Świąteczne i noworoczne prezenty dla firm i partnerów biznesowych

Z roku na rok coraz większą popularność zyskują świąteczne i noworoczne prezenty dla firm i partnerów biznesowych. To doskonały sposób na stworzenie i podtrzymanie długoterminowych relacji z klientami oraz zachęcenie ich do regularnego korzystania z usług twojej firmy. Dlaczego również właściciele małych firm czy jednoosobowych działalności gospodarczych powinni poszukać upominków dla klientów, firm oraz partnerów biznesowych?

Firmowe prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Prowadzę mały biznes, którego działalność opiera się w dużej mierze na świadczeniu usług copywritingu oraz promocji online dla wielu różnych firm. Kiedy pracowałam na etacie, tylko raz dostałam świąteczną premię. Natomiast jako właścicielka firmy pod koniec roku otrzymuję mnóstwo prezentów od partnerów biznesowych, z którymi miałam przyjemność pracować w danym roku kalendarzowym.

Czasem są to upominki dla firm w formie koszy prezentowych dla firm. Innym razem są to zestawy kosmetyków, zestaw kaw i herbat czy duże i pięknie pachnące świece. Doskonałym pomysłem na prezenty bożonarodzeniowe dla firm są dekoracje florystyczne oraz ozdoby. Uważam, że jest to strzał w dziesiątkę, bo dzięki takim – nawet najmniejszym-  upominkom wiem, że moi klienci są zadowoleni z moich usług. Czuję się wyróżniona i doceniona a dodatkowo mam motywację, aby się nieustannie rozwijać oraz szlifować swoje umiejętności.

Zalety obdarowywania klientów i partnerów biznesowych prezentami gwiazdkowymi dla firm

Pokazują klientom i partnerom biznesowym, że jesteś wdzięczna za to, że są

Świąteczne prezenty dla firm to idealny sposób, by pokazać firmom, freelancerom i influencerom, z którymi współpracujesz, jak bardzo doceniasz ich jako osobę oraz pracę i zaangażowanie. Obdarowywanie klientów prezentami w okresie świątecznym i noworocznym jest prostym i skutecznym sposobem pokazania im, że nam na nich zależy. Dobrze przemyślany prezent z własnoręcznie podpisaną kartką jest najpotężniejszym wyrazem uznania.

Budują długoterminowe relacje

Ekskluzywny prezent świąteczny dla firm podkreśli, że pragniesz, aby wasza współpraca opierała się na trwałych i długoterminowych relacjach.

Są świetną formą autopromocji

Wysyłanie świątecznych lub noworocznych prezentów dla firm, z którymi współpracujesz lub wręczanie bożonarodzeniowych upominków klientom to idealna forma promocji. Obdarowany zdecydowanie szybciej weźmie pod uwagę ofertę twojej firmy przy kolejnym projekcie. Nawet jeśli prezent nie ma charakteru promocyjnego, Twoi klienci z pewnością będą miło wspominać Twoją markę, jeśli zaskoczysz ich upominkiem.

Nagradzają partnerów biznesowych oraz klientów

Główną zaletą wręczania świątecznych prezentów partnerom biznesowym i klientom jest budowanie silnych relacji. Najcenniejsi współpracownicy i klienci zasługują na podziękowania za wartości, jakie wnoszą do Twojej firmy, szczególnie o tej porze roku. Jeśli masz współpracowników, których praca w znaczny sposób wpływa na rozwój twojego biznesu, warto poświęcić odrobinę uwagi, by przygotować dla nich spersonalizowane zestawy upominkowe – zapadające w pamięć, które sprawią, że poczują się docenieni.

Świąteczny upominek dla pracowników, współpracowników i firm

Każdy uwielbia otrzymywać prezenty, a jeśli wręczysz świąteczny zestaw upominkowy pracownikom, firmom i partnerom biznesowym, będą oni szczęśliwsi, bardziej produktywni oraz zmotywowani do dalszej współpracy. Każdy upominek mówi, że doceniasz ich czas i wysiłek.

Jeszcze wiele, zwłaszcza małych firm, nie wysyła świątecznych prezentów dla ważnych pracowników, klientów i współpracowników. Być może są zbyt zajęci, być może zapomnieli lub ich budżety w tym roku na to nie pozwoliły. Mimo wszystko warto to jeszcze nadrobić. Grudniowe prezenty dla firm wręczone przed świętami mogły zostać przegapione wśród gorączkowych przedświątecznych przygotowań. Doskonałym rozwiązaniem jest obdarowywanie współpracowników i partnerów biznesowych firmowymi prezentami noworocznymi po świętach lub w styczniu.

Świąteczne i noworoczne prezenty dla firm i partnerów biznesowych blog o prowadzeniu firmy sposobynazycie.pl

Taki świąteczny prezent będzie się wyróżniał. Jego zadaniem jest docenienie pracy wykonanej w poprzednim roku kalendarzowym oraz wyrażenie uznania dla osiągniętych sukcesów. Ponadto wyraża nadzieję na owocną współpracę w Nowym Roku.

Bardzo mnie cieszą wszystkie takie firmowe upominki bez względu na to czy są to jedynie czekoladki, zestawy kosmetyków, dekoracje florystyczne czy też kosze prezentowe dla firm.

Jedna odpowiedź do “Świąteczne i noworoczne prezenty dla firm i partnerów biznesowych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.