Wyjątkowe kosmetyki dla profesjonalistów. Dlaczego musisz je mieć w swoim gabinecie?

Najlepsze salony kosmetyczne poszukują innowacyjnych kosmeceutyków, które intensywnie i skutecznie zadbają o skórę klientów korzystających z ich usług. Prowadzisz własny gabinet kosmetyczny i poszukujesz najlepszych preparatów do profesjonalnych zabiegów? Poznaj zalety stosowania kosmeceutyków Larens Professional firmy WellU w salonie urodowym.

 

Spis treści:

 • Profesjonalne kosmeceutyki do gabinetów i pielęgnacji domowej
 • Kosmetyki gabinetowe, które zachwycają rezultatami
 • Składniki aktywne kosmetyków Larens Professional
 • Zalety stosowania kosmetyków Larens Professional Line w salonie kosmetycznym
 • Kosmetyki profesjonalne do skóry problematycznej

Profesjonalne kosmeceutyki do gabinetów i pielęgnacji domowej

Polska firma WellU wykorzystuje najnowsze odkrycia nauki oraz to, co najcenniejsze w naturze, do tworzenia innowacyjnych preparatów pielęgnacyjnych, wypełnionych skoncentrowaną dawką składników aktywnych, które mają odmładzać i wspierać zdrowie skóry. W jej ofercie znajduje się linia kosmeceutyków:

 • profesjonalnych — przeznaczonych do użytku w gabinetach przez doświadczonych kosmetologów;
 • detalicznych — jako kuracja po zabiegu w salonie kosmetycznym.

Pragnąc zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług, pasjonaci branży beauty sięgają po najlepsze kosmetyki do salonu kosmetycznego. Choć istnieje wiele profesjonalnych marek kosmetycznych na całym świecie, warto zaufać polskiej marce, tworzącej swoje preparaty w Polsce z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

-„Misją marki WellU jest poprawa jakości życia. Zaufałam tej marce i każdego dnia stosuję kosmetyki Larens Professional podczas zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ również pragnę zmieniać życie moich klientek na lepsze. A polskie kosmetyki profesjonalne Larens dają mi możliwość tworzenia efektywnych zabiegów, które przynoszą oczekiwane rezultaty”. – mówi Katarzyna Worwa z Pracowni Urody Art Face oraz Opiekun Partnerski Larens.

Kosmetyki gabinetowe, które zachwycają rezultatami

Linia Larens Professional dedykowana do salonów kosmetycznych znacznie wyróżnia się spośród preparatów konkurencji połączeniem unikatowych składników aktywnych o wybitnych właściwościach pielęgnacyjnych i anty-aging. Ich receptury robią niesamowite wrażenie. Łączą substancje najwyższej jakości w optymalnych stężeniach, które wzajemnie potęgują swoje działanie.

– „Dodatkowo wydajne kosmetyki Larens Professional dają ogromną elastyczność w opracowywaniu autorskich zabiegów, także z zastosowaniem aparatury. Fakt ten sprawia, że mogę je wykorzystać najlepiej, jak potrafię i odpowiednio dobrać do indywidualnych potrzeb i kondycji skóry klientów, by zapewnić im najlepsze rezultaty pielęgnacyjne.” – dodaje Katarzyna Worwa z Pracowni Urody Art Face oraz Manager salonów Beauty współpracujących z Larens (Opiekun).

Składniki aktywne kosmetyków Larens Professional

Wyjątkowe bogactwo skutecznych składników aktywnych, jakim nasycone są kosmeceutyki Larens, sprawia, że zapewniają one znakomite efekty oraz znacznie wyróżniają markę spośród innych oferujących profesjonalne kosmetyki do salonów urodowych.

Biopeptide Complex – unikatowe na światową skalę stymulatory peptydowe w postaci peptydów i aminokwasów kolagenu rybiego – pozyskiwane ze skór rybich (z ekologicznej hodowli) nowatorską metodą tzw. zimnej ekstrakcji. Opatentowana przez prof. Frydrychowskiego metoda sprawia, że peptydy rybie zachowują swoją biologiczną aktywność i właściwości lecznicze.

Liposomal Collagen Complex — jedyne na świecie peptydy kolagenu rybiego ukryte w liposomach docierają do głębszych warstw skóry, bezpośrednio do miejsc uszkodzeń, dzięki czemu ekspresowo ją odbudowują. Wzmacniają płaszcz lipidowy skóry.

Bioplacenta – biologicznie czynne roślinne łożysko wypełnione po brzegi dobroczynnymi substancjami aktywnymi. To skarbnica czynników wzrostu, l-glutaminy, witaminy B9, oligopeptydów, polipeptydów oraz kwasu hialuronowego. Przyspiesza procesy regeneracji skóry.

Kwas hialuronowy w liposomach to połączenie dwóch najsilniej działających humektantów występujących w naturze w postaci umożliwiającej dotarcie do najgłębszych warstw skóry. Zapewnia natychmiastowe spłycenie zmarszczek i wygładzenie skóry przy jednoczesnym nawilżeniu jej głębokich warstw.

Poza tym receptury kosmeceutyków Larens Professional wypełniają ekstrakt z zielonej kawy, Liporeductyl, Alpaflor®, Alp-Sebum®, ektoina, oczar wirginijski, białka HSP, kolagen, antarktycyna, beauplex VH, oleje nierafinowane, ginkgo biloba czy Lipout™.Zalety stosowania kosmetyków Larens Professional Line w salonie kosmetycznym

Zalety stosowania kosmetyków Larens Professional Line w salonie kosmetycznym

Każdy właściciel salonu kosmetycznego pragnąc zadbać o różnorodne potrzeby skóry oraz zniwelować skutki chorób i problemów cywilizacyjnych dzisiejszych czasów pragnie wybrać najlepsze kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji i gabinetowej. Dlaczego warto stosować linię zabiegową Larens Professional we własnym salonie?

 • Skuteczność i natychmiastowe efekty działania kosmetyków Larens Professional Line dostrzegalne już po pierwszym zabiegu.
 • Możliwość stosowania kosmetyków z wykorzystaniem różnych urządzeń.
 • Możliwość opracowywania własnych zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem kosmetyków Larens.
 • Regularne szkolenia dla salonów kosmetycznych oraz doradztwo.
 • Wygodna oferta skrojona na miarę potrzeb salonu kosmetycznego.

Zabiegi z użyciem preparatów Larens Professional przynoszą niezwykle satysfakcjonujące, szybko odczuwalne i mierzalne gołym okiem oraz aparaturą efekty. Nie dziwi fakt, że popularność marki wzrasta, a kolejne produkty Larens Professional wyróżniane są nagrodami profesjonalnych i konsumenckich jury w Polsce i Europie.

– „Początkowo szukałam nowej i jeszcze nieznanej marki kosmetyków profesjonalnych do mojego salonu. Nie chciałam wybierać marki, która jest dostępna w tak wielu gabinetach kosmetycznych. Jednak po wielu miesiącach wykonywania zabiegów kosmetykami od WellU uważam, że był to strzał w dziesiątkę!” – podkreśla Katarzyna Worwa z Pracowni Urody Art Face oraz Opiekun Partnerski Larens.

Kosmetyki profesjonalne do skóry problematycznej

Nieodpowiedni tryb życia, brak aktywności fizycznej i odpoczynku, zanieczyszczenia powietrza, źle dobrane do potrzeb skóry kosmetyki, zbyt inwazyjne zabiegi pielęgnacyjne, dieta, stres, brak snu — to tylko kilka czynników, które odpowiadają za problemy i zdrowie skóry.

Larens Professional to marka preparatów o działaniu terapeutyczno-naprawczym, które odpowiadają na różnorodne potrzeby skóry w dzisiejszych czasach. Z powodzeniem można je stosować:

 • do skóry problematycznej — alergicznej, odwodnionej, zniszczonej, z trądzikiem (również różowatym), z AZS, przesuszonej, z przebarwieniami;
 • do skóry wymagającej intensywnego odmłodzenia — zagęszczają skórę, aktywizują produkcję kolagenu, poprawiają owal i spłycają zmarszczki;
 • do pielęgnacji skóry z bliznami.

– „Prawda jest taka, że coraz więcej osób doświadcza różnorodnych problemów skórnych. Problemy ze skórą twarzy i ciała nie są tylko mało istotnym defektem kosmetycznym, gdyż wpływają niekorzystnie na samoocenę. Kiedy klienci szukają rozwiązania problemów skórnych, nieistotne są elementy takie jak wystrój czy wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Zarówno w Art Face, jak i w mojej społeczności Larens jesteśmy nastawieni na skuteczne rozwiązywanie problemów skórnych oraz poprawę wyglądu skóry i samopoczucia osób, które oddają się w nasze ręce. Jako Manager (Opiekun) Salonów współpracujących z marką Larens Professional dbam również o stronę marketingową moich podopiecznych, pomagając w promocji salonu nie tylko w kontekście Larens, ale także uczę jak promować własny salon kosmetyczny. Każdy z moich podopiecznych w Larens jest w specjalnej grupie, gdzie wymieniamy się doświadczeniem, rozmawiamy o terapiach łączonych Larens, a także wykorzystaniu tej marki w PMU i pracy z bliznami”. – mówi Katarzyna Worwa właścicielka salonu Art Face oraz Manager salonów Beauty współpracujących z Larens (Opiekun).

Katarzyna Worwa właścicielka salonu Art Face oraz Manager salonów Beauty współpracujących z Larens (Opiekun)

Kosmeceutyki Larens to skuteczna, nieinwazyjna i bezpieczna recepta na młody i zdrowy wygląd. Zapraszam do współpracy z Larens Professional. Gwarantuję, że nie pożałujesz wprowadzenia tej marki do swojego gabinetu kosmetycznego.

 

Manager salonów Beauty współpracujących z Larens (Opiekun)
Katarzyna Worwa
tel. 661686607
e-mail: katarzyna.worwa@partner-wellu.eu

 

 

Artykuł powstał przy współpracy z Katarzyną Worwa

2 odpowiedzi do “Wyjątkowe kosmetyki dla profesjonalistów. Dlaczego musisz je mieć w swoim gabinecie?”

 1. Interesujące, chętnie się z Panią skontaktuję. Właśnie poszukuję kosmetyki do swojego salonu. Otwieram go 10 września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.