Szukasz pomysłu na święta poza domem? Zaplanuj Wielkanoc w hotelu nad morzem

Perspektywa kolejnych świąt Wielkanocnych spędzonych w domu przy stole przestała cię już cieszyć? Na szczęście możesz przeżyć ten czas inaczej: obudzić się w Wielkanoc w hotelu nad morzem, zjeść świąteczne śniadanie w restauracji, a później doświadczyć relaksu w różnych odsłonach. To gwarancja powrotu do fizycznej i duchowej równowagi.

 

Wielkanoc jest doskonałą okazją na połączenie świętowania z urlopem. Z roku na rok wykorzystuje ją coraz więcej Polaków, zachęconych perspektywą ucieczki od codziennych obowiązków i świątecznych przygotowań. Niektórzy z nich w poszukiwaniu wrażeń udają się w egzotyczne kraje. Chcąc spędzić Wielkanoc w ciekawej formie, nie trzeba jednak jechać daleko. Wystarczą: nadmorski krajobraz i pełen atrakcji hotel z widokiem na morze. W ich zaciszu poczujesz atmosferę świąt Zmartwychwstania, która towarzyszyła ci w dzieciństwie. Jak dziecko otworzysz się także na nowe doświadczenia i docenisz bliskość rodziny. Miejscem, które pozwoli ci przeżyć Wielkanoc w taki właśnie sposób, są luksusowe apartamenty we Władysławowie.

 

Wyciszenie w nadmorskiej scenerii

Święta w niedużej, nadmorskiej miejscowości zapowiadają przede wszystkim wyciszenie w malowniczym otoczeniu. Tutaj zamiast miejskiego zgiełku usłyszysz szum morza i wesołe pokrzykiwania mew. Zamiast zanieczyszczonego powietrza weźmiesz łyk świeżej, pachnącej bryzy. Jak tylko zjesz świąteczne śniadanie we Władysławowie, koniecznie włóż zatem wygodne buty, chwyć w dłonie kijki do nordic walking i wyrusz z całą rodziną przed siebie brzegiem plaży. Ta we Władysławowie jest jedną z najpiękniejszych na całym wybrzeżu. Szeroka, piaszczysta i ograniczona sosnowym lasem ciągnie się na długości 23 km. Wiosną, kiedy nie przeżywa jeszcze turystycznego oblężenia, zyskuje szczególny urok.

W okresie świątecznym częściowo przez tę plażę biegnie trasa Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Jastrzębiej Góry do Helu. Jeśli chcesz głębiej doświadczyć duchowego wymiaru świąt wielkanocnych, podejmij w wielkopiątkowy wieczór wyzwanie nocnej wędrówki.

Aktywna Wielkanoc w hotelu nad morzem

To dopiero początek długiej listy pomysłów na to, jak spędzić Wielkanoc w hotelu nad morzem. Innym jest choćby rodzinna przejażdżka rowerowa Bulwarem Nadmorskim, który ciągnie się aż do oddalonej o 15 km Karwi.

Mnóstwo możliwości aktywnego wypoczynku oferuje także luksusowy resort Gwiazda Morza. Spróbujesz tu swoich sił na ściance wspinaczkowej. Zrelaksujesz się w Spa i w saunie pod okiem sauna mistrza. Wreszcie spalisz kalorie na basenie, w siłowni i podczas specjalnych zajęć Nirvana Fitness. To wszystko, obok tradycyjnych aktywności w nietuzinkowej odsłonie, wypełnia bogaty program Wielkanocy w hotelu z widokiem na morze.

Szukasz pomysłu na święta poza domem? Zaplanuj Wielkanoc w hotelu nad morzem

Na dzieci czekają dodatkowo warsztaty kulinarne, na całe rodziny – malowanie pisanek i pyszne, świąteczne śniadanie we Władysławowie z regionalnymi przysmakami. Możesz mieć pewność, że z takim scenariuszem przeżyjesz święta Zmartwychwstania ciekawie i aktywnie, jak nigdy przedtem.

Jedna odpowiedź do “Szukasz pomysłu na święta poza domem? Zaplanuj Wielkanoc w hotelu nad morzem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.