Zegarki Certina – idealne czasomierze dla wymagających

Ci, którzy właśnie wybierają swój wymarzony zegarek, zwracają uwagę na to, aby był wytrzymały i posłużył im jak najdłużej. Jakość i solidne wykonanie mają kluczowe znaczenie, jeżeli chodzi o czasomierze. Nie mniej ważny jest wygląd i styl zegarka. Warto, aby upatrzony model miał uniwersalny design i pasował do każdego rodzaju noszonej garderoby oraz na różne okazje. Takimi są właśnie doskonale zaprojektowane, będące mariażem nowoczesności i tradycji zegarki Certina.

 

Czym charakteryzują się zegarki Certina?

W ciągu ponad 130 lat historii tej firmy powstało mnóstwo interesujących modeli czasomierzy. Sprawia to, że zaspokoją one oczekiwania osób o odmiennych gustach.

Zegarki męskie Certina to dobry przykład na to, jak stworzyć gadżety dla mężczyzny ceniącego elegancję, a jednocześnie lubiącego nieco sportowy styl. Klasyczna forma modeli z kolekcji dla panów jest przełamana dodatkami i detalami, które spodobają się osobom preferującym aktywny tryb życia.

Natomiast zegarki damskie Certina, takie jak można zobaczyć w sklepie Zegarki Centrum, cechują się delikatną oraz stonowaną formą. Decydując się jednak na zegarek męski Certina lub jego damski odpowiednik, można być pewny wysokiej jakości czasomierza.

Nie bez powodu zegarki Certina są oznaczone literami DS. Oznaczają one, że zastosowano w nich podwójne zabezpieczenia – są nimi zarówno uszczelki zamontowane w zegarku, jak i wytrzymałe szafirowe szkło. Sprawia to, że czasomierze te są odporne na szereg czynników mechanicznych oraz pogodowych.

Ta szwajcarska firma z tradycjami w swoim logo ma umieszczoną skorupę żółwia wodnego. Symbolizuje ona nieprzeciętną trwałość oraz wytrzymałość jej produktów. Zarówno każdy zegarek damski Certina, jak i męski charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją przekładającą się na niezniszczalność. Skorupa żółwia jest także nawiązaniem do historii firmy, która brała udział w podwodnych projektach badawczych, a obecnie jest zaangażowana w działalność fundacji Sea Turtle Conservancy.

Nikogo też nie trzeba przekonywać o jakości wyrobów oznaczonych napisem Swiss Made. Mówi on nie tylko o tym, że pochodzą one ze Szwajcarii. Jest to symbol precyzji i nieustannego dążenia do najwyższej jakości. Łatwo się domyślić, że napis ten widnieje także na zegarkach Certina.

Niezwykła funkcjonalność czasomierzy Certina

Zegarki Certina są wykonane tak, że pasują do eleganckiej, służbowej, a nawet galowej odzieży, ale komponują się równie dobrze z mniej oficjalną garderobą. Jest to więc wybór dla tych, którzy poszukują modelu odpowiedniego dla każdej okazji.

Oprócz tego mechanizmy tych zegarków stworzono tak, aby były, jak najbardziej funkcjonalne. Dzięki temu są one multizadaniowe. Mają możliwość zamienienia się w stoper, aby dokonywać precyzyjnych pomiarów czasu. Niektóre modele są także jednocześnie tachymetrami – wskazują średnią prędkość, z jaką porusza się nosząca je osoba.

Są wodoodporne, a ich wskazówki pokrywa się fluorescencyjnym materiałem. Dlatego też łatwo odczytać godzinę nawet wtedy, gdy zapadną ciemności.

 

Niepowtarzalne wykonanie

Kolory na zegarki marki Certina są nanoszone metodą PVD/IP. Polega ona na proszkowym malowaniu ich poszczególnych elementów. Gwarantuje to niesamowitą trwałość barw, którymi został pokryty czasomierz. Mają także zapięcie motylkowe – dzięki nim nie ma szans, aby zegarek rozpiął się i zsunął z ręki.

modny damski zegarek blog

Funkcja End Of Life informuje o tym, że bateria jest bliska wyczerpania. Natomiast materiały użyte do produkcji to doskonała skóra i wytrzymała stal niepowodujące reakcji alergicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.