Relacja z II Forum Prawo Kobiet i finału kampanii „Tak! Jestem SuperWoman”

W dniu 13 kwietnia 2024 roku we wrocławskim hotel Novotel odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla kobiet, jakim było II Forum Prawo Kobiet. Podczas eventu podsumowano kampanię społeczną „Tak! Jestem SuperWoman”.

Relacja z II Forum Prawo Kobiet 2024

Tegoroczna edycja Forum Prawo Kobiet zgromadziła 100 uczestniczek, w tym również finalistki akcji społecznej „Tak! Jestem SuperWoman” wśród których znalazłam się również ja – Renata Zielezińska – redaktor prowadząca kobiecy magazyn i portal e-Wenus.pl, popularny portal biznesowy PolecanyBiznes.pl, najlepszy portal kosmetyczny TrustedCosmetics.pl oraz autorka popularnego bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl. Wydarzenie gromadzi kobiety, które poszukują wsparcia w różnych aspektach życia. Podczas wydarzenia nie brakowało okazji do networkingu, wspólnych kobiecych rozmów oraz wymiany doświadczeń.

Tematyka II Forum Kobiet 2024

Podczas wydarzenia wystąpiły ekspertki, które zaprezentowały następujące tematy:

  • „Dobry PR marki osobistej” – Ewelina Salwuk-Marko
  • „Fundamenty asertywności i komunikacji odważnej” – Monika Skorykow
  • „Mocna jak stal” – Joanna Idzikowska
  • „Praktyczne porady dotyczące dbania o własne zdrowie psychiczne i fizyczne” – Alina Adamowicz
  • „Talenty i supermoce, których nie można ignorować” – Adrianna Kasprzak
  • „Dwie naczelne prawne zasady majątkowe w relacjach partnerskich” – Ewelina Miśko-Pawłowska

Wyróżnienie w kampanii "Tak! Jestem SuperWoman" 2024

Wyróżnienie w kampanii „Tak! Jestem SuperWoman” 2024

Niestety nie mogłam pojawić się na evencie. Za udział w kampanii „Tak! Jestem SuperWoman” 2024 oraz zgłoszenie swojej inspirującej historii otrzymałam dyplom, który jest wyróżnieniem oraz wyrazem wdzięczności organizatorów. Doceniają oni odwagę kobiet w dzieleniu się swoimi doświadczeniami, które pomagają budować silną społeczność kobiet – wspierających i motywujących się wzajemnie każdego dnia. Każdej uczestniczce organizatorzy życzyli dalszych sukcesów oraz nieustającej pasji w dążeniu do realizacji własnych marzeń i celów. To — w moim odczuciu — bardzo miłe i motywujące do dalszego działania oraz sięgania po więcej!

Finał kampanii "Tak! Jestem SuperWoman" 2024

Finał kampanii „Tak! Jestem SuperWoman” 2024

Podczas wydarzenia ogłoszono finał kampanii społecznościowej „Tak! Jestem SuperWoman” – ukazującej siłę i determinację kobiet przełamujących bariery oraz realizujących swoje cele i pasje. Nagrodzono 4 uczestniczki kampanii, 3 z nich — które zebrały największą liczbę głosów internautów, a jedną nagrodę przyznała kapituła konkursu. Przeczytaj moją historię: Renata Zielezińska w kampanii społecznej „Tak! Jestem SuperWoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.