od czasów szkolnych, która daje mi mnóstwo satysfakcji. Czy mogę zaliczać się do grona najpopularniejszych copywriterów w Polsce? Moi klienci twierdzą, że tak. Choć każdy może napisać wspaniały tekst, to najlepszym copywriterom zajmuje to jedynie chwilę. Być może to wrodzony talent lub posiadanie magicznych zdolności. Copywriter to ktoś, kto za pomocą słowa pisanego tworzy cuda.

Najpopularniejsi copywriterzy potrafią sprzedawać słowami. Jako ekspertka w copywritingu nieustannie doskonalę swoje rzemiosło, mimo iż niemal każdy klient uważa, że teksty, które tworzę, są według niego doskonałe. Uważam, że dobry copywriter jest najpilniej strzeżoną tajemnicą marketingu i sprzedaży na świece. Proste, przekonujące i wiarygodne teksty mają ogromną moc. A każda treść związana z marką powinna zawierać w sobie najlepszą historię o produkcie, usłudze lub firmie. Jako copywriterka freelancerka pracuję od 2012 roku. Choć lubię pisać dla różnych odbiorców, to najwięcej tekstów na zamówienie tworzę dla branży kosmetycznej i lifestylowej. Piszę mnóstwo artykułów na firmowe blogi oraz do prasy. Najlepszym copywriterem można zostać poprzez codzienne doświadczanie copywritingu, dlatego każdego dnia szlifuję swoje umiejętności. Prowadzę redakcję kosmetyczną, piszę blog lifestylowy oraz świadczę usługi copywritingu na zlecenie. Współpracuję z agencjami SEO i zależy mi na tym, aby moje teksty wywoływały emocje, były przyjemne w odbiorze dla Czytelnika, a także zgodne z zasadami SEO.

Strażniczka domowych finansów zafascynowana oszczędzaniem i inwestowaniem

O tak! Zdecydowanie mogę się tak nazwać, bo zależy mi na tym, aby w każdym miesiącu w naszym domowym budżecie pozostało jak najwięcej oszczędności. Dlatego nieustannie podejmuję kroki, by zarządzać domowym budżetem i szukam sposobów na znalezienie oszczędności. Na moim blogu o finansach osobistych naszej rodziny poza przeglądem domowego budżetu dzielę się również trikami związanymi z oszczędzaniem. Szukam też możliwości na zainwestowanie zarobionych pieniędzy tak, byśmy mogli odczuwać finansowy komfort, przez niektórych nazywany bezpieczeństwem finansowym.

Na blogu o domowym budżecie, oszczędzaniu i finansach zdradzam swoje sprawdzone wskazówki dotyczące podejmowania świadomych decyzji finansowych. Pomagam zrozumieć, że znajomość domowego budżetu i aktualnego stanu konta zdecydowanie wpływa na jakość czy wygodę życia.

Ekspertka ds. oszczędzania i strażniczka domowych finansów w mediach

Jako kobieta zafascynowana oszczędzaniem i inwestowaniem, zarządzająca domowym budżetem i strażniczka domowych finansów chyba stałam się ekspertką w tej dziedzinie. Na moim popularnym polskim blogu lifestylowym o oszczędnym stylu życia oraz blogu o finansach i domowym budżecie chętnie dzielę się sprawdzonymi sposobami na wprowadzenie oszczędności w domu, pracy i w życiu. W związku z tym jestem często zapraszana do udzielenia wywiadów związanych z tymi tematami.

Jesieniara zakochana w świecach i kawie

Jesień to absolutnie magiczna i wyjątkowa pora roku. Możliwość napalenia w kominku, rześkie powietrze i ciepłe promienie słońca dają mi mnóstwo radości. A długie jesienne wieczory zachęcają do rozpalania świec zapachowych, spędzania czasu z rodziną i najbliższymi oraz smakowania jesiennych dań, słodyczy i napojów – w tym herbaty, kakao, wina czy kawy.

Uwielbiam jesień i zdecydowanie mogę się nazwać jesieniarą, dlatego na moim blogu lifestylowym zdradzam absolutne must-have jesieniary, czyli 10 sposobów, by pokochać jesień. Zaglądaj na SposobyNaZycie.pl najpopularniejszy blog o świecach zapachowych oraz blog o kawie i jesiennym gotowaniu. Zainspiruj się nie tylko jesienią. Poznaj wyjątkowe świece i kawy z całego świata.

Pasjonatka urządzania wnętrz ze zmysłem do wyszukiwania wyjątkowych dekoracji i perełek

Urządzanie nowego domu sprawiło mi mnóstwo radości. Choć był to intensywny okres w naszym życiu, to pozwolił mi odkryć w sobie talent do wyszukiwania nietuzinkowych i absolutnie wyjątkowych dekoracji, mebli i dodatków, które dziś zdobią nasz dom. Piękne lustro nad kominkiem w postarzanej złotej ramie, stylowe zasłony do salonu i domowego gabinetu to jedynie kilka z nich. Mam odwagę zestawiać meble od stolarza z lustrem z Ikei, doniczki z Pepco z narożnikiem z sieciówki, a wszystko razem jest spójne i pozwala stworzyć przyjemne wnętrza, w których czujemy się doskonale. Dlatego zapraszam na blog wnętrzarski z mnóstwem lifestylu. Eleganckie i luksusowe dodatki i dekoracje dobieram według własnych preferencji ten sposób powstały piękne i stylowe wnętrza naszego domu.

Bizneswoman prowadząca własną firmę

Własną firmę założyłam dokładnie miesiąc po ślubie, mimo iż jeszcze przez kilka lat ciągnęłam etat i własny biznes. Trud codziennie podejmowanej pracy sprawił, że kilka lat temu, w 2016 roku odważyłam się zrezygnować z etatu i od tamtej pory prowadzę własną firmę, w której świadczę usługi copywriterskie, jestem również blogerką i Wirtualną Asystentką. Aktualnie łączę pracę zawodową z wychowywaniem dziecka, co nie jest najprostszym zadaniem, jednak przy odpowiednim rozplanowaniu pracy da się pracować i wychowywać dziecko bez pomocy babci czy niani. Na blogu o pracy i biznesie SposobyNaZycie.pl dzielę się swoim doświadczeniem z prowadzenia firmy w Polsce. Własny biznes daje mi mnóstwo satysfakcji, przestrzeń do rozwiania siebie i możliwość spełniania się zawodowo. Na blogu o pracy i biznesie SposobyNaZycie.pl podpowiadam jak prowadzić firmę z sukcesem, szukam sprawdzonych rozwiązań dla firm, które ułatwiają codzienne zadania. Sama odciążam wiele firm outsourcing usług copywriterskich, pisanie tekstów na zamówienie, prowadzenie blogów na zlecenie, promocję produktów i usług na portalu TrustedCosmetics.pl i popularnym kobiecym blogu lifestylowym SposobyNaZycie.pl oraz usługi Wirtualnej Asystentki.

Nie do końca perfekcyjna pani domu i gospodyni domowa

Jako pracująca mama każdego dnia szukam sposobów, by zadbać o czystość i organizację naszego domu. Zdecydowanie nie mogę nazwać się perfekcyjną gospodynią domową. Mimo to poszukuję prostych i sprawdzonych patentów na czystość, porządek i organizację dnia. Uważam, że niezwykłym dobrodziejstwem dzisiejszych czasów jest zmywarka i robot odkurzający z funkcją mopowania podłogi, które ułatwiają moje życie i zdejmują z moich barków kilka obowiązków związanych z prowadzeniem domu. Choć uwielbiam gotować czy przygotowywać domowe słodkości, to aktualnie zamawiamy obiady z restauracji, by ograniczyć czas przeznaczony na robienie codziennych zakupów, gotowanie i zmywanie, który przeznaczam na zabawę z dzieckiem i pracę zawodową. Dlatego na blogu gospodyni domowej o sprzątaniu, gotowaniu i prowadzeniu domu znajdziesz mnóstwo porad Pani Domu, które ułatwią Ci codzienne obowiązki takie jak gotowanie, pranie, sprzątanie czy zmywanie. Zaglądaj na blog Pani Domu, by dowiedzieć się, w jaki sposób pogodzić organizację domu i pozostałe aspekty prowadzenia domu z pracą i wychowaniem dziecka. I pamiętaj, że nie musisz być perfekcyjna czy doskonała. Zdecydowanie więcej korzyści zyskasz, jeśli będziesz szczęśliwą kobietą, Panią Domu, mamą i żoną.

Uwielbiająca otaczać się kwiatami pasjonatka ogrodnictwa

Kocham rośliny, dlatego mam mnóstwo kwiatów doniczkowych w domu i ogromny ogród do zagospodarowania. W związku z tym postanowiłam, że koniecznie będę się dzielić również wiedzą z tej tematyki. Na blogu o roślinach doniczkowych SposobyNaZycie.pl znajdziesz porady, trendy i ciekawostki o roślinach domowych. Poznaj najmodniejsze i najnowsze kwiaty domowe i pokojowe. Dowiedz się jak je podlewać, pielęgnować i o nie dbać, aby rosły zdrowe i bujne oraz zachwycały swoim wyglądem i pokrojem.

Chciałam mieć duży ogród wokół domu, aby mieć motywację do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Praca przed komputerem i stres sprawiają, że świetnie jest zająć się pracami ogrodowymi. Dlatego na popularnym blogu ogrodniczym znajdziesz mnóstwo podpowiedzi o tym, jak uprawiać warzywnik i sad oraz jak zaprojektować ogród swoich marzeń. Poznasz tajniki uprawy wielu roślin ogrodowych, niezbędne ogrodowe meble i gadżety do ogrodu. Zdradzam ciekawostki, trendy i porady dotyczące uprawy i dekoracji ogrodu.

Popularna blogerka i influencerka

Nie wzoruję się na celebrytach. Piszę prawdę i nie zachwalam produktów czy usług, które mi nie odpowiadają. Myślę, że szczerość i autentyczność w moim przekazie na kobiecym blogu lifestylowym oraz na prowadzonym przeze mnie portalu kosmetycznym sprawia, że szybko stałam się popularną blogerką i polecaną influencerką.

Zdecydowanie tworzę wartościowe i merytoryczne treści, za które często czytelnicy mi dziękują. Pisanie jest moją pasją i myślę, że w moich tekstach czuć tę radość, której doświadczam w pracy jako blogerka i influencerka.

Redaktor kosmetyczna i pasjonatka branży beauty

Zdecydowanie jestem pasjonatką branży beauty. Jako redaktor i dziennikarka kosmetyczna magazynu TrustedCosmetics.pl poszukuję niezwykłych i godnych polecenia produktów i usług, które rozpieszczają i pielęgnują. Jestem recenzentką kosmetyków, opiniotwórczynią w branży kosmetycznej, pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty, doradzam wielu firmom kosmetycznym.

Jako popularna copywriterka kosmetyczna napisałam mnóstwo artykułów do branżowej prasy, na portale, do magazynów drukowanych i na blogi firm kosmetycznych. W związku z tym na SposobyNaZycie.pl znalazło się też miejsce na blog dziennikarki kosmetycznej.

Wirtualna asystentka – świadczę usługi Wirtualnej Asystentki

Zastanawiasz się, kim jest Wirtualna Asystentka i na czym polega jej praca? Dlaczego warto rozpocząć współpracę z Wirtualną Asystentką i jakie zadania warto jej zlecić? Sama pracuję z własnego domowego biura i pomagam w obsłudze biura, kalendarza wizyt, przygotowywaniu i planowaniu treści na stronę czy blog oraz obsłudze social mediów. Jest wiele zadań, które można przekazać Wirtualnej Asystentce. Zajmuję się również działaniami PR, usługami administracyjnymi, odbieraniem telefonów czy świadczeniem usług marketingowych i opracowywaniem materiałów promocyjnych do prasy. Moja oferta Wirtualnej Asystentki jest szyta na miarę potrzeb klienta.

Jako kobieta świadcząca zdalne usługi asystenckie wspieram pracę wielu firm i odciążam je w wykonywaniu monotonnych czy powtarzalnych czynności. W pracy jako Wirtualna Asystentka pomaga mi 9-letni staż pracy jako pracownik biurowy oraz copywriterka i influencerka. Pomagam moim klientom budować i umacniać świadomość ich marki.

Szukam prostych sposobów na piękne, wygodne, przyjemne i ciekawe życie, które nie zawsze jest łatwe. To właśnie nimi dzielę się z Czytelnikami tego bloga. Mimo mojego młodego wieku robiłam w życiu już naprawdę wiele. Jestem szczęśliwym i pozytywnie zakręconym Człowiekiem — żoną, mamą, panią domu, ogrodniczką i bizneswoman. Ciekawi mnie wiele spraw, mam też mnóstwo marzeń i celów do zrealizowania. Ten blog lifestylowy powstał po to, by dzielić się z Tobą sposobami na życie oraz rozwiązywanie trudności.