Świeca zapachowa ze srebrną biżuterią Surprise Candle

Jestem uzależniona od świec zapachowych. Uwielbiam się nimi otaczać szczególnie w długie jesienne i zimowe wieczory. Mam jakiś niezwykły talent do wyszukiwania ekskluzywnych i stylowych świec, które wyróżniają wysokiej jakości zapachy i fantastyczne szklane słoiczki. Tym razem w moje ręce wpadła świeca z biżuterią Sunrise Dream marki Surprise Candle.

Kobiety kochają świece i biżuterię. A gdybyś otrzymała piękną świecę zapachową w pięknym szklanym słoiku? Rozpalasz ją z pragnieniem, by pozytywnie nastroiła cię dzięki swojemu zapachowi, a znajdujesz w niej niespodziankę w postaci biżuterii. Tak stanie się za każdym razem, gdy rozpalisz nową świecę zapachową Surprise Candles. Najpierw znajdziesz piękną srebrną biżuterię, a następnie otuli Cię jej przyjemny aromat.

Świeca zapachowa z biżuterią Sunrise Dream Surprise Candle – moja opinia

Prawdą jest, że piękne niespodzianki wywołują uśmiech na ustach obdarowanych oraz sprawiają, że oczy zaczynają błyszczeć od napływu przyjemnych emocji. Stylową świecę zapachową z biżuterią Surprise Candle warto podarować kobiecie bez szczególnej okazji, choć będzie również doskonałym podarunkiem na imieniny, urodziny, rocznicę ślubu, walentynki, dzień kobiet czy Boże Narodzenie.

Świeca zapachowa z biżuterią Sunrise Dream Surprise Candle - moja opinia

Niezwykle magiczny jest ten moment, kiedy wyjmujesz z opakowania pięknie zapakowaną świecę. Okazuje się, że jest ona bardzo duża, znacznie większa niż standardowe świece zapachowe. Ośmielałabym się nawet zaryzykować stwierdzenie, że świeca zapachowa z biżuterią Surprise Candle jest aż trzy razy większa niż większość standardowych świec zapachowych. Jej stylowy design w połączeniu z niesamowitym zapachem oraz możliwość odkrycia stylowej srebrnej biżuterii… to niesamowity moment, w którym czas jakby się zatrzymuje. A ja, dotąd pędząc w tym zgonionym świecie, nagle potrafię się zatrzymać i mieć czas tylko dla siebie. Magiczny czas hygge. Ręcznie wykonana świeca zapachowa Surprise Candle, dzięki swojemu unikalnemu designowi, doskonale wygląda w każdym pomieszczeniu. Idealnie prezentuje się na stole w jadalni, na stoliku kawowym w salonie czy na komodzie w sypialni. Jest to ekologiczna świeca zero waste, bo piękny szklany słoiczek można ponownie wykorzystać jako wazon do kwiatów. Świece powstają z naturalnego wosku palmowego i mają bawełniany knot. Są ekologiczne, naturalne, koszerne i biodegradowalne. Podczas ich spalania nie wydzielają dymu i nie powodują rekcji alergicznych. Szybko wypełniają wnętrze pięknym zapachem.

Niebanalny szklane opakowanie (które jest naprawdę duże), piękny zapach świecy i dodatkowy upominek w postaci biżuterii to fantastyczny pomysł, by poprawić sobie nastrój w zły dzień. Ale to także podpowiedź co kupić kobiecie, która ma już wszystko. Aromat świecy zapachowej Sunrise Dream powstał z połączenia anyżu w górze zapachu, słodkich cukierków w nutach serca oraz wanilii w dolnych nutach. Już samo uchylenie szklanego wieczka sprawia, że czujemy piękny, intensywny i pozytywnie nastrajający zapach. Pod tymże wieczkiem w metalowym pojemniczku znalazłam delikatną srebrną bransoletkę o wartości 110 zł, a koszt zakupu samej świecy to 99 zł. W mojej pierwszej świecy zapachowej Surprise Candle znalazłam elegancją, stylową i delikatną bransoletkę z serduszkami wyłożonymi maleńkimi cyrkoniami. Bransoletka prezentuje się bardzo elegancko.

Świeca zapachowa z biżuterią Sunrise Dream Surprise Candle - moja opinia

Świeca zapachowa z biżuterią – podaruj emocje i radość

Chcesz podarować kobiecie stylowy upominek? Doskonałym pomysłem będzie świeca zapachowa z biżuterią Surprise Candle. Produkt zachwyci swoim designem, zapachem i piękną biżuterią. Wystarczy kilka chwil palenia, by wypełnić pokój luksusowym aromatem. Jestem absolutnie pod wrażeniem…. i jako kobieta kochająca świece oraz piękne opakowania, które można wykorzystać ponownie, z pewnością wkrótce sięgnę po kolejną świecę ze srebrną biżuterią.

Uwielbiam rozpalać świece zapachowe, dlatego często poruszam ten temat na moim blogu. Przeczytasz o nich w artykułach:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.