Zagraniczne wakacje? Unikaj pułapek i wysokich opłat przy wymianie walut

Wyjeżdżasz w wymarzoną podróż. Masz już zaplanowane trasy zwiedzania, zarezerwowany nocleg i spakowane walizki. Pozostała jeszcze jedna kwestia do rozwiązania, czyli twoja wakacyjna gotówka w obcej walucie. Jeśli nie chcesz nosić przy sobie wypchanego pieniędzmi portfela, bo boisz się kradzieży, skorzystaj z internetowego kantoru!

Kupowanie waluty

Wylot do innego kraju, również ten w celach turystycznych, wiąże się z koniecznością wymiany gotówki w kantorze. Uzyskanie najlepszej oferty może oznaczać dodatkowe prowizje i opłaty. Nie zapomnij przygotować się finansowo przed zagranicznymi wakacjami. W wielu krajach na świecie możesz napotkać trudności podczas korzystania z karty kredytowej czy chcąc wypłacić gotówkę z bankomatu. Również, jeśli zamierzasz odwiedzić kantor po wylądowaniu w innym kraju, powinieneś pamiętać, że to nie będzie dla Ciebie korzystna transakcja.

Nie noś przy sobie dużej gotówki na wakacjach

Posiadanie dużej ilości gotówki na wakacje nie jest najrozsądniejszym pomysłem, a korzystanie z kart kredytowych i debetowych może wiązać się z obciążeniami za dokonywanie zagranicznych transakcji. W tej sytuacji jednym z ciekawszych rozwiązań (i najbardziej zyskownych dla naszego portfela) jest skorzystanie z usług kantoru internetowego. Zamiast tracić czas w kolejce do tradycyjnego kantoru, skorzystaj z jego wirtualnego odpowiednika. Decydując się na kantor internetowy, w każdej chwili możesz wymienić gotówkę na różne waluty po atrakcyjnym kursie.

Jak zatem zorganizować walutę obcą na wydatki wakacyjne?

Jednym z najdłużej działających kantorów online na rynku jest Internetowykantor.pl. Aby skorzystać z usług kantoru, wystarczy założyć w serwisie darmowe konto. Dzięki niemu wygodnie i bezpiecznie można korzystać ze swoich pieniędzy podczas zagranicznych wojaży. Wystarczy kilka kliknięć, które możesz wykonać podczas podróży po całym świecie, aby mieć stały dostęp do przewalutowanych pieniędzy. Dodatkowo do 31 sierpnia jest możliwość skorzystania z atrakcyjnej promocji, jaką daje serwis.

pakowanie wakacje sposobynazycie

Niewątpliwym atutem w Internetowykantor.pl jest możliwość przelania wymienionej waluty bezpośrednio na konto odbiorcy, czyli możesz od razu zapłacić za nasz nocleg w hotelu czy rezerwację auta w miejscu swojej destynacji.

Reasumując – mam nadzieję, że przekonasz się osobiście, że wymiana walut online, to niezwykle wygodna oszczędność czasu i pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.