Współpraca

Zapraszam do współpracy ze mną i z popularnym kobiecym blogiem lifestylowym SposobyNaZycie.pl

Promocja w artykule na popularnym kobiecym blogu lifestylowym

Zastanawiasz się jak promować swoją firmę na blogach? Chcesz pokazać swój produkt lub usługę online? Doskonałym sposobem, by reklamować firmę w internecie, jest współpraca z popularną blogerką i influencerką.

Zastanawiasz się, gdzie wypromować swoją markę i jak nawiązać współpracę z blogerami oraz wypromować swój produkt lub usługę za pomocą blogerów? Z przyjemnością podpowiem, gdyż od wielu lat nieustanie dokształcam się jak efektywnie promować marki na blogu SposobyNaZycie.pl.

Usługi copywritingu i pisanie tekstów na zlecenie

Słowo pisane to potężne narzędzie, a utalentowany copywriter przygotuje tekst na zamówienie na miarę potrzeb danej firmy. Jako popularna copywriterka, każdego dnia umiejętnie żongluję słowami, by przygotować odpowiednie teksty, które wywołują emocje i angażują do działania. Piszę:
– teksty na strony internetowe
– artykuły na blogi
– artykuły do prasy drukowanej
– opisy produktów i kategorii
– teksty do katalogów i newsletterów

Unikalne i angażujące teksty to sekret content marketingu. W mojej pracy szalenie istotne jest umiejętne połączenie słów kluczowych, niezbędnych informacji, wiedzy z zakresu SEO oraz zaciekawienia.

Tylko dobre i wysokiej jakości treści sprawiają, że marka staje się widoczna w Internecie. Chcąc się wyróżniać, musi zaskoczyć klientów oryginalnymi i angażującymi tekstami nie tylko na stronie, blogu i w sklepie internetowym, ale również w social mediach i wszelkiej komunikacji marketingowej, które przemawiają do Twoich klientów.

Jestem polecaną copywriterką kosmetyczną, copywriterką wnętrzarską, copywriterką lifestylową oraz copywriterką modową, jednak przez 9 lat świadczenia usług copywritingu pisałam na wiele tematów. Potrzebujesz dobrych treści na stronę internetową lub artykułów na blog? Napiszę je dla Ciebie z przyjemnością.

Prowadzenie bloga na zlecenie

Z doświadczenia wiem, że firmowy blog to niesamowite narzędzie, które ułatwia budowanie wizerunku marki. Jeśli chcesz zlecić prowadzenie bloga firmowego doświadczonej copywriterce, to doskonale trafiłeś, ponieważ specjalizuję się w prowadzeniu blogów firmowych. Pisanie artykułów na bloga to moja codzienność. Choć nie jestem agencją copywriterską a copywriterką freelancerką, to wysoka jakość świadczonych usług, jeśli chodzi o przygotowywanie artykułów i tekstów na blogi firmowe, sprawia, że trafia do mnie mnóstwo klientów z polecenia poprzednich zadowolonych klientów.

Dlaczego warto zlecić prowadzenie bloga firmowego doświadczonej copywriterce? Ponieważ zna ona wyjątkowe tricki i narzędzia, które sprawią, że Twój blog stanie się popularny oraz przyciągnie większą liczbę odbiorców. Jedynie regularnie prowadzony blog firmowy będzie doskonałym miejscem promocji marki. Nie masz pomysłów na artykuły na blog firmowy? Z przyjemnością zadbam o systematyczne prowadzenie bloga firmowego i przygotuję merytoryczne, unikalne oraz zgodne z zasadami SEO artykuły.

Usługi Wirtualnej Asystentki – zdalne prowadzenie biura, recepcji, współpraca z influencerami i nie tylko

Outsourcing usług biurowych sprawia, że możesz zlecać czasochłonne i nużące zadania, oszczędzając czas i pieniądze. Jako wirtualna asystentka zdejmuję z barków moich klientów ciężar prostych zadań takich jak obsługa połączeń przychodzących, obsługa skrzynki mailowej, prowadzenie kalendarza, redagowanie i tworzenie tekstów, usługi public relations, prowadzenie blogów firmowych, usługi copywritingu, administracja i aktualizacja strony internetowej, współpraca z blogerami i influecerami czy budowanie świadomości marki w Internecie. Moi klienci zlecają mi również outsourcing usług administracyjnych, biurowych i asystenckich, a wśród nich wysyłkę newslettera czy dodawanie produktów do sklepu internetowego.

Promocja na portalu kosmetycznym TrustedCosmetcs.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób budować świadomość marki w branży beauty? Magazyn TrustedCosmetics.pl to wyjątkowe miejsce, w którym można zaprezentować najnowsze i dopiero wchodzące na rynek marki kosmetyczne, perfumy i nowości kosmetyczne, a także godne polecenia usługi z branży beauty. Redakcja TrustedCosmetics.pl, poza copywritingiem beauty, oferuje szereg działań promocyjnych i reklamowych, takich jak: Plebiscyt Diamenty Beauty, recenzje kosmetyków, katalog polecanych firm z branży beauty czy promocja w wywiadzie lub publikacja materiałów prasowych w Beauty Centrum Prasowym.

W jaki sposób mogę Ci pomóc?

 

Zapraszam do kontaktu 🙂 Napisz na mail: kontakt @ sposobynazycie.pl