Prezent na 6 rocznicę ślubu

Przed każdą rocznicą ślubu pojawia się ten sam kłopot. Mianowicie, co kupić tej najważniejszej osobie na świecie? Co kupić ukochanej osobie, która jest całym światem? Przygotowałam garść podpowiedzi i pomysłów na prezent na rocznicę ślubu.

Nie będę polemizowała czy to długi, czy krótki staż. Myślę, że trzeba celebrować takie wyjątkowe wydarzenia, jak rocznica ślubu. Wspomnienie tego momentu, kiedy patrząc sobie w oczy (albo i nie do końca, bo jedno z nas mocno przeżywało ten stresujący moment), powiedzieliśmy sobie „tak”.

Dwa lata po ślubie wybraliśmy się z tej okazji na tygodniową wycieczkę do Paryża. Nie mieliśmy podróży poślubnej, bo po prostu nie było na to funduszy. Zatem odkładaliśmy i oszczędzaliśmy i udało nam się zebrać odpowiednią kwotę, by przeżyć niezapomniane chwile w Paryżu. To było miasto, które chciałam zobaczyć od dawna. Potem skupiliśmy się na oszczędzaniu.

Na 3 rocznicę ślubu kupiłam mężowi złotą rybkę, z którą niestety ostatnio przyszło nam się pożegnać. Chciałam, aby spełniła jego wszystkie, szczególnie te najskrytsze, marzenia. I chyba się udało! A, że prezent był naprawdę szczerze i z całego serca ofiarowany, to chyba się udało! Bo na 6 rocznicę ślubu (zwaną cukrową) sprawiliśmy sobie inny prezent. Kupiliśmy działkę budowlaną.

Teraz przed nami pewnie kilka lat bez kosztownych wyjazdów, jednak stajemy właśnie przed fantastyczną przygodą – projektowaniem, budową i urządzaniem naszego domu. Mam nadzieję, że wkrótce spełnią się także nasze kolejne wspólne marzenia.

Co kupić partnerowi na rocznicę ślubu?

Czasem nie potrzeba żadnych wielkich podarunków. My staramy się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu – jeżdżąc rowerem, spacerując po lesie czy wybierając się do spa. Ważna jest też rozmowa, bycie z drugim człowiekiem i wzajemne wspieranie się. A każdą rocznicę warto pielęgnować na swój sposób. Oczywiście można oczekiwać drogich prezentów, ale czy nie lepiej spędzić razem romantyczne chwile u boku ukochanej osoby z lampką ulubionego wina?

2 odpowiedzi do “Prezent na 6 rocznicę ślubu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.