Ruszył projekt „Kobiety w biznesie” promujący przedsiębiorcze Polki

Zapraszam wszystkie przedsiębiorcze Polki – niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy rodzaju działalności do udziału w projekcie „Kobiety w biznesie”. To inicjatywa skierowana do kobiet spełniających się w pracy na etatach, kobiet prowadzących działalność nierejestrowaną, liderek biznesu oraz kobiet biznesu prowadzących własne firmy.

Budowanie silnych marek kobiet w biznesie

– „Celem projektu »Kobiety w biznesie« jest wzmacnianie pozycji kobiet w biznesie, promocja ich sylwetek oraz biznesów, a także pomoc w budowaniu silnych marek. Dajemy możliwość zaprezentowania siebie w roli ekspertki lub swojego biznesu na łamach portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl” – podkreśla Renata Zielezińska – pomysłodawczyni akcji oraz CEO i redaktor prowadząca portal biznesowy PolecanyBiznes.pl.

Czym jest projekt „Kobiety w biznesie”?

Projekt „Kobiety w biznesie” to:

  • Promocja przedsiębiorczości wśród kobiet oraz szeroko pojęta wymiana doświadczeń, a także możliwość nawiązywania relacji biznesowych.
  • Przestrzeń dedykowana przedsiębiorczym kobietom do prezentacji swoich biznesów.
  • Społeczność przedsiębiorczych kobiet – inteligentnych, pełnych pasji, prowadzących własne biznesy.
  • Akcja dla Polek, które rozwijają swoje firmy lub imperia biznesowe w kraju oraz poza jego granicami.
  • Miejsce odpowiednie dla liderek biznesu.
  • Idealna przestrzeń dla kobiet prowadzących biznes w mieście czy biznes na wsi, biznes regionalny, biznes lokalny, biznes ogólnopolski, biznes w Europie czy na świecie, a także tych zarządzających własnymi firmami, prowadzących działalność nierejestrowaną oraz z pasją i zaangażowaniem pracujących na etatach.

Wsparcie dla kobiet biznesu

– „Poprzez projekt »Kobiety w biznesie« chcemy wspierać polskie przedsiębiorczynie, które pragną rozwijać swoje biznesy niezależnie od rodzaju działalności, wieku czy branży. Do udziału w nim zapraszamy właścicielki firm, liderki biznesu, kobiety spełniające się w pracy na etacie, przedsiębiorcze mamy prowadzące tzw. małe biznesy, panie prowadzące działalność nierejestrowaną. Chcemy pokazać Twoją firmę światu. Wystarczy opisać historię swojego biznesu, w której opowiesz, czym się zajmujesz i jak budujesz swój biznes. Zaprezentuj się, najlepiej jak potrafisz i nie zapomnij pochwalić się sukcesami, nagrodami czy wyróżnieniami” – do udziału w akcji „Kobiety w biznesie” zaprasza Renata Zielezińska.

Przedsiębiorcza Polko, zaprezentuj swój biznes w akcji „Kobiety w biznesie”

Akcja trwać będzie przez cały rok 2024. W jej ramach będziemy prezentować sylwetki kobiet w biznesie oraz zapraszać przedsiębiorcze Polki do udziału w wywiadach. Czekamy na Twoje zgłoszenie oraz wyjątkową historię Twojego biznesu: https://polecanybiznes.pl/kobiety-w-biznesie-opowiedz-swoja-historie/

 

Popularny blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl został pierwszym patronem medialnym tego wyjątkowego wydarzenia biznesowego dla przedsiębiorczych kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.