Projekt Lady — czy warto oglądać ten program?

„Projekt Lady” to program telewizyjny, emitowany na antenie TVN od 2016 roku. Aktualnie mamy możliwość oglądania już 3 edycji. Czy warto oglądać „Projekt Lady” i czego możesz się nauczyć z tego reality show?

Lubię oglądać reality show, ale nie nie każde. Bardzo przypadł mi do gustu program pt. „Projekt Lady”, czyli elementarna szkoła, w której mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska wraz z pomocą zaproszonych do współpracy specjalistów pomagają przyszłym damom dokonać zmian w ich życiu. Jego prowadzącą, która zawsze służy uczestniczkom programu „Projekt Lady” pomocną radą jest Małgorzata Rozenek-Majdan.

Uczestniczkami tego programu są zbuntowane dziewczyny, które otrzymują szansę zmiany swojego życia. I co ciekawe, lekcje, warsztaty i zajęcia w projekcie przygotowane są w ten sposób, aby była to zmiana fizyczna oraz mentalna. W trzeciej edycji programu „Projekt Lady” mamy okazję poznać 13 kandydatek, każda z innym bagażem życiowych doświadczeń i inną osobowością. Każda przychodzi do programu z innymi wartościami, celami i życiowymi priorytetami. W tym sezonie szkoła „Projekt Lady” przenosi się do XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie.

Każdy dzień jest dla jego uczestniczek pełen wyzwań i czasem intensywnej nauki. Często mają okazję podejmować nowe, dotąd nie znane aktywności czy brać udział w innowacyjnych dla nich doświadczeniach, które oczywiście wywołują w nich mnóstwo emocji.

Czego możemy nauczyć się z programu „Projekt Lady”:

  • jak poprawie odkładać sztućce
  • idealne nakrycie stołu
  • jak sobie radzić z kompleksami
  • jak jeść zupę
  • jak poprawnie trzymać kieliszek
  • jak radzić sobie z serwetką przy stole

I ani ja, ani też nikt inny nie powinien ich osądzać zachowań uczestniczek programu. Po prostu Panie uczą się jak być damami w taki sposób, jak umieją najbardziej. W tym sezonie mentorka Irena Kamińska-Radomska, znana z dystyngowanego stylu oraz zamiłowania do porządku i zasad, pokazuje swoje oblicze kobiety sympatycznej. Na przykład wzięła udział w lekcjach samoobrony, czym zaskarbiła sobie sympatię uczestniczek programu.

„Dyscyplina, samokontrola, obowiązkowość, czy dobre maniery” oto złote zasady programu „Projekt Lady”. Ciekawi mnie, która z uczestniczek dotrze do finału, ale to tak naprawdę nie jest ważne. Bo program ten uczy również osoby zasiadające przed telewizorami na przykład manier, zasad savoir-vivre czy sztuki stylizacji i noszenia ubrań oraz odnoszenia się do drugiego człowieka.

Źródło zdjęcia: https://projektlady.tvn.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.