Zostań Promotorką Piękna lub Mentorką Biznesu The Untamed

Mocno skoncentrowane składniki naturalne w kosmetykach. Wspomaganie codziennej pielęgnacji skóry odżywianiem od wewnątrz. Holistyczne podejście zainspirowane szwedzką filozofią, które przywraca spokój i równowagę. Możliwość zakupu unikalnych kosmetyków The Untamed z atrakcyjnym rabatem. Wyjątkowe perspektywy współpracy biznesowej. Poznaj wszystkie niesamowite korzyści z dołączenia do świata i społeczności The Untamed.

Potęga Matki Natury i celebracja wewnętrznego piękna 

Szwedzka marka The Untamed inspiruje do zdecydowanych i odważnych zmian. Rzuca wyzwanie całej branży kosmetycznej. Nie stara się dopasować do istniejących standardów. Bezkompromisowo i z niezwykłą starannością tworzy wegańskie produkty. Poza zabiegami pielęgnacyjnymi oferuje kobietom i mężczyznom szanse na rozwój osobisty oraz mnóstwo możliwości biznesowych.

Twórcy marki wierzą, że zanim zharmonizujemy się ze światem i innymi ludźmi, powinniśmy zadbać o komfort wewnętrzny. Wówczas zyskamy energię i siłę, która pozwoli rozwijać potencjał, realizować plany i pokonywać przeszkody.

3 możliwości współpracy z The Untamed

Dołączając do społeczności The Untamed, możesz zostać:

  • Klientką, która kupuje produkty beauty w atrakcyjnych cenach na własne potrzeby.
  • Promotorką Piękna, która otrzyma 20% zniżki na zakupy własne oraz 25% premii za promocję produktów.
  • Mentorką Biznesu, która otrzyma 30% zniżki na zakupy własne, premię dodatkową 43% za promowanie produktów oraz prowizje i bonusy za rozwój swojej Społeczności.

Ale to nie wszystko, bo w Społeczności The Untamed masz możliwość tworzyć globalną markę, budować własny międzynarodowy biznes, oferować produkty bez zamartwiania się o obsługę zamówień, magazynowanie, wysyłkę, pakowanie i płatności. Otrzymujesz natychmiastowe wypłaty oraz dostęp do narzędzi monitorowania i śledzenia ruchu konsumentów.

W jaki sposób dołączyć do The Untamed? 

Wejdź na stronę i kup zestaw startowy wypełniony produktami i materiałami. Otrzymasz także mnóstwo narzędzi sprzedażowych — spersonalizowaną stronę internetową do przyjmowania zamówień i prowadzenia rekrutacji, aplikację mobilną, platformę Twoje Biuro, by wygodnie zarządzać sprzedażą i zespołem oraz korzystać z mnóstwa szkoleń i dodatkowych narzędzi. Każdy członek społeczności ma dostęp do szkoleń, coachingu i mentoringu.

Dlaczego warto zostać Promotorką Piękna lub Mentorką Biznesu The Untamed? 

Po pierwsze otrzymujesz wyższy rabat na zakupy własne. Wynosi on 30%. Poza tym możesz zarobić 25-43% natychmiastowej premii za sprzedaż produktów klientom. Mentorki Biznesu otrzymują także premie i prowizje za rozwój zespołu. The Untamed inspiruje do działania i rozwoju specjalnymi bonusami takimi jak ekskluzywne prezenty, wycieczki oraz zaproszenia na limitowane wydarzenia.

– „Marka The Untamed nie ustaje w poszukiwaniach najskuteczniejszych, wnikliwie przebadanych składników naturalnych. Zależy nam na tym, aby nie tylko odżywiły Twoją skórę, ale też zapewniły jej niezapomniane doznania, potęgując moc codziennych rytuałów kosmetycznych.

Nie szukamy kompromisów. Odrzucamy wątpliwe komponenty. Wykorzystujemy jedynie te najwyższej jakości składniki naturalne ze Skandynawii. Dlatego kosmetyki The Untamed pozbawione są syntetycznych barwników, konserwantów czy aromatów. Produkty są bezpieczne. Wyróżniają je udowodniona skuteczność, proste formuły i niesamowite rezultaty.” – podkreśla Amir Mortazawi, jeden z twórców marki The Untamed.

Wcale nie musisz podążać za trendami czy ścigać się z czasem. Zamiast bez zastanowienia pędzić przez życie, zatrzymaj się i celebruj wyjątkowe rytuały piękna. Nie potrzebujesz filtrów czy ulepszeń. Bez względu na to, w jakim zakątku świata mieszkasz. The Untamed pozwala czerpać z wyjątkowych produktów, które przynoszą spektakularne efekty. Przekonaj się sama: https://pl.theuntamed.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, sposobynazycie.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.