PolecanyBiznes.pl – przestrzeń do networkingu dla przedsiębiorców

A gdyby tak obudzić się pewnego pięknego poranka ze świadomością, że zbudowałeś znaną i rozpoznawalną firmę? Gdyby można było wykonywać pracę z pasją. Oddawać się jej każdego dnia z przyjemnością i rozwiązywać problemy innych. A gdyby twoja firma odnosiła sukcesy finansowe, które przerodzą się w finansową niezależność? Okazuje się, że można działać w ten sposób, uwielbiać swoją pracę i zarabiać godziwe pieniądze.

Historia mojego biznesu

Założyłam jednoosobową działalność gospodarczą dokładnie 10 lat temu. Od tamtego momentu mój biznes się zmieniał. Ewoluował. Popełniłam mnóstwo błędów. W budowanie świadomości marek, które posiadam, wkładam całe serce i mnóstwo pracy, trudu, zaangażowania. Każdego dnia dokładam kolejne cegiełki, by wzmacniać świadomość moich marek. By stawały się silniejsze i pozostawały w pamięci. Często pracuję wiele godzin, także wieczorami czy w weekendy. Przeżywam skrajne emocje — chwile ekscytacji oraz momenty zwątpienia. Wszystko, czego doświadczyłam podczas prowadzenia własnej firmy przez 10 ostatnich lat, przyczyniło się do umocnienia marek, które stworzyłam. Dało mi też pewność działania w biznesie. Nieustannie szlifuję swoje umiejętności, biorę udział w kursach i szkoleniach, czytam książki, jestem członkinią Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz innych społeczności biznesowych. Swoim przykładem udowadniam, że połączenie pasji i ciężkiej pracy może przerodzić się w wyjątkowy biznes, który pozwala zarabiać pieniądze i daje ogromną satysfakcję.

Łączenie macierzyństwa z prowadzeniem firmy

Dziś jestem pracującą mamą łączącą pracę zawodową z wychowywaniem dzieci. Mogę wykonywać zlecenia w domowym gabinecie, kiedy synek jest w żłobku, a córeczka bawi się w łóżeczku obok mnie. Zdarza się, że nadrabiam zaległości wieczorami i w weekendy, gdy moje dzieci śpią. Zarabianie pieniędzy poprzez robienie tego, co uwielbiasz robić, daje mnóstwo szczęścia i satysfakcji. Motywuje do ciężkiej pracy oraz nieustannego szlifowania swoich umiejętności. Wszystko po to, by oferować jak najwyższą jakość wykonywanych usług, które pozytywnie zaskakują klienta.

Dołącz do grona Polecanych Biznesów!

Bycie przedsiębiorcą i realizacja własnych pomysłów jest jak jazda roller coasterem w ciemności lub z zawiązanymi oczami. Czujesz się samotny i niepewny. Obawiasz się wzlotów i upadków. Nigdy nie wiesz, jak potoczą się losy twojej firmy, ponieważ istnieje wiele czynników w biznesie, na które nie masz żadnego wpływu. Choć z jednej strony jesteś podekscytowany, to jednak zastanawiasz się, co ty tu do cholery robisz?

Myślę, że na różnych etapach budowania biznesu każdy przedsiębiorca ma podobne odczucia. Często do ruszenia z miejsca potrzebujemy mentora biznesu. Osoby, która wesprze, poprowadzi za rękę czy zainspiruje do działania lub wprowadzania zmian. Musimy skupić się na celach do osiągnięcia i wyciągnąć wnioski. Zbudować wokół wspierającą sieć przedsiębiorców, którzy będą motywować do działania.

PolecanyBiznes.pl – portal do networkingu dla przedsiębiorców

„Ludzie sukcesu to ci, którzy nadal działają, gdy wszyscy inni już odpuścili.” PolecanyBiznes.pl to wyjątkowe doświadczenie w życiu mojej firmy, które wniosło nową energię w moją podróż jako przedsiębiorcy. To internetowa społeczność podobnie (i pozytywnie) myślących przedsiębiorców. Pozwala uzyskać niezbędne wsparcie do odniesienia sukcesu w biznesie. Każdy ma do opowiedzenia historię, która zainspiruje innych. Stworzyłam więc platformę, na której każdy przedsiębiorca będzie to mógł uczynić.

Wszyscy mierzyliśmy się z wyzwaniami i przezwyciężyliśmy je. Każdy z nas dokonał wyjątkowych rzeczy, z których jest dumny. Przedsiębiorcy popełniają mnóstwo błędów. Ci najwytrwalsi poszukują rozwiązań i je znajdują. Nie poddają się chwilowym trudnościom. Podzielmy się naszymi doświadczeniami. Wspierajmy się i inspirujmy.

Portal biznesowy PolecanyBiznes.pl daje możliwość spotkania podobnie myślących, ambitnych i przedsiębiorczych osób o otwartych umysłach. Poszukujesz wsparcia w biznesie albo wspólnika? A może chcesz poradzić się doświadczonych przedsiębiorców lub rozwiać obawy i wątpliwości?

PolecanyBiznes.pl — dołącz do społeczności firm odnoszących niebywałe sukcesy!

Dlaczego polecam inne firmy? Otóż po przeczytaniu pewnej książki o milionerach zrodził się we mnie właśnie taki pomysł. Chcę podpowiadać innym, w jaki sposób budować rozpoznawalną markę. Postanowiłam stworzyć środowisko, w którym możesz zdobywać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności, dzielić się doświadczeniem i budować relacje. Wszystko po to, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom.

Projekt PolecanyBiznes.pl powstał z myślą o małych biznesach, rodzinnych manufakturach czy jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Niemniej jednak nie zamykam się na współpracę z korporacjami, dużymi firmami, przedsiębiorstwami, fundacjami, stowarzyszeniami, instytucjami i organizacjami. Wszystko po to, by zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby twój biznes przeszedł na wyższy poziom.

Dołącz do osób, które rozumieją, jaką podróż należy przejść od otwarcia firmy do zbudowania silnej marki. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiał stawiać czoła temu wyzwaniu samodzielnie.

Wsparcie dla biznesu

Myślę, że nadal nie za mało wspieramy biznesy. Szczególnie te lokalne czy prowadzone przez znajomych. Zamiast leczyć zęby u koleżanki, która ma gabinet stomatologiczny, wybieramy obcych ludzi. Zamiast korzystać z usług osób, które znamy lub właśnie u znajomych robić zakupy dajemy zarobić tym, których nie znamy. Nie wiem, dlaczego tak jest. Jednak dzięki portalowi biznesowemu postaram się podpowiedzieć, jak zadbać o finansowanie firmy, poszukam programów grantowych i programów edukacyjnych dla właścicieli firm. Mimo wszystko na PolecanyBiznes.pl staram się odczarować ten trend i w ten sposób wspierać firmy osób, które znam. Chętnie poznam także twoją firmę, produkty i usługi.

Czas zaprojektować biznes, który będzie oferował klientom wartość, a Tobie przynosił pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.