Zalety przedłużania rzęs i stylizacji brwi!

Przedłużanie rzęs i stylizacja brwi to jedne z zabiegów kosmetycznych, które stały się bardzo modne, dlatego warto je wprowadzić do gabinetu kosmetycznego. Jakie są zalety przedłużania rzęs i stylizacji brwi i gdzie najlepiej wybrać się na szkolenia z tej tematyki, aby zyskać nowe stałe klientki zainteresowane tymi zabiegami, a dodatkowo zachwycać wysoką jakością wykonanych usług?

 

Zalety profesjonalnych zabiegów przedłużania rzęs

Zdecydowana większość kobiet pragnie olśniewać doskonałym wyglądem o każdej porze. Mnóstwo zajęć w ciągu dnia, prowadzenie domu, praca na etacie, wychowanie dzieci i rozwijanie własnych pasji sprawia, że nie mają czasu lub ochoty każdego ranka aplikować tusz i eyeliner, gdyż zajmuje to mnóstwo czasu. W związku z tym chętnie korzystają z zabiegu przedłużania rzęs, ponieważ zapewnia:

 • nieskazitelny wygląd o każdej porze dnia i nocy
 • oszczędność czasu
 • większą objętość naturalnym rzęsom
 • odmładza
 • poprawia spojrzenie i wygląd
 • optycznie powiększa oczy

Zalety profesjonalnych zabiegów stylizacji brwi

Brwi stanowią oprawę oczu – mogą podkreślać lub zniekształcić wygląd twarzy. Choć wiele osób je ignoruje – mają niesforne lub zbyt delikatne brwi, to istnieje mnóstwo sposobów, by zapewnić im piękny wygląd – przyciemnienie, woskowanie czy modelowanie.

Stylizacja brwi podkreśla spojrzenie i rysy twarzy

Stylizację brwi można co prawda wykonać w domowym zaciszu, jednak szalenie istotne jest nadanie im określonego kształtu, dopasowanego do rysów twarzy. Właśnie dlatego zdecydowanie lepiej skorzystać z usług profesjonalnego gabinetu kosmetycznego.

Stylizacja brwi odmładza

Nieukształtowane i niesforne brwi mogą postarzać, natomiast profesjonalna stylizacja brwi nie tylko optycznie otwiera oko, ale również sprawia, że wyglądasz na bardziej wypoczętą.

Stylizacja brwi oszczędza czas na aplikację makijażu

Wykonywanie codziennego makijażu oka, w którym trzeba precyzyjnie zaakcentować linię brwi, jest czasochłonne. Odpowiednio ukształtowane sprawią, że będziesz doskonale wyglądać każdego dnia.

Stylizacja brwi optycznie otwiera oko

Efekt liftingu oczu ożywia wygląd dzięki profesjonalnie wymodelowanym brwiom.

Rzęsoteka – profesjonalne kursy przedłużania rzęs i brwi

Zależy Ci na kompleksowej oprawie oka w Twoim gabinecie? Korzystając z oferty szkoleń Rzęsoteka, nauczysz się tworzyć modne stylizacje rzęs i brwi, które zachwycają. Doświadczeni eksperci nauczą Cię nie tylko podstaw, ale również bardziej zaawansowanych technik. Doradzą i podpowiedzą jakich preparatów i akcesoriów potrzebujesz do wykonywania zabiegów przedłużania rzęs i stylizacji brwi. Zadbaj o to, aby klientki Twojego salonu kosmetycznego wychodziły od Ciebie piękne i wypoczęte.

Rzęsoteka.pl gwarantuje przyjazną atmosferę na szkoleniach w małych grupach, które prowadzą doświadczone i utytułowane stylistki i pasjonatki rzęs.

Rzęsoteka Store & Coach oferuje mnóstwo szkoleń z przedłużania rzęs i stylizacji brwi, a wśród nich:

 • szkolenie podstawowe z przedłużania rzęs metodą 1:1
 • warsztaty doszkalające z przedłużania rzęs metodą 1:1
 • szkolenie z przedłużania rzęs metodami objętościowymi Light Volume 2-5D
 • szkolenie z przedłużania rzęs metodami objętościowymi Mega Volume
 • szkolenie z przedłużania rzęs dolnych
 • warsztaty „Perfekcyjna Kępka”
 • warsztaty “Instagramowe Modelowanie Rzęs”
 • trening mistrzowski
 • Szkolenie „Brwi w pigułce”

szkolenia ze stylizacji brwi

Posiadanie odpowiedniego kształtu brwi oraz dobrze przedłużonych rzęs może sprawić, że każda kobieta będzie wyglądać i czuć się doskonale bez konieczności codziennej aplikacji makijażu czy operacji plastycznej. Dlatego warto korzystać z profesjonalnych usług stylistek rzęs i lingeristek, które kompleksowo zadbają o oprawę oczu.

 

Artykuł promocyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.