Prezent na 18stkę – oryginalne pomysły

Osiemnastka nie należy do zwykłych urodzin – wejście w dorosłość powinno zostać odpowiednio uczczone i zapamiętane. Zwłaszcza jeśli solenizant zdecydował się na zorganizowanie niezapomnianej imprezy, na którą zaprasza najbliższych mu przyjaciół i znajomych. Znalezienie się wśród grona wybrańców to niemały zaszczyt, ale także wyzwanie – jaki prezent kupić z okazji 18-tych urodzin? Zebrałam kilka oryginalnych pomysłów na 18tke, które ułatwią Ci dokonanie wyboru! Oto sześć prezentów, które skradły moje serce!

1. Album ze wspomnieniami

Pierwszym z pomysłów, jaki możesz wykorzystać w formie prezentu urodzinowego, jest fotoksiążka. Osiemnaste urodziny są doskonałą okazją do tego, by przypomnieć solenizantowi Wasze wspólne chwile i… nie tylko! Jeśli masz dostęp do jego zdjęć z dzieciństwa, to koniecznie zeskanuj je na swój komputer i załącz do przygotowywanego prezentu. Nie musisz dysponować wyjątkowymi umiejętnościami artystycznymi, by fotoksiążka wyglądała schludnie. Wykorzystaj dostępne w Internecie kreatory i nie martw się, że wagarowałaś na plastyce. Wystarczy, że będziesz mieć pod ręką zdjęcia, na których Ci zależy, a resztę zrobi za Ciebie program przystosowany do tego typu zadań. Fotoksiążka jest perfekcyjna na osiemnastkę – śmieszne zdjęcia i wzruszające wspomnienia to wszystko, czego potrzeba!

idealny prezent na 18stkę - fotoksiążka

2. Alkohol w odjazdowym wydaniu!

Nie da się zapomnieć, że wejście w dorosłość oznacza także legalne kupowanie alkoholu. Okazuje się, że dla niektórych solenizantów jest to całkiem ważna kwestia. Właśnie dlatego przygotowując się na imprezę, nie możesz zapomnieć o podarunku z procentami. Co zrobić, by pozornie nieatrakcyjnie wyglądająca butelka zamieniła się w unikatowy prezent na osiemnastkę? Puść wodzę fantazji! Przygotuj pudełko pinesek i klej na gorąco. Następnie oklej całą powierzchnię butelki ostrymi pineskami i włóż do kolorowej torebki. Możesz także zakleić oryginalną etykietę alkoholu i umieścić na niej napis „otworzyć tylko w razie nagłej potrzeby!”. Gwarantuję, że tak przygotowana butelka z alkoholem na długo pozostanie w domu solenizanta!

idealny prezent na 18stkę - alkohol

3. Kubek – bo kto nie jest fanem kofeiny?

Co jednak zrobić, kiedy wiesz, że alkohol nie jest ulubionym napojem solenizanta? Dopasować się do jego preferencji! Miłośnicy kawy i herbaty także mogą otrzymać unikatowy prezent, który codziennie przypominać im będzie o wyjątkowym dniu. Mowa o kubku ze zdjęciem, wybranym przez osobę ofiarującą prezent. Ciekawe projekty grafiki umieszczanej na kubkach można tworzyć na stronie CEWE FOTOJOKER. Dzięki specjalnej aplikacji do projektowania zamawiający może wybrać kształt kubka, a także sposób rozmieszczenia na nim fotografii. Tym samym zdjęcie może być otoczone wymyślnymi ramkami, czy napisami – wszystko, czego dusza zapragnie!

idealny prezent na 18stkę - kubek

4. Akcesoria osiemnaście +

Jeśli jesteś przekonana, że solenizant ma duże poczucie humoru, to możesz postawić na prezent z jajem! Odwiedź okoliczny sklep z gadżetami dla dorosłych lub zrób zakupy przez Internet i stwórz bogatą paczkę składającą się z akcesoriów 18+! Nawet w niewielkich sklepach z gadżetami znajdziesz wyzywające słomki do napojów, bieliznę wykonaną z cukierków, czy sprośne kubki. Przygotowany przez Ciebie prezent nie musi być gorszący dla innych gości, przy jednoczesnym budzeniu w nich śmiechu. Ty zyskasz prezent, a solenizant z pewnością uśmieje się na widok przygotowanego dla niego upominku.

idealny prezent na 18stkę - akcesoria dla dorosłych

5. Gwiazdka z nieba? Bardzo proszę!

Osoby o wrażliwej naturze także mogą znaleźć podarunek perfekcyjnie nadający się do ich charakteru. Okazuje się bowiem, że wcale nie trudno podarować… prawdziwą gwiazdę! Wówczas prezent przybiera formę oficjalnego certyfikatu, który mówi o nazwie gwiazdy, jej położeniu w kosmosie, a także jej właścicielu. Wbrew pozorom tego typu prezent nie kosztuje wiele, ponieważ certyfikaty wydawane są jedynie symbolicznie i nie mają prawnego umocowania. Trzeba jednak przyznać, że dokument oprawiony w elegancką ramkę pobudzi wyobraźnię. Gwiazdka z nieba to w końcu wymarzony prezent niejednej osoby!

idealny prezent na 18stkę - gwiazdka z nieba

6. Voucher z adrenaliną

Istnieje także inny sposób na zafundowanie solenizantowi niezapomnianych emocji. Jeśli wraz z paczką znajomych nie masz pomysłu na uczczenie wejścia w dorosłość, możecie to zrobić poprzez kupienie mu vouchera na… skok ze spadochronem! Unikatowość tego typu podarunków polega przede wszystkim na tym, że sam solenizant najpewniej nigdy nie zdecydowałby się sam na zafundowanie sobie tak ekstremalnych przeżyć. Dla kilku osób wydatek związany z zakupem vouchera jest niewielki, a emocje towarzyszące samemu skokowi jedyne w swoim rodzaju. Koniecznie przemyśl tę możliwość podczas przygotowywania prezentu urodzinowego!

idealny prezent na 18stkę - skok ze spadochronem

Mam nadzieję, że po przeczytaniu mojego poradnika nie będziesz dłużej zmagać się z problemem wyboru odpowiedniego prezentu. Pamiętaj, że osiemnastka to wyjątkowe urodziny i musisz zadbać, by solenizant poczuł magię jego wyjątkowego dnia. Przygotuj prezent, zapakuj go w kolorowy papier i ruszaj na jedyną w swoim rodzaju imprezę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.