Wspieraj bloga na Patronite

Żyjemy w pięknych czasach, gdy internetowi twórcy – pracujący z pasją i zaangażowaniem, mogą uzyskać wsparcie od Patronów, zwane finansowaniem społecznościowym. Już teraz możesz zostać Patronem bloga SposobyNaZycie.pl na popularnym portalu crowdfundingowym Patronite.pl. Twoje regularne i comiesięczne wsparcie będzie sygnałem, że to, co robię od lat z pasją i zaangażowaniem ma sens oraz pozwoli mi rozwijać mój blog.

Popularny blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl

Blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl powstał w 2018 roku i bardzo szybko zaskarbił sobie wielu Czytelników. Chciałam dzięki niemu stworzyć wyjątkowe miejsce w sieci – blog tematyczny, na którym poruszę różnorodne tematy takie jak – prowadzenie biznesu, finanse, budowa domu, parenting, sprzątanie czy łączenie macierzyństwa z pracą zawodową. Od początku jego istnienia powstało już ponad tysiąc artykułów, z których wszystkie dostępne są bezpłatnie. Blog SposobyNaZycie.pl inspirowany jest moim życiem, a tematy dostosowuję do moich zainteresowań, potrzeb i codzienności. Od samego początku prowadzony jest z pasją i zaangażowaniem. Dostrzegają to serwisy oferujące reklamy, ponieważ bardzo często kontaktują się ze mną, oferując mi ten sposób zarabiania na blogu. Nie chcę jednak tworzyć słupa ogłoszeniowego napchanego do granic możliwości reklamami. Zależy mi na tym, aby było to estetyczne miejsce w sieci, gdzie każdy Czytelnik – kobieta i mężczyzna – poczują się dobrze. Największą nagrodą dla mnie są powracający Czytelnicy, którzy chcą wspierać działalność bloga oraz inwestować w jego rozwój, a także ich szalenie miłe wiadomości oraz maile z podziękowaniami.

Co to jest Patronite.pl?

Patronite to platforma umożliwiająca twórcom, blogerom, dziennikarzom i influencerom pozyskiwanie wsparcia finansowego w postaci finansowania społecznościowego. Dzięki temu niezależni twórcy mogą zająć się rozwijaniem swoich pasji.

W jaki sposób możesz wesprzeć blog SposobyNaZycie.pl na Patronite.pl?

Słowa mają ogromną moc. Jednak moją mocą (blogerki prowadzącej wyjątkowego wielotematycznego bloga SposobyNaZycie.pl) jest niezwykła społeczność Czytelników. Jeśli choć raz zajrzałeś/aś na mojego bloga SposobyNaZycie.pl i uważasz, że zamieszczane na nim treści są interesujące, będę wdzięczna za Twoje wsparcie.

Dlaczego warto rozważyć comiesięczne wsparcie bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl?

Wspierając mnie finansowo poprzez Patronite:

  • Wspierasz niezależną blogerkę/ dziennikarkę i pasjonatkę copywritingu.
  • W świecie freelancerów każda złotówka pomaga w rozwoju.
  • Odegrasz ważną rolę w przeniesieniu mojej pracy pisarskiej na wyższy poziom.
  • Ułatwiasz mi tworzenie merytorycznych treści.
  • Pomagasz mi pomagać innym poprzez tworzenie wysokiej jakości treści.
  • Patroni, którzy wspierają mnie przez co najmniej 12 miesięcy, otrzymują ode mnie uroczy upominek, który prześlę kurierem.

Wydatki związane z prowadzeniem bloga

Prowadzenie bloga wiąże się z pewnymi wydatkami takimi jak: opłata za serwer, domenę, zdjęcia, reklamy, księgowość, program do wystawiania faktur, zakup odpowiedniego sprzętu, udział w szkoleniach i kursach czy lektura książek pozwalająca mi zdobyć cenną wiedzę. Uważam jednak, że każde z tych działań ma sens.

Wsparcie Patronów niezbędne do rozwoju bloga

Twoje wsparcie na Patronite.pl pozwoli mi skupić się na przygotowywaniu jeszcze bardziej przydatnych dla Ciebie treści merytorycznych. Celem mojego bloga nigdy nie było pisanie klikbajtowych tytułów, tylko po to, by nabijać statystyki z ilością wyświetleń. Zależy mi na tym, aby dawać Czytelnikom wartość, dlatego od początku istnienia bloga skupiam się na tworzeniu wartościowych treści.

Chciałabym móc oferować jeszcze wyższą jakość i poruszać na blogu SposobyNaZycie.pl tematy ważne dla moich Czytelników. W związku z tym potrzebuję Twojego wsparcia! Już teraz możesz zostać Patronem bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl na popularnym portalu crowdfundingowym Patronite.pl. Twoje regularne i comiesięczne wsparcie (niewielką lub całkiem znaczną kwotą – według Twojego uznania) pozwoli mi popracować nad ulepszeniem działania strony oraz zatrudnić korektorkę, która poprawi drobne błędy i niedociągnięcia.

Poza tym każde wsparcie będzie dla mnie jasnym sygnałem, że to, co robię, ma sens. Ja wierzę w to całą sobą! Dołączając do grona Patronów bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl na portalu Patronite.pl, zyskasz też unikalną możliwość decydowania o tematyce artykułów oraz przyszłości bloga.

Zostań Patronem i Przyjacielem bloga SposobyNaZycie.pl

Twoje wsparcie jest dla mnie bardzo cenne. Pomaga mi się rozwijać, szlifować kolejne umiejętności, brać udział w szkoleniach, a także poruszać istotne, zasugerowane przez Patronów tematy. Słowem – pozwala mi finansować wszystko, co niezbędne w mojej codziennej pracy. Twoje wsparcie pozwoli mi wypełniać merytoryczną wiedzą, jakiej poszukują Czytelnicy większość artykułów na moim blogu bez konieczności zasypywania go mnóstwem reklam.

Benefity dla Patronów bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl

W zamian za wsparcie na Patronite.pl oferuję:

  • Certyfikat online z podziękowaniem za wsparcie.
  • Wypisanie imienia i nazwiska oraz nazwy firmy (jeśli posiadasz firmę) w artykule na moim blogu z podziękowaniem za wsparcie. Będzie to artykuł opublikowany na przełomie roku.
  • Zaproszenie do udzielania wypowiedzi w artykule lub do wywiadu.

Dołącz do Przyjaciół bloga SposobyNaZycie.pl na Patronite

Dołącz do Przyjaciół bloga SposobyNaZycie.pl na Patronite

Jedną z form wsparcia i rozwoju bloga SposobyNaZycie.pl jest bycie Patronem lub Patronką. Portal Patronite.pl umożliwia wsparcie finansowe od 10 do 150 zł miesięcznie. Dla każdego progu wsparcia przygotowałam różnego rodzaju bonusy dla Patronów. Sprawdź: https://patronite.pl/sposobynazycie.pl.

Już teraz z całego serca dziękuję za każde wsparcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.