Wiosenny czas łączy w sobie miesiące: marzec, kwiecień i maj. Zajrzałam do kalendarza świąt nietypowych, by wyszukać różnorodne tematy, które mnie intrygują. Doskonałym pomysłem, by poprawić zasięgi bloga, zyskać nowych czytelników i ekstremalnie zwiększyć zarobki na blogu jest wykorzystywanie sezonowych tematów i sezonowego SEO w harmonogramie wiosennych artykułów blogowych.
Spis treści
Marzec – typowe i nietypowe święta – jak połączyć je z tematyką wiosennych postów na blogu?
4 marca: Kaziuki (tradycje i zwyczaje związane z imieninami Kazimierza).
4 marca: Światowy Dzień Otyłości (otyłość – problem naszych czasów; jak zrzucić zbędne kilogramy; otyłość a zdrowie; zdrowe wiosenne dania dla każdego; wszystko, co powinieneś wiedzieć o otyłości).
5 marca: Dzień Doceniania (jak nauczyć się doceniać to, co posiadamy?; czym jest docenianie; zalety doceniania).
7 marca: Dzień Płatków Śniadaniowych (za co kochamy płatki śniadaniowe; rodzaje płatków śniadaniowych; które płatki śniadaniowe są najdroższe; kompendium wiedzy o płatkach śniadaniowych; zdrowe płatki śniadaniowe – czyli jakie?; ranking płatków śniadaniowych).
8 marca: Dzień Kobiet (historia Dnia Kobiet; dlaczego dzień kobiet powinniśmy obchodzić przez cały rok; za co mężczyźni kochają kobiety; najlepsze prezenty na Dzień Kobiet).
10 marca: Dzień Mężczyzn (historia Dnia Mężczyzny; za co kobiety kochają mężczyzn; dlaczego warto świętować Dzień Mężczyzny).
17 marca: Dzień Świętego Patryka (co to za święto i jak je świętować; potrawy na dzień św. Patryka).
18 marca: Światowy Dzień Recyklingu (jak świętować Światowy Dzień Recyklingu; dlaczego tak istotna jest segregacja śmieci; jak ograniczyć ilość odpadów w gospodarstwie domowym).
20 marca: Dzień bez mięsa (zalety niejedzenia mięsa; jak ograniczyć ilość mięsa w diecie; przepisy na wegańskie potrawy; dlaczego warto być wege; jak niejedzenie mięsa wpływa na planetę i zdrowie człowieka?).
20 marca: Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej (dlaczego zdrowie i higiena jamy ustnej są tak ważne; jak pielęgnować zęby?).
20 marca: Międzynarodowy Dzień Szczęścia (jak dbać o swoje szczęście; dlaczego szczęście w życiu jest ważne; wpływ szczęścia na zdrowie i samopoczucie).
21 marca: Pierwszy Dzień Wiosny (sposoby świętowania Pierwszego Dnia Wiosny; zwyczaje i rytuały związane z Pierwszym Dniem Wiosny).
21 marca: Dzień Wierzby (właściwości zdrowotne i lecznicze wierzby; zalety przytulania się do drzew; czym jest sylwoterapia).
22 marca: Światowy Dzień Wody (różne sposoby oszczędzania wody w domu i ogrodzie; dlaczego powinniśmy oszczędzać wodę; jak świętować Światowy Dzień Wody).
25 marca: Międzynarodowy Dzień Gofra (historia gofrów; przepisy na najlepsze gofry; zdrowe i wytrawne gofry – jak je przygotować i rozpieścić podniebienia najbliższych; kompendium wiedzy o gofrach).
26 marca: Międzynarodowy Dzień Szpinaku (dlaczego warto jeść szpinak; zalety spożywania szpinaku; przepisy na dania ze szpinakiem).
26 marca: Godzina dla Ziemi (po co świętować Godzinę dla Ziemi; Godzina dla Ziemi – co to takiego?; jak przyłączyć się do tej akcji oraz jej zalety).
28 marca: Dzień Chwastów (czy chwasty zawsze są niepotrzebne; jak wykorzystać chwasty w ogrodzie; lista chwastów o niezwykłych właściwościach).
30 marca: Światowy Dzień Muffinka (za co kochamy muffinki; historia muffinków; przepisy na najpyszniejsze muffinki; sprawdzone przepisy na wytrawne muffinki; lista przepisów na bezglutenowe muffinki; przepisy na muffinki bez cukru; kompendium wiedzy o muffinkach).
31 marca: Światowy Dzień Backupu (dlaczego i jak często powinniśmy robić kopie zapasowe na komputerze w pracy i w domu).
31 marca: Światowy Dzień Budyniu (kompendium wiedzy o budyniu, przepisy na domowy budyń, budyń dla niemowlaka; przepisy na budyń z kaszy jaglanej, jak zrobić domowy budyń, historia budyniu; przepisy na budyń z całego świata; budyń – prosty deser z dzieciństwa – za co go uwielbiamy?; pudding, kisiel mleczny a budyń – poznaj różnice; co to jest budyń i jak urozmaicić jego smak; dodatki do budyniu; przepisy na budyń bez mleka, bez jajek i bez cukru; czym jest budyń hiszpański; przepis na budyń marchewkowy; czy budyń można jeść przy cukrzycy?; różne rodzaje budyniów; budyń orkiszowy; budyń ryżowy; budyń wegański – jak zrobić każdy z nich?; budyń z termomixa – co musisz o nim wiedzieć; budyń z tapioki).
Kwiecień – typowe i nietypowe święta – jak połączyć je z tematyką wiosennych postów na blogu?
1 kwietnia: Prima Aprilis (zwyczaje związane z Prima Aprilis; historia Prima Aprilis; najciekawsze psikusy na do wykorzystania na Prima Aprilis).
1 kwietnia: Międzynarodowy Dzień Ptaków (dlaczego ptaki są ważne w ogrodzie; najpiękniej śpiewające ptaki; lista niezwykłych polskich ptaków; jak chronić ptaki?).
3 kwietnia: Dzień Tęczy (czym jest tęcza; jak rozmawiać z dziećmi o tęczy?).
4 kwietnia: Dzień Marchewki (zalety spożywania marchewki; przepisy na najpyszniejsze desery marchewkowe; kompendium wiedzy o zastosowaniu marchewki w kuchni).
5 kwietnia: Dzień Karmelu (czym jest karmel; jak zrobić karmel w domu; przypisy na desery karmelowe).
7 kwietnia: Światowy Dzień Zdrowia (w jaki sposób możemy poprawić jakość naszego zdrowia; zalety dbania o zdrowie; czynniki, które wpływają na nasze zdrowie).
Niedziela Palmowa (zwyczaje związane z Niedzielą Palmową; jak zrobić najpiękniejszą palmę; jak wykonać palmę z dziećmi).
12 kwietnia: Dzień Czekolady (historia powstania czekolady; która czekolada jest najzdrowsza; zalety spożywania czekolady; czekolada w diecie – co musisz o niej wiedzieć; przepisy na desery czekoladowe; zdrowe desery z czekoladą; kompendium wiedzy o czekoladzie, wytrawne dania z czekoladą; czekolada jako kosmetyk; przepisy na pyszną czekoladę do picia; czy istnieje czekolada bez cukru; jak jedzenie czekolady wpływa na skórę; czekolada bez cukru, czekolada bez laktozy, czekolada bezglutenowa – porównanie; przepisy na domową czekoladę; wszystko, co musisz widzieć o czekoladzie; czekolada w diecie cukrzyka; czy czekolada naprawdę jest zdrowa?; czekolada jako idealny prezent na każdą okazję; belgijska, holenderska, niemiecka, szwajcarska – która czekolada uznawana jest za najlepszą na świecie i dlaczego; przepisy na dania z czekoladą, najlepsze czekoladowe desery z całego świata).
12 kwietnia: Dzień Czystych Okien (sposoby na czyste okna bez smug; dlaczego wiosną warto umyć okna i wpuścić do wnętrz promienie słońca).
16 kwietnia: Dzień Doceniania Męża (najlepsze i sprawdzone sposoby doceniania męża).
Wielkanoc – Kompendium wiedzy o Świętach Wielkanocnych (wielkanocne sprzątanie i porządki; wielkanocna organizacja; wielkanocne dania i słodkości; wielkanocne wydatki; wielkanocne podróże; wielkanocne dekoracje; zwyczaje i rytuały ze świata związane z Wielkanocą; wielkanocne regionalne dania z Polski).
19 kwietnia: Dzień Czosnku (wyjątkowe właściwości; dlaczego go warto jeść i uprawiać w ogrodzie; nietypowe zastosowania czosnku; czosnek w diecie; właściwości kosmetyczne czosnku; kosmetyki z czosnkiem; wpływ czosnku na organizm; zastosowania czosnku w kuchni, domu i ogrodzie).
22 kwietnia: Międzynarodowy Dzień Ziemi (jak świętować Dzień Ziemi; zalety proekologicznego stylu życia).
24 kwietnia: Europejski Dzień Śniadania (dlaczego koniecznie trzeba jeść śniadanie; pomysły na zdrowe śniadanie; przepisy na drugie śniadanie do pracy i szkoły; śniadanie dla niemowląt – co podać dziecku; śniadanie kontynentalne, amerykańskie, angielskie, francuskie, hiszpańskie, holenderskie, irlandzkie, japońskie, meksykańskie, śródziemnomorskie, tureckie, wiedeńskie – propozycje śniadań z różnych zakątków świata; śniadanie wielkanocne – wszystko co musisz o nim wiedzieć; pomysły na śniadanie z termomixa, śniadanie na słono, na słodko, na ciepło – różne propozycje; przepisy na śniadanie o niskim IG; jak wygląda góralskie śniadanie?; jak zrobić najlepszą na świecie jajecznicę na śniadanie?; pomysły na śniadanie z jajek; propozycje śniadania z awokado; 5 przepisów na śniadanie bez chleba; podpowiedzi jak przygotować śniadanie bezglutenowe; 6 przepisów na śniadanie bez węglowodanów; zdrowe śniadanie dla cukrzyka – o czym warto pamiętać?).
25 kwietnia: Dzień Sekretarki – może być też dniem Wirtualnej Asystentki, która często jest zdalną sekretarką online (zadania wirtualnej sekretarki; w czym Twojej firmie pomoże wirtualna asystentka; dlaczego warto zatrudnić zdalną sekretarkę; w jaki sposób ułatwiam życie firm, instytucji, szkól, żłobków i przedszkoli świadcząc usługi wirtualnej asystentki).
27 kwietnia: Dzień Florysty (florystka – modny zawód naszych czasów; jak stworzyć kompozycje florystyczne na różne okazje; sztuka układania pięknych bukietów; ile zarabia najlepsza florystka; zalety pracy jako florystka).
28 kwietnia: Dzień Sera Camembert (kompendium wiedzy o serze Camembert; właściwości, zastosowanie i skład sera Camembert; przepisy na dania z serem Camembert; historia sera Camembert).
29 kwietnia: Międzynarodowy Dzień Tańca (dlaczego warto tańczyć z dziećmi; zalety tańca; taniec jako sposób na randkę i spędzanie czasu z mężem; style taneczne z różnych stron świata).
Maj – typowe i nietypowe święta – jak połączyć je z tematyką wiosennych postów na blogu?
1 maja: Święto Konwalii (znaczenie konwalii; uprawa konwalii w ogrodzie – co musisz wiedzieć; właściwości lecznicze i zastosowania konwalii; ciekawostki i symbolika związane z konwalią; konwalia w bukietach ślubnych i komunijnych; lista perfum z konwalią).
2 maja: Dzień Grilla (zasady zdrowego grillowania; jak grillować owoce i warzywa; wege przepisy na grilla, grillowane sery – co musisz o nich wiedzieć; grill gazowy, elektryczny czy węglowy – który wybrać; zalety grillowania; wszystko o grillowaniu ryb; 10 przepisów na sałatki idealne do dań grillowanych; pyszne domowe sosy do dań z grilla; ekspresowe przekąski z grilla; lista nietypowych dań z grilla; nowości na grilla).
2 maja: Światowy Dzień Tuńczyka (właściwości i zastosowanie tuńczyka w diecie; kompendium wiedzy o tuńczyku w kuchni; przepisy na dania z tuńczykiem; ciekawostki o tuńczyku; czy tuńczyk można podawać niemowlętom i dzieciom; tuńczyk w diecie cukrzyka; 10 pomysłów na kanapki z tuńczykiem; fit przepisy na dania z tuńczykiem; 15 przepisów na pyszne sałatki z tuńczykiem).
3 maja: Dzień Słońca (terapia słońcem; zalety korzystania z kąpieli słonecznych; jak chronić skórę przed słońcem; niekorzystny wpływ słońca na skórę, oczy i włosy; do czego potrzebujemy słońca; słońce a uprawy w ogrodzie; kosmetyki chroniące przed słońcem; jak chronić organizm latem przed udarem cieplnym).
3 maja: Dzień bez Komputera (10 powodów, dla których czasem warto odejść od komputera; jak efektownie pracować na komputerze; zalety detoksu technologicznego; wpływ urządzeń elektronicznych na organizm; jak praca przed komputerem wpływa na skórę; kosmetyki chroniące przed światłem niebieskim).
3 maja: Światowy Dzień Wolności Prasy – również blog jako medium niezależny (jak bloger może świętować dzień wolności prasy; czy można się uchronić przed hejtem, prowadząc blog?).
3 maja: Międzynarodowy Dzień Alergii (kompendium wiedzy o alergiach; wszystko, co musisz wiedzieć o alergiach skórnych; alergie pokarmowe – co to takiego; przewodnik po alergiach wziewnych; alergie krzyżowe – co to takiego?; alergie jak choroba cywilizacyjna; ciekawostki o alergiach; skąd się biorą alergie; czy możemy się uchronić lub zabezpieczyć przed alergiami; co zrobić w ciąży, żeby dziecko po urodzeniu nie było alergikiem; naturalne sposoby łagodzenia objawów alergii).
Majówka (gdzie się wybrać na majówkę w Polsce; majówka w górach czy nad morzem – przegląd ofert; 15 rzeczy, które warto zrobić podczas tegorocznej majówki; majówkowy chillout; gdzie się wybrać na majówkę z dziećmi; czy majówka w Bieszczadach to dobry pomysł; jak znaleźć idealną agroturystykę na majówkowy wypad z rodziną; 10 powodów, by spędzić majówkę w ciepłych krajach; jak zorganizować najlepszego grilla w trakcie długiego weekendu majowego; menu na majówkę).
5 maja: Dzień bez makijażu (Jak świętować dzień bez makijażu; 10 powodów, by dać odpocząć cerze od make-upu; jak makijaż wpływa na kondycję cery?; patenty na piękną skórę bez makijażu).
5 maja: Światowy Dzień Higieny Rąk (dlaczego higiena rąk jest tak istotna; jak dbać o higienę dłoni; ranking kosmetyków dbających o higienę dłoni; zasady prawidłowej higieny dłoni; jak środki dezynfekujące pogarszają kondycję skóry; skutki uboczne wzmożonej higieny dłoni; jak dbać o higienę osobistą; domowe sposoby na zniszczone dłonie).
6 maja: Międzynarodowy Dzień Bez Diety (czy da się żyć bez diety; zdrowa dieta – co to takiego, przegląd najnowszych i najpopularniejszych diet; dieta ketogeniczna, dieta dash czy dieta sirt – właściwości i różnice; na czym polega dieta lekkostrawna; jak wybrać najlepszą dietę pudełkową?; Dieta Anny Lewandowskiej, diet Adele, dieta Chodakowskiej, dieta Jeniffer Lopez – popularność diet celebrytów; na czym polega dieta dąbrowskiej; jak skomponować dietę bezglutenową, bez nabiału, dietę jarską?; dieta kopenhaska, dieta śródziemnomorska – która z diet jest uważana za najzdrowszą; wady i zalety diety oczyszczającej; jak powinna wyglądać dieta matki karmiącej; wpływ diety na kondycję skóry i włosów; czy dieta jajeczna brokułowa, jogurtowa, kapuściana, ryżowa … – ma sens?; tajniki diety japońskiej i długiego życia Japończyków; dieta cholesterolowa, dieta fleksitariańska, dieta fodmap, dieta frutariańska – czy warto przejść na którąś z nich?; co wspólnego ma dieta z grupą krwi; tajniki diety cukrzycowej; dlaczego warto odpocząć od diet; lista diet na świecie; zdrowe odżywianie czy popularna dieta?; zasady zdrowego odżywiania; wszystko, co musisz wiedzieć o diecie antyrakowej; czym jest dieta alkaliczna i na czym polega).
7 maja: Światowy Dzień Nagiego Ogrodnictwa (co to za trend i na czym polega; dlaczego maj to najpiękniejszy miesiąc do wypoczynku w ogrodzie; sposoby na relaks w przydomowym ogrodzie).
9 maja: Dzień Okulistyki (dlaczego i jak dbać o swój wzrok; zasady jak dbać o wzrok dziecka; sposoby dbania o wzrok podczas pracy przy komputerze).
11 maja: Dzień bez śmiecenia (jak przestać śmiecić; lista sposobów, która ułatwi ograniczenie generowania śmieci w gospodarstwie domowym; jak mniejsza ilość śmieci wpływa na jakość życia; śmieci i ekologia – wszystko, co musisz o tym wiedzieć).
15 maja: Międzynarodowy Dzień Rodziny (zalety posiadania rodziny; dekalog szczęśliwej rodziny; sposoby dbania o rodzinę; miesięczne wydatki w rodzinie 2+2; dlaczego rodzina powinna być dla nas najważniejsza).
15 maja: Międzynarodowy Dzień Pończoch Nylonowych (zmysłowa bielizna – historia, trendy, nylonowe pończochy – jak je nosić w stylizacjach; pończochy na randkę, do pracy i stylizacji na co dzień).
15 maja: Światowy Dzień Kangurowania (co to jest; dlaczego warto kangurować; zalety kangurowania dla matki i dziecka).
17 maja: Światowy Dzień Pieczenia (zalety własnoręcznie przygotowywanych wypieków; dlaczego warto piec domowe ciasta i ciasteczka z dziećmi; przepisy na ciasta i ciasteczka bez cukru i bezglutenowe).
19 maja: Dzień Dobrych Uczynków (dlaczego warto czynić dobre uczynki i być dobrym w życiu; lista dobrych uczynków, do wykorzystania w tym kwartale).
20 maja: Międzynarodowy dzień płynów do mycia naczyń (przegląd płynów do naczyń; jak wybrać ekologiczny płyn do naczyń; przepisy na naturalny i domowy płyn do mycia naczyń; jak zrobić domowy płyn i kapsułki do zmywarki; zalety stosowania naturalnych płynów do mycia naczyń).
20 maja: Światowy Dzień Pszczół (dlaczego ratowanie pszczół to nasz obowiązek; sposoby ratowania pszczół; do czego potrzebne są nam pszczoły).
20 maja: Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy (zalety jazdy rowerem; dlaczego rower jest lepszym środkiem transportu niż komunikacja miejska).
21 maja: Międzynarodowy Dzień Herbaty (kompendium wiedzy o herbacie; przegląd herbat z całego świata; gdzie kupić najlepszą herbatę na świecie; historia herbaty; przepisy na wiosenną herbatę; zalety picia herbaty z pokrzywy, na co pomoże herbata z majeranku; angielska, indyjska, japońska, gruzińska, turecka – która smakuje najlepiej?; kwitnąca herbata – poznaj jej tajniki; herbata biała, czarna, fermentowana, sencha, oolong, fioletowa, niebieska, rooibos – rodzaje i gatunki herbaty, które musisz poznać; zalety picia herbaty; przepisy na świąteczną herbatę; wszystko, co musisz wiedzieć o herbacie góralskiej; właściwości herbaty matcha; przepisy na ciasta i słodycze z herbatą matcha; 10 przepisów na herbaciane desery; właściwości herbaty czarnej; właściwości kosmetyczne herbaty; na co pomoże herbata z lipy; jaką herbatę podawać dzieciom i niemowlętom; herbata jako świetny pomysł na prezent).
24 maja: Dzień Ślimaka (naturalne sposoby odstraszania ślimaków w ogrodzie).
25 maja: Dzień Królewny (jak się rozpieszczać jak Królewna; dlaczego powinnaś być Królową Swojego Życia?).
26 maja: Dzień Matki (zalety bycia mamą; jak być najlepszą mamą na świecie; dlaczego mama to największy skarb; pomysły na nietypowe upominki na Dzień Matki; jak zaskoczyć Mamę w jej święto; przepisy na najpyszniejsze desery na Dzień Matki; wyrafinowane obiady z okazji Dnia Mamy).
27 maja: Europejski Dzień Sąsiada (sprawdzone sposoby jak żyć dobrze z sąsiadem; zalety posiadania dobrego sąsiada; jak naprawić stosunki międzysąsiedzkie).
28 maja: Światowy Dzień Hamburgera (historia powstania hamburgera; przepisy na zdrowe domowe hamburgery; czym się różni hamburger od burgera; jak przygotować bezglutenowe hamburgery; przepisy na wegańskie hamburgery bez mięsa; kompendium wiedzy o hamburgerach).
28 maja: Dzień Higieny Podczas Miesiączki (dlaczego higiena okolic intymnych jest tak bardzo ważna; zasady pielęgnacji okolic intymnych u kobiet i mężczyzn; jak dbać o higienę podczas miesiączki).
29 maja: Światowy Dzień Zdrowia Układu Pokarmowego (sposoby, by zadbać o układ pokarmowy; układ pokarmowy a samopoczucie – czy to się jakoś łączy; dieta idealna dla zdrowia układu pokarmowego).
30 maja: Światowy Dzień Soku (kompendium wiedzy o sokach w diecie, ranking najlepszych soków; jak wybrać najlepszą wyciskarkę do soków?; zalety picia soków; właściwości soku z brzozy; dlaczego warto pić sok z buraka, zalety picia soku z aronii, przepisy na sok z czarnego bzu; właściwości soku z selera naciowego; działanie soku z kiszonej kapusty na organizm; sok aloesowy – z jakiego powodu zyskuje na popularności; właściwości soku z pokrzywy; soki owocowe i warzywne – które są najsmaczniejsze?; przepisy na domowe soki owocowe i warzywne; właściwości soku z buraka ćwikłowego; soki cytrusowe a leki – co musisz o tym wiedzieć?; lista soków o właściwościach prozdrowotnych).
31 maja: Światowy Dzień Bez Majtek (tajniki historii majtek; trendy w majtkach damskich; rodzaje majtek damskich).
31 maja: Dzień Rodzeństwa (zalety i wady posiadania rodzeństwa; czym jest zazdrość o rodzeństwo i jak się objawia; kiedy i w jaki sposób powiedzieć dzieciom, że będą miały rodzeństwo; jak dbać o więzi pomiędzy rodzeństwem; moje ulubione sposoby spędzania czasu z rodzeństwem; jak zorganizować zabawę rodzeństwu; jak zorganizować wspólne urodziny dla rodzeństwa).
Komunia (kompendium wiedzy o organizacji komunii; trendy w dekoracjach komunijnych; najmodniejsze fryzury komunijne dla dziewczynki; trendy w modzie komunijnej; ranking prezentów komunijnych; co podarować na komunię; stylizacje na komunię dla rodziców i rodziców chrzestnych; rytuały i zwyczaje związane z komunią; kwiaty w bukietach na komunię).
Rozwiń swój blog na wiosnę!
Prowadzenie bloga SposobyNaZycie.pl to dla mnie niezwykle pasjonująca podróż. Nie zawsze jest łatwa i prosta, bo zazwyczaj tworzę artykuły na blog inspirowane moimi doświadczeniami życiowymi. Staram się stworzyć coś nowego, ująć tematykę od innej strony, pokazać jak sama czuję się w danej – czasem nowej dla mnie – sytuacji. Uwielbiam pisać i chyba dlatego zostałam pasjonatką copywritingu, a dziś jestem polecaną copywriterką SEO, która z przyjemnością prowadzi nie tylko popularny blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl, ale również redakcję TrustedCosmetics.pl i mnóstwo blogów na zlecenie dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.
Mam nadzieję, że moje podpowiedzi sprawią, że niezależnie od tematyki twojego bloga, jego statystyki poszybują w górę. Nie zapominaj, iż niezbędne w tym celu jest przygotowanie atrakcyjnych dla Czytelnika tekstów, które odpowiedzą na jego pytania, czy wyjaśnią wątpliwości.
Poszukujesz utalentowanej copywriterki, która z pasją i zaangażowaniem poprowadzi firmowy blog na zlecenie Twojej firmy?
Prawdopodobnie spadłam Ci jak gwiazdka z nieba, ponieważ moja wrodzona ciekawość oraz umiejętności żonglowania słowami i wieloletnie doświadczenie w copywritingu, a także nieustanne szlifowanie wiedzy związanej z SEO sprawia, że piszę intrygujące artykuły, które przyciągają nowych czytelników oraz ułatwiają naturalne pozycjonowanie bloga.